Erasmus projektas mūsų gimnazijoje

Erasmus projektas mūsų gimnazijoje

„Kitokia“ diena gimnazijoje, neregėtos pamokos ir užsienio kalbų šurmulys – visa tai ir dar daugiau pamatė mūsų gimnazistai išaušus kovo 28-osios rytui. startavusio Projekto „ERASMUS LIETUVOS MOKYKLOMS“ organizatoriai buvo M. Romerio universiteto ir Erasmus studijų mainų programos studentai iš svečių šalių. Pagrindinė projekto idėja – pasidalinti su gimnazijos bendruomene patirtimi apie tarpkultūrinį pažinimą, savanorystę ir mobilumą, taip pat padidinti atvykusių studentų galimybes įgyti akademinės, profesinės ir asmeninės patirties.

„Kitokios“ dienos pamokose dalyvavo II-III klasių gimnazistai. Visa diena buvo suskirstyta į pamokas, kurių metu mokiniai sužinojo apie tarptautines studijas, apkeliavo pasaulį per 45 min., sukdamiesi kalbų karuselėje, šoko ir mankštino galvas spręsdami protmūšio užduotis. Atvykę studentai (iš Albanijos, Turkijos, P.Korėjos, Kinijos, Italijos) pasakojo apie savo šalis, kultūrą, tam tikrus kalbos aspektus.