Pasiekimai

Pasiekimai

Baigė Lietuvos jaunųjų matematikų mokyklą

Mūsų gimnazijos ketvirtokai Paulius Barzdėnas (IVb), Simona Breidokaitė (IVb) ir Laurynas Jurkevičius (IVb) sėkmingai baigė Lietuvos jaunųjų matematikų mokyklą. Mokiniams padėjo mokytoja Teresė Dudėnaitė. Šios mokyklos pažymėjimas yra rekomendacija studijuoti tiksliuosius mokslus. Sėkmės studijose!

Tarptautiniame matematikos konkurse „KENGŪRA 2014“

Dalyvavo 42 mokiniai

Džiaugiamės jų rezultatais:

9 klasių tarpe II vietą rajone užėmė Augustė Skrebutėnaitė (Ia), V – Vaida Skrebutėnaitė (Ia), VI-Jevgenija Baroniūnaitė (Ib), VII –Vidmantas Šiaudinis (Ib), IX – Paulius Giniotis (Ia) ir X- Donatas Veršelis (Ib). 10 klasių tarpe I vietą laimėjo Adomas Taluntis (IIc), III- Karolis Breidokas (IIb), IV – Andrius Paukštė (IIb), V –Donata Milonaitytė (IIc), VI – Daumantas Grašys (IIc). 11 klasių tarpe II vietą užėmė Edita Basytė (IIIa), V- Rytis Trojanas (IIIb) ir VII – Edgaras Stanaitis (IIIb). 12 klasių mokių tarpe III vietą laimėjo Paulius Barzdėnas (IVb), IV –Urtė Paškevičiūtė (IVc), VII – Augustinas Giniotis (IVa), VIII – Žygimantas Baronėnas (IVd), IX – Laurynas Jurkevičius (IVb), X –Justina Juchnevičiūtė (IVa).

Linkime sėkmės mokinimas ir mokytojams!

„Kalbų kengūros“ pasiekimai:

ANGLŲ KALBA:

Paulius Giniotis (Ia), Mija Beganskaitė (Ia), Matas Šamšūra (IIc), Faustas Karklelis (IIc), Eimantas Semėnas(IIc), Ulrika Vinciūnaitė (IIc) apdovanoti Auksinės kengūros diplomais, o Augustė Skrebutėnaitė (Ia), Adomas Taluntis (IIc) – Sidabrinės kengūros diplomais.

Mokinius konkursui parengė Zita Karneckienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė

RUSŲ KALBA:

Diana Borovik (IIb) ir Indrė Kliukaitė (IIb)- apdovanotos Auksinės kengūros diplomais, o Jurgita Lukšo (Ia) ir Aleksandras Zubkovas(Ia) – padėkos raštais Mokinius nukreipė Teresa Ščiogoleva, rusų kalbos mokytoja metodininkė

Vertimų konkurse „Tavo žvilgsnis“ nugalėtojais tapo Eimantas Semėnas (IIc) ir Matas Šamšūra (IIc).

Mokinių mokytoja Z. Karneckienė. Sveikiname ir linkime sėkmės!

OLYMPIS KONKURSAS

Anglų kalba

Eimantas Semėnas (IIc) gavo I laipsnio diplomą – pasiekė 2-ąjį rezultatą respublikoje. I laipsnio diplomais apdovanoti Vidmantas Šiaudinis (Ib) ir Matas Šamšūra (IIc).

Istorija

Eimantas Semėnas (IIc), Rimgaudas Bučelis (IIc) ir Dainius Gaidamavičius (IIc) apdovanoti I laipsnio diplomais, o Daumantas Grašys – III laipsnio diplumu.

Matematika

Karolis Breidokas (IIb) ir Rimgaudas Bučelis (IIc) apdovanoti I laipsnio, Eimantas Semėnas (IIc) – II laipsnio, o Edgaras Stanaitis (IIIb) – III laipsnio diplomais.

IT

Edgaras Stanaitis (IIIb) – I laipsnio diplomas.

Džiaugiamės ir linkime sėkmės ateityje!

Biologija

Rimgaudas Bučelis (IIc kl.), Dainius Gaidamavičius (IIc kl.) ir Eimantas Semėnas (IIc kl.) apdovanoti I laipsnio

diplomais.

Baigė FOTONO mokyklą

Simona Breidokaitė (IVb) sėkmingai baigė Šiaulių universiteto jaunųjų fizikų mokyklą „Fotonas“.

Mokinei padėjo fizikos mokytojas E. Karneckas.