Dalyvavo renginyje

Dalyvavo renginyje

Vertimų ir iliustracijų projekto „Tavo žvilgsnis” ir „Kalbų Kengūros” dalyviai ir anglų kalbos mokytoja Zita Karneckienė dalyvavo vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projektų baigiamajame renginyje – šventiniame koncerte, kuris įvyko Vilniuje, „Siemens” arenoje. Arenos šlovės alėjoje projekto dalyviams buvo įteikti diplomai ir padėkos. „Siemens” arenos fojė veikė projekto „Tavo žvilgsnis ” iliustracijų paroda, o scenoje vyko koncertas, kuriame dalyvavo choras „Kivi”, V.Labučio džiazo grupė, Linas Adomaitis, Nelė Kovalenkaitė, grupė „Shamanna bug” ir šokio teatras „Low Air”. Auksinės Kengūros diplomantai : Paulius Giniotis (Ia), Mija Beganskaitė (Ia), Diana Borovik (IIb), Indrė Kliukaitė (IIb), Matas Šamšūra (IIc), Faustas Karklelis (IIc), Eimantas Semėnas(IIc) ir Ulrika Vinciūnaitė (IIc), įgijo teisę dalyvauti 2014 m. VKIF Kengūros projekto LYDERIŲ ture.