Konkursas „SVEIKA ŠEIMA – SVEIKAS AŠ“

Konkursas „SVEIKA ŠEIMA – SVEIKAS AŠ“

PIEŠINIŲ KONKURSO „SVEIKA ŠEIMA – SVEIKAS AŠ“ NUOSTATAI

I. BENDROSIOS NUOSTATOS

1. Konkurso psichikos sveikatos prevencijos tematika nuostatai, reglamentuojantys konkurso tikslą, laiką, organizatorius, partnerius, vykdytojus, tikslinę grupę, dalyvavimo sąlygas, vertinimą, apdovanojimą ir baigiamąsias nuostatas.

2. Konkursas skirtas Pasaulinei psichikos sveikatos dienai paminėti.

3. Su konkurso nuostatais organizatoriai supažindina Švenčionių rajono savivaldybės bendrojo ugdymo įstaigas ir skelbia juos Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro svetainėje www.svencioniuvsb.lt.

II. TIKSLAS

4. Pasitelkus kūrybiškumą, vaizduotę nupiešti piešinį, atspindintį šeimos svarbą vaiko psichikos sveikatai.

III. LAIKAS

5. Konkursas vyksta nuo 2014 m. rugsėjo 29 d. iki 2014 m. spalio 10 d.

IV. ORGANIZATORIAI

6. Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

V. VYKDYTOJAI

7. Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Švenčionių rajono savivaldybės bendrojo ugdymo įstaigų bendruomenės.

VI. TIKSLINĖ GRUPĖ

8. Švenčionių rajono savivaldybės bendrojo ugdymo įstaigų 7-10 klasių mokiniai.

VII. REIKALAVIMAI KONKURSO PRAVEDIMUI

9. 7-10 klasių mokiniai, nusprendę dalyvauti konkurse, piešia A4 formato popieriaus baltame lape piešinį tema „Sveika šeima – sveikas aš“ ir iki 2014 m. spalio 10 d. 15 val. savo darbą pateikia Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui adresu Strūnaičio g. 3, Švenčionys arba siunčia savo darbo nuotrauką el. p. stiprinimas.svencionys@gmail.com.

10. Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui savo darbą arba darbo nuotrauką pateikiantys mokiniai, kitoje lapo pusėje arba elektroniniame laiške nurodo savo vardą, pavardę, mokyklos, kurioje mokosi, pavadinimą, klasę, ir kontaktinius duomenis (telefono numerį ir/ar elektroninio pašto adresą).

VIII. VERTINIMAS

11. Veiklas vertina Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro sudaryta komisija.

12. Vertinimo komisija išrenka 3 mokinius, kurių piešiniuose geriausiai atsispindėjo konkurso tema – „Sveika šeima – sveikas aš“, ir skiria apdovanojimus.

13. Vertinimo kriterijus – temos atskleidimas.

14. Darbai bus nevertinami, jei neatitiks konkurso temos ir/ar Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui bus pateikti vėliau nei iki 2014 m. spalio 10 d. 15 val.

IX. APDOVANOJIMAI

15. Nugalėtojai bus paskelbti iki 2014 m. spalio 17 d. Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro interneto svetainėje www.svencioniuvsb.lt bei informuoti asmeniškai.

16. Nugalėtojų laukia prizai.

X. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

17. Pateikti piešiniai konkurso dalyviams negrąžinami.

18. Konkurso organizatoriai neapmoka konkurso dalyviams patirtų išlaidų.

19. Konkurso organizatoriai pasilieka teisę publikuoti darbus.

20. Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Švenčionių rajono savivaldybės visuomenės

sveikatos biurą tel. 8 387 20608 arba el. paštu stiprinimas.svencionys@gmail.com.