Konkursas „Atraskime saugų internetą“

Konkursas „Atraskime saugų internetą“

Kviečiame 12 – 18 metų mokinius dalyvauti projekto Saugesnis internetas ir programos eTwinning rengiamame konkurse „Atraskime saugų internetą“.

Mokiniai kviečiami pateikti vaizdinę medžiagą (prezentaciją, filmuką, komiksą – trukmė iki 3 minučių), pristatančią atvirojo kodo programas arba mobiliąsias programėles, padėsiančias saugiai ir atsakingai naudotis internetu (antivirusinės programos, filtravimo programos, reklamų ir netinkamo turinio blokavimo programos ir pan.). Šiuo konkursu projektas Saugesnis internetas ir programa eTwinning kviečia atkreipti dėmesį į tai, kas internete yra naudinga ir saugu, bei skatina bendraamžių bendradarbiavimą.

Dviejų konkurso nugalėtojų laukia galimybė dalyvauti programos eTwinning stovykloje Vilniuje spalio 27 – 28 dienomis, kur jų lauks ne tik galimybė pasisemti naujų žinių bei pasidalinti savosiomis, bet ir daugybė netikėtų pramogų.

Daugiau informacijos apie konkursą rasite konkurso nuostatuose.

Kviečiame darbus siųsti iki spalio 7 dienos imtinai. Dalyvio paraišką rasite čia.

Daugiau informacijos apie Saugesnio interneto projektą www.draugiskasinternetas.lt