Vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“

Vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“

UNESCO iniciatyva – pasaulis taps atviras, jeigu mokėsime bendrauti! O šiuo metu, kai esame Europos bendruomenės nariai, ypač svarbi vieta tenka kalbai kaip bendravimo priemonei, kaip tautos identifikavimo ir kultūros raiškai  Į projektą – konkursą jau vienuoliktus metus kviečiami 4 – 12 klasių moksleiviai bei studentai, kurie verčia grožinės literatūros tekstus iš anglų, prancūzų, rusų ir vokiečių kalbų arba juos iliustruoja.  Šiais metais diplomanėmis iš mūsų gimnazijos tapo  A. Martinkėnaitė (Ib) – iliustravo tekstą, A. Skrebutėnaitė (IIa), E. Maliavkaitė (Ib), M. Beganskaitė (IIa), S. Rudinskytė (Ic) vertė iš anglų kalbos, o D. Borovik (IIIb) vertė rusų kalbos tekstą. Sveikiname diplomantes ir jų mokytojas Z. Karneckienę ir T. Ščiogolevą!