Siūlome darbą psichologui, psichologijos mokytojui

Siūlome darbą psichologui, psichologijos mokytojui

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr.V-1680 patvirtintu Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašu  skelbiame informaciją apie laisvą nuo 2016 m. rugpjūčio 22 d. psichologo ir psichologijos mokytojo pareigybę:

Darbo vieta – Švenčionių r. Švenčionėlių Mindaugo gimnazija (Vilniaus g. 124, Švenčionėliai, Švenčionių r.).

Pareigybės pavadinimas – psichologas ir psichologijos mokytojas.

Darbo krūvis  – 0,75 etato psichologo ir 2 kontaktinės valandos psichologijos mokytojo.

Darbo sutarties rūšis  –  neterminuota.

Kvalifikacijos reikalavimai – psichologijos magistras,  pedagogo kvalifikacija.

Privalumas – mokinių ugdymo karjerai patirtis.

Dokumentus pateikti iki 2016 m. gegužės 20  d. (įskaitytinai) adresu Vilniaus g. 124, Švenčionėliai, tel./faks. (8 387) 32 475, el. pašto adresas:   mindaugo.gimnazija.svnc@gmail.com.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.

2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.

3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.

4. Gyvenimo aprašymą.

5. Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją.

Dokumentus ar jų kopijas galima pristatyti asmeniškai, siųsti registruotu laišku arba elektroniniu paštu. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Pretendentų atrankos pokalbis vyks 2016-05-23 15.00 val. gimnazijos direktoriaus kabinete.

Dėl detalesnės informacijos galima kreiptis į gimnazijos direktorių telefonu: (8 387) 32 475.

Direktorė
Daiva Veronika Gaidamavičienė