Dėl viešo skelbimo apie įstaigos reorganizavimą

Dėl viešo skelbimo apie įstaigos reorganizavimą

2016-05-11

Informuojame, kad yra parengtas Švenčionių r. Švenčionėlių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos (biudžetinė įstaiga, buveinė – Stoties g. 4, Švenčionėliai, Švenčionių r. sav., juridinio asmens kodas 290506540, duomenys kaupiami ir saugomi VĮ Registrų centro Vilniaus filialo Švenčionių skyriuje) reorganizavimo sąlygų aprašas.

Švenčionių r. Švenčionėlių suaugusiųjų ir jaunimo mokykla reorganizuojama prijungimo būdu prie Švenčionių r. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos ir baigia veiklą kaip juridinis asmuo nuo jo išregistravimo iš Juridinių asmenų registro dienos, bet ne vėliau kaip 2016 m. rugpjūčio 31 d. Po reorganizavimo Švenčionių r. Švenčionėlių Mindaugo gimnazija tęsia veiklą ir jai pereina visos reorganizuotos Švenčionių r. Švenčionėlių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos teisės ir pareigos. Su parengtu Švenčionių r. Švenčionėlių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos reorganizavimo prijungimo būdu prie Švenčionių r. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos sąlygų aprašu ir kitais su reorganizavimu susijusiais dokumentais galima susipažinti Švenčionių r. Švenčionėlių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos buveinėje (Stoties g., 4, Švenčionėliai, Švenčionių r. sav.), Švenčionių r. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos buveinėje (Vilniaus g. 124., Švenčionėliai, Švenčionių r. sav.) darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 17.00 val., Švenčionių rajono savivaldybės interneto svetainėje www.svencionys.lt, Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos interneto svetainėje www.gimnazija.svencioneliai.lm.lt ir Švenčionėlių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos interneto svetainėje http://www.2vm.svencioneliai.lm.lt/svenvm/.

Švenčionių r. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos direktorė  Daiva Veronika Gaidamavičienė

Švenčionių r. Švenčionėlių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos direktorė Antonina Vitkovskaja