„Judesio pagauti“ 2016

„Judesio pagauti“ 2016

Švenčionėlių Kultūros centre vyko pramoginis renginys „Judesio pagauti“. Koncertą Švenčionėlių miesto bendruomenei parengė gimnazijos šokių kolektyvai. Juos visus šokio paslapčių moko choreografė Renata Grigianecienė. Koncerto pabaigoje atsisveikino abiturientų kolektyvas „Šuolis“. Pramoginio renginio metu vyko ir „Žvaigždžių lietus“. Medaliais, kuriuos pagamino menininkų būrelis (vad. A. Karovackienė), pasipuošė 42 respublikinių ir rajoninių olimpiadų, konkursų, projektų nugalėtojai, sportininkų komandos, „Dainos studijos“ mokiniai bei jiems ruoštis padėjusieji 15 mokytojų. Gimnazijos direktorė D.V. Gaidamavičienė padėkos raštais ir medaliais apdovanojo aktyviausius mokinių tėvelius. Sveikiname visus, o „Šuolio“ kolektyvui linkime geros kloties!