Laiškai rugsėjo 1-ąjai

Laiškai rugsėjo 1-ąjai

Švenčionėlių Mindaugo gimnazijoje rugsėjo 1-ąją apsilankė Lietuvos pašto darbuotojai su apsaugine anglų buldoge Kreta, kuri akylai saugojo paštininkų krepšį. Krepšyje – ypatingi laiškai: Lietuvos Respublikos ministro Algirdo Butkevičiaus laiškas-sveikinimas, Švenčionių savivaldybės mero patarėjo Eriko Demidovo laiškas-sveikinimas, Švenčionėlių progimnazijos direktorės Ritos Gasparevičienės šiltas laiškas-linkėjimas, muzikiniai meno mokyklos direktorės Ritos Politienės ir Ic laiškai, Švenčionėlių seniūno pavaduotojos Aldonos Gudelienės laiškas-pamąstymas, trys piniginės gimnazijos rėmėjų (labai jiems dėkojame) perlaidos šauniausiems gimnazijos mokiniams ir Švenčionių rajono savivaldybės tarybos narės Janinos Deveikienės sveikinimas, Švenčionėlių Šv.Edvardo parapijos klebono Raimundo Macidulsko pamokymas, kaip rašyti laiškus Visagaliui ir dovana pirmokams, ketvirtokės Indrės Meidutės ir gimnazijos prezidentės Vytautės Rukšėnaitės laiškai-pamokos visai gimnazijos bendruomenei.

Laiškai paštininkų krepšyje baigėsi ir klases rašyti laiškų rugsėjui  palydėjo gražūs gimnazijos direktorės žodžiai ir rugsėjo 1-osios skambutis.

Dar kartą sveikiname visus visus su Mokslo ir žinių švente ir dėkojame, kad buvote su mumis!