Iš mokinių tarybos dienoraščio – jaunimo politikos 20-mečio renginių akimirkos

Iš mokinių tarybos dienoraščio – jaunimo politikos 20-mečio renginių akimirkos

Rugsėjo 9 dieną trys  gimnazijos mokinių tarybos atstovai –  Ramunė Vilkoitytė, Vytautė Rukšėnaitė ir Maksimas Jemeljanovas – vyko į Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centrą, kur buvo minimas šalies jaunimo politikos 20-metis. Čia susirinko viso rajono gimnazijų  mokinių savivaldos atstovai.
Diena buvo išties turininga, buvo pristatyta jaunimo verslumo skatinimo programa 2016-2018 metais. Kaltanėnų seniūnas Tomas Rokickis supažindino su Kaltanėnų  istorija ir pačiu miesteliu. O štai paskutinioji programos dalis buvo plaukimas baidarėmis. Nors plaukėme gana trumpą atstumą, potyrių buvo daug.
Kitoks penktadienis buvo įsimintinas ir labai smagus, bendravimas ir buvimas  neformalioje aplinkoje  sujungė visiškai skirtingus žmones.

20160909_144013