Lapkričio 29 – Draugo diena.

Lapkričio 29 – Draugo diena.

O kodėl draugo reik? ,,Kad galėtum tikėti, kad galėtum mylėti, kad galėtum ištarti: ,, Tu man vis dėlto draugas‘. Taip dainavo Socialinio paslaugų centro globotiniai, kurie kartu su auklėtojomis, kitais darbuotojais pakvietė Skyriaus pavaduotoją ugdymui, klasių, kuriose mokosi Centro mokiniai,  auklėtojas, klasių draugus į lapkričio 29 minimą Draugo dienos spektaklį- koncertą. Labai šiltas, nuoširdus, atviras ir jautrus susitikimas. Nuostabūs mažieji ir ūgtelėję atlikėjai. Ilgai ieškojęs, bet vis dėlto suradęs stebuklingąją gėlelę Kurmiukas išgydė savo draugę Pilkąją Pelytę. Nuostabus pasirodymas nepalikęs nė vieno abejingo.

Po jo buvome pakviesti arbatos, naminių saldumynų. Visi kambariai, koridoriai kvepėjo keksiukais, sausainiais. Štai kaip laukiama svečių – draugų. Atrodo, kad ,,Maksimų“ ir ,,Norfų“ laikais galima būtų šeimininkėms ir lengviau atsikvėpti. Bet tik ne čia, ne šiame Centre. Čia Namai. Čia ant auklėtojų ir tokios pat lemties vyresnių globotinių  sūpuojami nė dvejų neturintys dvynukai, čia ant vienos kėdės užtenka vietos ir auklėtojai ir dešimtokui Viktorui.Visiems.>>>>toliau