Česlovo Kudabos takais

Česlovo Kudabos takais

Gruodžio 6 d. pirmų klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje-viktorinoje „Č.Kudabos takais“, kurios metu prisiminta ši iškili asmenybė  – profesorius, geografas, gamtininkas, publicistas, kultūros ir politikos veikėjas. Č.Kudaba ketverius gražiausius savo jaunystės metus praleido mokydamasis mūsų mokyklos patalpose – tuometinėje Mokytojų seminarijoje. Viktorinos metu mokiniai pagilino žinias apie įvairius Lietuvos kampelius, kuriuos taip mylėjo, su pagarba ir meile aprašė profesorius. Lyg malda, lyg priesaika savo tėviškei giliai į širdį sminga Č.Kudabos žodžiai: „Gal tėviškė yra uosto švyturys, tau rodantis teisingą kelią? Gal tėviškė – ta versmė, prie kurios sugrįždamas gali save patikrinti? Tėviškė, tavo gimtinė – vienkartinis stebuklas. Ji viena ir vieną kartą – kaip Motina. Be jos sunku….“

Pamoką vedė mokytoja Jurgita Politienė.