AD apsauga

Gerbiami svetainės lankytojai, svetainėje yra publikuojamos mokykloje vykstančių viešų renginių foto nuotraukos ir asmenų atvaizdai. Asmenys, pageidaujantys pasinaudoti „teise būti pamirštam“ (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679, 2016 m. gegužės mėn. 24 d.) turėtų kreiptis į svetainės administratorių.

Dėl ugdymo mišriu būdu

Informuojame, kad, siekdama maksimaliai riboti ir sumažinti skirtingose klasėse ugdomų mokinių kontaktą,  nuo rugsėjo 28 d. gimnazija 6-8, I-III klasių ugdymą vykdys mišriu būdu (ir kontaktiniu, ir nuotoliniu). Nuotoliniu ir kontaktiniu būdu mokomų klasių srautai keisis kas dvi savaites. Nuo pirmadienio nuotoliniu būdu dvi savaites bus mokomos 6, 8, II gimnazijos klasės, nuo spalio 12 d. – 7, 9, III klasės. Mokymas organizuojamas, atsižvelgiant į „Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos mokymo mišriu ir nuotoliniu ugdymo proceso organizavimo būdu taisykles“.

INFORMACIJA TĖVAMS. Jeigu COVID-19 liga patvirtinta jūsų vaikui

Skelbiamas konkursas Švenčionių r. Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos direktoriaus pareigoms eiti.

Asmens duomenų apsauga

„Žaliosios olimpiados“ pusfinalyje

Spalio 1 d. Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos mokiniai dalyvavo „Žaliosios olimpiados“ pusfinalyje. Gimnazistai turėjo atlikti nemažai įvairių darbų. Mokyklos komanda (7b kl. mokiniai Viltė (komandos kapitonė), Regimantas, Deimantė, IIb kl. mokiniai Deividas N., Deividas Č. ir Jonas) užėmė 25 vietą iš 40. Mokinius ruošė mokytojai Gita Uzialienė, Jolanta Klipčiuvienė ir Mindaugas Švereika.

Konkurse „Temidė“

Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos mokinių komanda atstovavo Švenčionių rajonui Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato konkurso „Temidė“ II etape.

Minėjome Lietuvos žydų genocido dieną

Rugsėjo 23 d. mūsų gimnazijos penktokai kartu su mokytoja Stanislava Černiauskiene Švenčionių krašto istorijos pamokos metu vyko į Švenčionėlių žydų žudynių atminimo vietą. Čia mokiniai uždegė žvakutes ir padėjo atminimo akmenėlius. Taip buvo paminėta Lietuvos žydų genocido diena.

„Ateities inžinerijos“ projektas

Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija dalyvauja Vilniaus Gedimino Technikos universiteto inicijuotame projekte „Ateities inžinerija“. Mokiniai galėjo rinktis projektinį darbą iš aplinkos apsaugos, filmo kūrimo, dizaino technologijų ir inovacijų, šiuolaikinio automobilio, liejimo technologijos detalių gamyboje, 3D spausdintuvo gamybos, roboto prototipo kūrimo, biomedicinos inžinerijos platformų.  Projektų darbams mokykloje vadovauja mokytojos  Gita Uzialienė,  Alina Bura, Jolanta Klipčiuvienė,  Inesa Stvolienė.

Rugsėjo 1-osios šventė

Su Rugsėjo 1-ąja!

„Kalbų Kengūra-2020“

Sveikiname mūsų gimnazijos mokinius, sėkmingai pasirodžiusius respublikiniame konkurse „Kalbų Kengūra-2020“!

Vertimų ir iliustracijų projekto „TAVO ŽVILGSNIS 2020“ nugalėtojai

Džiaugiamės, kad turime nemažai nugalėtojų vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis 2020“.
Anglų kalbos tekstus į lietuvių kalbą geriausiai išvertė ir tapo ,,Tavo žvilgsnis 2020‘‘ nugalėtojais – diplomantais:
Austėja Jarmalytė (mokytoja Z. Karneckienė),
Karolina Karneckaitė (mokytoja Z. Karneckienė),
Ligita Meidutė (mokytoja Z. Karneckienė),
Marijus Turla (mokytoja Z. Karneckienė).
Už geriausiai atliktą vertimą iš rusų kalbos diplomu apdovanota Erika Sabaliauskaitė (mokytoja V. Urbonienė).
Vokiečių kalbos vertimo nugalėtoja tapo Gabija Čirikaitė (mokytoja Z. Karneckienė).

Sveikiname moksleivius ir jų mokytojas Zitą Karneckienę ir Vilhelminą Urbonienę!

2020 m. spalio mėn.
« Rgs