Baltų vienybės diena

Judėk

Rugsėjo 16–22 dienomis visoje Europoje vyksta judumo savaitės renginiai.
2018 metų Europos judumo savaitės tema – Pasirink ir judėk.
Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos mokiniai taip pat įsiliejo į šios judėjimo kampanijos dalyvių gretas.
Daugiau kaip pusšimtis gimnazistų trečiadienį, rugsėjo 19 dieną, apie pusę aštuonių ryto, rinkosi prie kultūros namų.
Vadovaujami kūno kultūros mokytojų Daivos Panavienės ir Mindaugo Švereikos visi iš miesto centro pajudėjo link gimnazijos. Kas ratuoti dviračiais, kas pėstute, bet puikios nuotaikos ir su šypsena veide.

Konstitucijos egzaminas 2018

Informacija apie Konstitucijos egzaminą 2018.

Mindaugo gimnazijos gimnazistai – aktyvūs akcijos „World Cleanup Day“ dalyviai

Rugsėjo 15d. vykusioje didžiausioje pasaulyje pilietinėje aplinkos tvarkymo akcijoje dalyvavo ir Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos bendruomenės nariai.
II b klasės mokiniai kartu su auklėtoja Daiva Gaidamavičiene, Zita Karneckienė su auklėtiniais, 1b gimnazistais, bei Mindaugas Švereika kartu su mokiniais darbavosi Aukštaitijos nacionalinio ir Sirvėtos regioninio parkų teritorijoje. Darbo buvo išties daug. Reikėjo surinkti kalnus šiukšlių, bei įvairių buitinių atliekų, išmėtytų ir išbarstytų nemenkame parkų plote. Tačiau jaunystė ir entuziazmas buvo tie gimnazistų sąjungininkai, kurie ir padėjo susidoroti su iškelta užduotimi – sutvarkyti parkus. Parkų darbuotojai neliko skolingi. Jie mokiniams surengė edukacinę programą, kurios metu susipažindino mokinius su parkų kraštovaizdžiu, gamine ekosistema, išlikusia autentiška struktūra, gamtos ir kultūros paveldo vertybėmis.

Vilniaus maratone ir Švenčionėlių gimnazistai

Rugsėjo 9 dieną (sekmadienį) Vilniuje startavo jau 15-asis „Danske Bank Vilniaus maratonas“.
Maratono ir „Rimi Pusmaratonio“ trasa driekėsi Neries krantine palei upę, Vingio parku, Gedimino prospektu, Rotušės aikšte, Didžiąja, Pilies, B. Radvilaitės bei Šventaragio gatvėmis.

Skaitykite toliau »

VŠĮ „Meno bangos“ projektas „Aš vėl grįžtu į mokyklą“

Rugsėjo 4-5 d. vykusiame  VŠĮ  „Meno bangos“ projekte „Aš vėl grįžtu į mokyklą“ dalyvavo gimnazijos maironietės  su būrelio vadove Ale Krinickiene ir bibliotekininke Marijana Janutiene. Gimnazijoje vykusiame susitikime su rašytoja Birute Jonuškaite diskutuota tema „Tarmių renesansas literatūroje“. Baigiamasis projekto renginys „Vaizduotės vitražai ir mes“ įvyko Ignalinos viešojoje bibliotekoje. Kūrybine patirtimi dalijosi Vyriausybės premijos laureatė Birutė Jonuškaitė, literatūrinių premijų laureatės Neringa Dangvydė ir Ignė Zarembaitė, vertėja Irena Aleksaitė. Pokalbį moderavo rašytoja, žurnalistė Gintarė Adomaitytė.

Skaitykite toliau »

Pirma naujų mokslo metų diena Mindaugo gimnazijoje

Šiais metais Švenčionėlių Mindaugo gimnazija rugsėjo 3-ią aplankė gausus būrys reporterių bei žurnalistų iš populiariausių televizijos programų. Jie susirinkusius pakvietė pažiūrėti laidą „Visuomenės aktualijos. Rugsėjo 1-oji“. Į pirmąjį intelektinio TV žaidimo „Kas ir kodėl“ klausimą, teko atsakyti direktorei Daivai Veronikai Gaidamavičienei. Sumani vadovė akimirksniu pagavo kontekstą, pakvietė prie gimnazijos bendruomenės prisijungti naujokus ir paskelbė šventės pradžią.

Sveikinimas

Miela gimnazijos bendruomene,

vasaros kaitros paženklinti sveikinamės su rudeniu. Įpratę gyvenimą skaičiuoti ir matuoti rugsėjais, šiandien pradedame dar vieną kūrybinę kelionę – į Žmogų, į Save, į Pasaulį. Tam, kad mokėtume ir galėtume, būdami savimi, kurti pasaulį aplink save. Rugsėjo 1-osios šventės proga linkiu atvirumo pasauliui ir tikėjimo galimybe, kūrybiško požiūrio ir neišsenkančio polėkio.

Direktorė

Mokyklinio autobuso važiavimo laikas

Rugsėjo 3d. (pirmadienio) mokyklinio autobuso važiavimo laikas :

Paėmimo laikas ryte iš Kūrinių – 10.00 val., iš Kaltanėnų – 10.10 val.

Išvykimo laikas iš gimnazijos – 13.00 val.

2018 m. rugsėjo mėn.
« Rgp