OLWEUS mokykla
Programos

AD apsauga

Gerbiami svetainės lankytojai, svetainėje yra publikuojamos mokykloje vykstančių viešų renginių foto nuotraukos ir asmenų atvaizdai. Asmenys, pageidaujantys pasinaudoti „teise būti pamirštam“ (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679, 2016 m. gegužės mėn. 24 d.) turėtų kreiptis į svetainės administratorių.

Priėmimas į Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnaziją

Apie priėmimą į Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnaziją

Dėl ugdymo mišriu ir nuotoliniu būdu

„Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos mokymo mišriu ir nuotoliniu ugdymo proceso organizavimo būdu taisykles“.

INFORMACIJA TĖVAMS. Jeigu COVID-19 liga patvirtinta jūsų vaikui

(Atnaujinta 21-02-09)

Su Šv.Velykom!

Džiūsta vėjuje ir saulėje visi keliai;
Ir širdis, į tolumas melsvas įsižiūrėjus,
Jais norėtų skrist tolyn, kaip skrenda vėjas“.

(V.Mačernis, „Pavasario sonetai“)

Miela gimnazijos bendruomene,

kad ir kas pasaulyje benutiktų, pavasaris kasmet pažadina žmogų iš žiemos sąstingio ir kaip didžiausią dovaną įteikia Šv.Velykas. Šiemet jos kiek kitokios – be šv. Mišių bažnyčioje, be džiaugsmo susidaužiant margučiais, be įprasto klegesio namuose. Tik širdies neužrakinsi, ji nori skristi kartu su pavasario vėju. Ir tegu skrenda, ir tegu į kiekvieno širdį būna dvigubai atseikėta dvasios ramybės, jaukumo, kantrybės ir vilties, prasmės visuose darbuose.

Su gražia prisikėlimo švente!

Direktorė Daiva Uzialienė

4-tokų velykiniai piešiniai

4-ų klasių mokiniai Šv. Velykų proga dovanoja savo piešinius. Mokinius ruošia mokytoja Alina Bura.

Aleksandros pieš.

Jaunieji kingsiečiai

Tarptautinė KINGS olimpiada – akademinė inovatyvi, sparčiai auganti bendruomenė, vienijanti daugiau nei 50000 mokinių, 3500 mokytojų ir 800 mokyklų visoje Lietuvoje. Dalyviai įgyja pasitikėjimo savimi, tobulina akademinius, emocinius ir socialinius gebėjimus. Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo anglų kalbos KINGS olimpiadoje: Ugnė P. 6a kl. laimėjo II laipsnio diplomą, Nojus S. 5b kl. laimėjo I laipsnio diplomą, Elanas A. 5a kl. laimėjo II laipsnio diplomą. Mokinius ruošė anglų kalbos mokytoja Nijolė Vainorienė.

Kultūros paso renginys „Krentanti žvaigždė“

Kovo 26 d. aštuntokai dalyvavo edukacinėje pamokoje „Krentanti žvaigždė“. Pamokos metu mokiniai susipažino su astronomijos mokslu, tyrinėjo dangaus kūnus interaktyviomis priemonėmis, sužinojo, kaip pagrindinės senovės ir dabartinės lietuvių šventės (Kalėdos, Rasos, Velykos) siejasi su astronomija. Projektoriaus ir specialių programų pagalba sužinojo daug įdomių faktų apie dangaus ir Visatos kūnus: Saulę, Mėnulį, Žemę, žvaigždes, astronominius reiškinius, dydžius ir atstumus. Pavyko išgirsti Visatos kūnų garsus.

Susitikimas su psichologu

Kovo 22d. vyko dvyliktokų susitikimas su psichologu E. Karmaza, tema  „Streso valdymas prieš egzaminus“. Psichologas patarė kaip išlaikyti pusiausvyrą, suvaldyti nerimą ir stresą priešegzamininiu laikotarpiu ir egzaminų metu.

Pasauline Dauno sindromo diena

Pavasario pradžia, visuomet mums asocijuojasi ne tik su vis šiltesniais saulės spinduliais, bet ir su artėjančia Pasauline Dauno sindromo diena!

Šiemet norime pakviesti jus ne tik nuspalvinti dieną skirtingomis kojinėmis, bet ir paįvairinti ją skirtingų kojinių šokiu!

Tolerancijos paskaita

Kviečiame visos Lietuvos mokyklų moksleivius (nuo 1 iki 12 kl.) dalyvauti socialinėje, tolerancijos paskaitoje – „(NE)PAMOKA apie Dauno sindromą ir skirtingas kojines“. Paskaitos tikslas – didinti Lietuvos moksleivių sąmoningumą ir toleranciją, mažinti socialinę atskirtį.

PASKAITA VYKS: KOVO 19d. (penktadienį) 10:00val.:

Knyga „Antreprenerio požiūris“

„Antreprenerystė yra kelionė, kuri prasideda įkvėpimu, veda link klestėjimo, joje susipina emocijos ir nuosmukiai. Bet svarbiausia šioje kelionėje – laimėtojo požiūris, nuolatinės pastangos ir bendradarbiavimas…“

Olimpinė bronza

Mūsų gimnazijos III klasės mokinė Kotryna Suboč XXIV Lietuvos mokinių filosofijos olimpiadoje laimėjo III vietą, gavo bronzos medalį ir III laipsnio diplomą! Mokinę ruošė mokytoja Vilhelmina Urbonienė.

Kultūrinė diena, skirta Kovo 11-ajai paminėti

Pradinukų darbeliai