AD apsauga

Gerbiami svetainės lankytojai, svetainėje yra publikuojamos mokykloje vykstančių viešų renginių foto nuotraukos ir asmenų atvaizdai. Asmenys, pageidaujantys pasinaudoti „teise būti pamirštam“ (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679, 2016 m. gegužės mėn. 24 d.) turėtų kreiptis į svetainės administratorių.

Dėl ugdymo mišriu būdu

Informuojame, kad, siekdama maksimaliai riboti ir sumažinti skirtingose klasėse ugdomų mokinių kontaktą,  nuo rugsėjo 28 d. gimnazija 6-8, I-III klasių ugdymą vykdys mišriu būdu (ir kontaktiniu, ir nuotoliniu). Nuotoliniu ir kontaktiniu būdu mokomų klasių srautai keisis kas dvi savaites. Nuo pirmadienio nuotoliniu būdu dvi savaites bus mokomos 6, 8, II gimnazijos klasės, nuo spalio 12 d. – 7, 9, III klasės. Mokymas organizuojamas, atsižvelgiant į „Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos mokymo mišriu ir nuotoliniu ugdymo proceso organizavimo būdu taisykles“.

INFORMACIJA TĖVAMS. Jeigu COVID-19 liga patvirtinta jūsų vaikui

Skelbiamas konkursas Švenčionių r. Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos direktoriaus pareigoms eiti.

LAPKRIČIO 16 -OJI PASAULINĖ TOLERANCIJOS DIENA

Pakanta, empatija, atjauta, pagarba, pareiga, atsakomybė ar tai jau bendravimo ir bendradarbiavimo pamatas? Lapkričio 16-oji metuose tik vieną kartą, o likusias 363… pamirštame, kad po visomis šiomis vertybėmis slepiasi ŽMOGUS.

Europos Kvantinės savaitės edukacinėje sesijoje

Mūsų gimnazijos 8A klasės mokiniai Donatas P., Eglė B., Rugilė Ch., Justas Š., Beata K., Fausta R., Raminta Č., Raminta M., ir 7B klasės mokiniai Viltė V. ir Deimantė Š. dalyvavo Europos Kvantinės savaitės edukacinėje sesijoje. Mokytoja Gitai Uzialienė.

ANGLŲ KALBOS PAMOKA NETRADICINĖJE APLINKOJE

Galima mokytis kitaip – įdomiai, žaismingai, gyvenimiškai. Spalio 5 dieną 3a klasės mokiniams anglų kalbos pamoka vyko miesto parke. Mokiniai kalbėjo angliškai, mokėsi naujų žodžių, nebijojo klysti, patarė draugams.

Mokytoja Nijolė Vainorienė

„Žaliosios olimpiados“ pusfinalyje

Spalio 1 d. Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos mokiniai dalyvavo „Žaliosios olimpiados“ pusfinalyje. Gimnazistai turėjo atlikti nemažai įvairių darbų. Mokyklos komanda (7b kl. mokiniai Viltė (komandos kapitonė), Regimantas, Deimantė, IIb kl. mokiniai Deividas N., Deividas Č. ir Jonas) užėmė 25 vietą iš 40. Mokinius ruošė mokytojai Gita Uzialienė, Jolanta Klipčiuvienė ir Mindaugas Švereika.

Konkurse „Temidė“

Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos mokinių komanda atstovavo Švenčionių rajonui Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato konkurso „Temidė“ II etape.

Minėjome Lietuvos žydų genocido dieną

Rugsėjo 23 d. mūsų gimnazijos penktokai kartu su mokytoja Stanislava Černiauskiene Švenčionių krašto istorijos pamokos metu vyko į Švenčionėlių žydų žudynių atminimo vietą. Čia mokiniai uždegė žvakutes ir padėjo atminimo akmenėlius. Taip buvo paminėta Lietuvos žydų genocido diena.

„Ateities inžinerijos“ projektas

Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija dalyvauja Vilniaus Gedimino Technikos universiteto inicijuotame projekte „Ateities inžinerija“. Mokiniai galėjo rinktis projektinį darbą iš aplinkos apsaugos, filmo kūrimo, dizaino technologijų ir inovacijų, šiuolaikinio automobilio, liejimo technologijos detalių gamyboje, 3D spausdintuvo gamybos, roboto prototipo kūrimo, biomedicinos inžinerijos platformų.  Projektų darbams mokykloje vadovauja mokytojos  Gita Uzialienė,  Alina Bura, Jolanta Klipčiuvienė,  Inesa Stvolienė.

Rugsėjo 1-osios šventė

Su Rugsėjo 1-ąja!