OLWEUS mokykla
Programos

AD apsauga

Gerbiami svetainės lankytojai, svetainėje yra publikuojamos mokykloje vykstančių viešų renginių foto nuotraukos ir asmenų atvaizdai. Asmenys, pageidaujantys pasinaudoti „teise būti pamirštam“ (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679, 2016 m. gegužės mėn. 24 d.) turėtų kreiptis į svetainės administratorių.

Kvietimas

Atranka mokyklos psichologo pareigoms

Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija skelbia atranką mokyklos psichologo pareigoms
užimti nuo 2021 m. rugsėjo 1 d.
Darbo sutartis – neterminuota.
Darbo krūvis – 1 etatas

Skaitykite toliau »

Priėmimas į Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnaziją

Apie priėmimą į Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnaziją

ATMINTINĖ BŪSIMOJO PIRMOKO TĖVELIAMS

Ekskursija į Vilnių

Gimnazijos mokiniai kartu su mokytoja Gita Uzialiene vyko į kultūrinę pažintinę ekskursiją į Vilnių, kur lankėsi VGTU Architektūros ir dizaino katedroje, Mo muziejuje, žiūrėjo filmą „Akropolis cinema“ kino teatre.

Ateities inžinieriai

Birželio 2d. Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija dalyvavo AI projektinių darbų pristatymuose. Iš viso buvo pristatyta virš 400 darbų iš įvairių temų. Mūsų mokiniai pristatė darbus iš Aplinkos apsaugos ir  Dizaino technologijos ir inovacijų temų. Aplinkos apsaugos projektus rengė Orinta K., Paulina Š., Beata K., Fausta R. , Eglė B. Rugilė Ch. ir Kamile V. Dizaino projektus šiemet pristatė Laurynas G., Marijus G., Daumantas G. ir Deividas Č. VGTU dėstytojai įdomius ir kūrybiškus projektus gyrė bei teikė pasiūlymus. Mokiniams buvo įdomu ne tik atlikti ir pristatyti savo darbus, bet ir stebėti kitų dalyvių projektų pristatymus. Visi projekte dalyvavę mokiniai gaus pažymėjimus  ir simbolines  dovanėles. Dėkojame AI koordinatoriui dr. Henrikui Mykolaičiui bei dėstytojams doc. dr. Eglei Marčiulaitienei ir doc. dr. Linui Kūgeliui už pagalbą.

Mokyklos projektų kuratoriai
Alina Bura, Jolanta Klipčiuvienė, Inesa Stvolienė ir Gita Uzialienė

Ia klasės valandėlė

Gegužės 26 dieną Ia kl. mokiniai dalyvavo netradicinėje klasės valandėlėje-susitikime su Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus atstovu K. Nevardausku, kuris papasakojo apie roko muziką sovietmečio Lietuvoje 1965-1985 m.

Kultūros paso renginys „Žmogus ir gamta – natūralūs ir mūsų sukelti pavojai“

Gegužės 25 d. 6a ir 6b klasių mokiniai dalyvavo nuotolinėje paskaitoje „Žmogus ir gamta – natūralūs ir mūsų sukelti pavojai“, kurioje susipažino su unikalia mūsų planeta dėl joje egzistuojančio skysto vandens, gyvybės, protingos civilizacijos.

Kokie pavojai slypi gamtiniuose procesuose, kaip jie nulemia kultūrinę ir civilizacinę raidą, bei kaip jie gali vykti ateityje. Nuo to priklauso viso pasaulio ateitis.

6a kl. mokinės Miglė, Ugnė, Diana

Odisėja `21

Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos mokinės Viltė V., Deimantė Š., Orinta K.,  Paulina Š., Miglė B., Sonata A., Augustė C. dalyvavo Žaliosios olimpiados „Odisėja `21“ I etapo praktinės užduoties įgyvendinime  ir pristatyme. Kovoti teko su daug vyresniais gimnazistais, kurie olimpiadoje dalyvauja jau ne vienerius metus. Šiais metais olimpiadoje dalyvavo 89  Lietuvos mokyklos. Olimpiados rezultatai.

Paskutinis skambutis 2021

Renginio akimirkų albumas. Gintaro Nalivaikos nuotr.

Gimnazijos abiturientų sveikinimas „Paskutinio skambučio 2021“ proga

Kultūros paso renginys – protmūšis „Pasakų kovos“

5a klasė balandžio 28 d. ir 5b klasė gegužės 20 d. su auklėtojomis dalyvavo nuotoliniame kultūros paso renginyje protmūšis Pasakų kovos. Žaidimo metu pateikiami klausimai iš vaikų literatūros, Lietuvos istorijos, pasaulio pažinimo sričių: Pasakų kovos, Jono Avyžiaus vaikų pasaulis, Saulės mūšis, Istorinė mozaika 2, ES ir aš. Žaidimai skatina moksleivius įsivertinti savo žinias ir siekti aukštesnių rezultatų.

Mokytoja Nijolė Vainorienė

2021 m. liepos mėn.