I kl. tėvų susirinkimas

I kl. tėvų susirinkimas vyks spalio 17 d.:
17.30 val. – tėvų susirinkimas klasėse;
18.30 val. – susitikimas aktų salėje su dalykų mokytojais;
19.00 val. – individualūs pokalbiai su mokytojais ir/ar vadovais (pagal poreikį, dalykų kabinetuose).

Konkursas „Lauko klasė“

Skelbiams „Lauko klasės“ konkursas. Čia rasite konkurso nuostatus

Keliaujame Karaliaus Mindaugo takais

Spalio 16 d. pirmokai, su istorijos mokytoja Daiva Uzialiene, toliau aiškinosi, kodėl gimnazija pavadinta Mindaugo vardu. Važiavome ieškoti atsakymo į Reškutėnų muziejų, pas kraštotyrininkę, krašto šviesuolę, Viktoriją Lapėnienę. Sutiko mus lauke, ant laiptų, tokia miela ir šilta, pakvietė užeiti ir pasakojo, rodė, atsakinėjo į klausimus, leido apžiūrėti eksponatus. Vėliau užtikrintai pakartojo, kad Mindaugas Lietuvos valstybę kūrė šiose žemėse ir  mes galime didžiuotis būdami šios gimnazijos mokiniais, bet dar  turime  gerai mokytis, garsinti šią gimnaziją.

Švenčionėlių Mindaugo gimnazijoje spalio 13 d. vyko Karaliaus Mindaugo vardo dienos paminėjimo renginiai: pirmokai ieškojo ,,Karaliaus Mindaugo karūnos", visose klasėse vyko Įdomiosios Lietuvos istorijos fragmentų peržiūra ir diskusijos, kodėl mūsų gimnazija pavadinta Karaliaus Mindaugo vardu. Pirmadienį laukia išvyka į Reškutėnų muziejų, kurios metu bendrausime su gerbiama krašto šviesuole Viktorija Lapėniene.

Iš mokinių tarybos dienoraščio

Švenčionėlių Mindaugo gimnazijoje mokinių tarybos narės, IIIa klasės mokinės Ramunės Vilkoitytės  iniciatyva organizuota TIME TO MOVE savaitė. Jos metu buvo pristatytos mobilumo galimybės mokiniams: stažuotės, praktikos, mokymosi galimybės JAV. Svarbu paminėti, jog visos šios galimybės yra finansuojamos organizacijų, tad reikia tik didelio noro ir pastangų!

Spalio 11 d. Baltijos-Amerikos fondo atstovė pristatė vasaros lyderystės akademiją, kuri vyksta JAV, stažuotes jauniesiems profesionalams bei tolimesnes galimybes.

Spalio 13 d. FLEX programos atstovai pristatė galimybes gabiems ir talentingiems moksleiviams gyventi amerikiečių šeimose ir mokytis mokyklose 2018–2019 mokslo metais. Papasakojo apie FLEX programą, konkursą ir atrankos tvarkaraštį.

Informaciją apie laisvą muzikos mokytojo pareigybę

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr.V-1680 patvirtintu Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašu
skelbiame informaciją apie laisvą nuo 2017 m. lapkričio 6 d. muzikos mokytojo pareigybę:

Skaitykite toliau »

Sveikatingumo diena gimnazijoje

„Sveikame kūne sveika siela“… Tuo tiki visa gimnazijos bendruomenė, todėl buvo organizuota netradicinė sporto ir sveikatingumo diena, kuri visiems suteikė labai daug džiaugsmo. Dienos pabaigoje, vieni krykštavo dėl pergalių, kiti plojo ir sveikino nugalėtojus.

Stipendijos ir parama studijoms Nyderlanduose –  spalio 12 parodoje Vilniuje

Spalio 12 d. parodoje „Tarptautinių studijų dienos“ Vilniuje, kurią organizuoja Baltic Council for International Education, dalyvaus gerai žinoma visame pasaulyje Nyderlandų organizacija Nuffic.

Skaitykite toliau »

Mokytojo diena

Spalio 5 dieną gimnazijoje buvo minima Mokytojo diena. Nuostabią šventę mokytojams surengė dvyliktų klasių mokiniai. Jie pakvietė mokytojus plaukti į kruizą, kuriame netrūko plačių šypsenų, puikios nuotaikos, apmąstymo akimirkų. Šventinėje programoje kiekvienas mokytojas gavo originalią nominaciją už tik jam skirtus nuopelnus. Dainos, šokiai, sakomos eilės, išsakyti nuoširdūs mokinių žodžiai leido mokytojui pasijausti svarbiu, reikalingu ir reikšmingu gimnazistų gyvenime. Smagu, kad šventėje dalyvavo ir buvę gimnazijos mokytojai. Pramoginei programai pasibaigus, visi mokytojai buvo pakviesti į „VIP kajutę“, kur laukė ne tik šventiškai papuoštas vaišių stalas, bet tęsiami jaukūs, šilti pasikalbėjimai.

Micro:bit Švenčionėliuose

Švenčionėlių progimnazijos penktokai, būsimieji mūsų gimnazistai, šiandien gavo dovanų – micro:bit kompiuteriukus.

2017 m. spalio mėn.
« Rgs