OLWEUS mokykla
Programos

AD apsauga

Gerbiami svetainės lankytojai, svetainėje yra publikuojamos mokykloje vykstančių viešų renginių foto nuotraukos ir asmenų atvaizdai. Asmenys, pageidaujantys pasinaudoti „teise būti pamirštam“ (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679, 2016 m. gegužės mėn. 24 d.) turėtų kreiptis į svetainės administratorių.

Dėl ugdymo mišriu būdu

Informuojame, kad, siekdama maksimaliai riboti ir sumažinti skirtingose klasėse ugdomų mokinių kontaktą,  nuo rugsėjo 28 d. gimnazija 6-8, I-III klasių ugdymą vykdys mišriu būdu (ir kontaktiniu, ir nuotoliniu). Nuotoliniu ir kontaktiniu būdu mokomų klasių srautai keisis kas dvi savaites. Nuo pirmadienio nuotoliniu būdu dvi savaites bus mokomos 6, 8, II gimnazijos klasės, nuo spalio 12 d. – 7, 9, III klasės. Mokymas organizuojamas, atsižvelgiant į „Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos mokymo mišriu ir nuotoliniu ugdymo proceso organizavimo būdu taisykles“.

INFORMACIJA TĖVAMS. Jeigu COVID-19 liga patvirtinta jūsų vaikui

Svarbi informacija mokiniams ir jų tėvams (įtėviams, globėjams)

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2021 m. sausio 20 d. Nr. 29 nutarimo „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ pakeitimo“ 3 punktu, mokiniams, kurie neturi sąlygų mokytis namuose ar patiria mokymosi sunkumų pandemijos metu, nuo sausio 25 d. (pirmadienio) organizuojamas nuotolinis mokymas iš mokyklos. Mokiniai Vaiko gerovės komisijos (VGK) sprendimu (2021-01-22, protokolo Nr. VGK-1) privalės mokytis iš mokyklos. Apie VGK sprendimą mokinius ir jų tėvus (įtėvius, globėjus) informuos klasių vadovai ir/ar VGK nariai.LRS nutarimą rasite čia: https://e-seimas.lrs.lt/…/65e1f1c45b3611eba1f8b445a2cb2…)

Robotų varžybose

Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos mokiniai Nojus S., Kajus U., Robertas Č., Šarūnas J., Kevinas A., Lukas V., Majus L., Regimantas G., Viltė V. dalyvavo Lietuvos mokinių VEX IQ nuotolinių (virtualių) robotų varžybose „MAŽVYDO TAURĖ – 2020“. Regimantas G., užėmė 4-ą vietą (dalyvavo 21 komanda). Visi dalyviai apdovanoti diplomais.

Atmintis gyva, nes liudija

Pilietine iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ prisimenamas 1991 metų sausis, kai vienybės ir laisvės siekio vedini Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę. Tauta atsilaikė prieš sovietinių okupantų ir vietinių kolaborantų agresiją bei bandymą karine jėga įvykdyti perversmą ir apgynė atkurtos valstybės nepriklausomybę. Nuo tragiškų sausio įvykių prabėgo 30 metų.

Kviečiame visus kartu 2021 metų sausio 13 d 8.00 valandą dešimčiai minučių languose uždegti vienybės ir atminimo žvakutes.

Skaitykite toliau »

Kalėdinis sveikinimas

Tirk, atrask ir būsi pastebėtas

Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos 7-8 klasių mokiniai dalyvavo respublikinėje konferencijoje „Tirk, atrask ir būsi pastebėtas“, kur pristatė  savo tiriamuosius darbus. Jaunieji tyrėjai apdovanoti padėkomis ir dovanėlėmis. Mokinius ruošė Gita Uzialienė ir Jolanta Klipčiuvienė.

PAŽINTINĖJE PRAKTINĖJE KONFERENCIJOJE „NORIU ŽINOTI“

Lapkričio 26 dieną vyko respublikinė rusų, vokiečių, prancūzų kalbų pažintinė praktinė nuotolinė konferencija bendrojo ugdymo mokyklų 7-12 klasių mokiniams „NORIU ŽINOTI“. Ją organizavo Šiaulių miesto savivaldybės švietimo centras ir Šiaulių Dainų progimnazija. Konferencijoje  pranešimą „MEIN LIEBLINGSTIER“ skaitė mūsų gimnazijos 7b klasės mokinys Gintautas Prunskus. Mokinį ruošė mokytoja Nijolė Vainorienė.

LAPKRIČIO 16 -OJI PASAULINĖ TOLERANCIJOS DIENA

Pakanta, empatija, atjauta, pagarba, pareiga, atsakomybė ar tai jau bendravimo ir bendradarbiavimo pamatas? Lapkričio 16-oji metuose tik vieną kartą, o likusias 363… pamirštame, kad po visomis šiomis vertybėmis slepiasi ŽMOGUS.

Skaitykite toliau »

Europos Kvantinės savaitės edukacinėje sesijoje

Mūsų gimnazijos 8A klasės mokiniai Donatas P., Eglė B., Rugilė Ch., Justas Š., Beata K., Fausta R., Raminta Č., Raminta M., ir 7B klasės mokiniai Viltė V. ir Deimantė Š. dalyvavo Europos Kvantinės savaitės edukacinėje sesijoje. Mokytoja Gitai Uzialienė.

ANGLŲ KALBOS PAMOKA NETRADICINĖJE APLINKOJE

Galima mokytis kitaip – įdomiai, žaismingai, gyvenimiškai. Spalio 5 dieną 3a klasės mokiniams anglų kalbos pamoka vyko miesto parke. Mokiniai kalbėjo angliškai, mokėsi naujų žodžių, nebijojo klysti, patarė draugams.

Mokytoja Nijolė Vainorienė

OLWEUS mokymai

Vyko OPPP naujų gimnazijos bendruomenės narių nuotoliniai mokymai, kuriuos vedė instruktorė  Elona Berniūnienė.

2021 m. sausio mėn.