Lankytojai

Trys prizinės vietos viename turnyre!

Adutiškyje vyko Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtas krepšinio 3×3 turnyras, kuriame dalyvavo 4 gimnazistų komandos (3 merginų ir 1 vaikinų). Mūsų merginos užėmė visas (I,II,III) prizines vietas!

SU VASARIO 16-ĄJA!

Mielieji,

Vasario 16-oji – tai amžinas mūsų Tautos tvirtybės liudijimas ir įsipareigojimas ateities kartoms. Kadangi Valstybė prasideda nuo žmogaus, jo šeimos, jo namų, būkime verti šios atsakomybės, Lietuvoje kurdami gerovę sau, savo vaikams, savo žemei. Tebūnie Lietuvos gimtadienis – nacionalinio orumo ir kiekvieno mūsų asmeninė šventė.

Direktorė Daiva Veronika Gaidamavičienė

100 dienų…

Vasario 15-ąją dieną gimnazijos sporto salė buvo pasipuošusi piratų atributika. Čia popiet abiturientai linksmai rinkosi švęsti Šimtadienį. Elegantiškai pasipuošę abiturientai turėjo atlikti visai ne pagal aprangos kodą piratų užgaidas: klumpės visai netiko vietoj aukštakulnių batelių, kostiumuotiems vaikinams reikėjo plaukti nepatogiose valtyse ir apskritai daryti tai, ko labai nesinorėjo. Bet už tai nepaprasta piratų dovana – Šimtadienio kruizinis laivas – kalendorius, kurio kiekvienas atvertas kajutės langas primins besibaigiančias mokslo dienas gimnazijoje. O Šimtadienio galingas tortas jau suvalgytas.

Sėkmingai spaudė štangą!

Vasario 15 d. mūsų gimnazistų štangos spaudimo komanda dalyvavo rajoninėse varžybose ir užėmė II vietą.

Asmeninė įskaita: I vieta – S. Nalivaika, T. Tomaševskis, L. Uziela,  II vieta – G. Kazlauskaitė, P. Guntys, III vieta – V.Rukšėnaitė, D. Koroliov, A. Mečala.

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio minėjimas

„Šventė, kuri niekada nesibaigia“,- taip galima būtų sakyti apie Nepriklausomybės 100-mečio paminėjimą Lietuvoje ir mūsų gimnazijoje. Vasario 15-ąją dieną ir mūsų gimnazijos bendruomenė rinkosi į aktų salę ir visi džiugiai, nuoširdžiai ir iškilmingai pažymėjo šią istorinę datą. Renginys, prasidėjęs Justino Marcinkevičiaus „Mindaugo“ ištraukos inscenizacija, gimnazijos direktorės istorine sveikinimo kalba ir tęsiamas nepaprastai gražių gimnazistų dainų, mokytojos istorinės pamokos, Nepriklausomybės akto signatarų prisiminimu ir besibaigiąs vėl Justino Marcinkevičiaus „Mažvydo“ ištraukos skaitymu, visus nuteikė pakiliai, patriotiškai. Kai vedėjai (Karina Pokaliuk ir Lukas Kuleš) pakvietė bendruomenę vaišintis lietuviška duona, sūriu ir medumi, iš tikrųjų pajutome „medaus… skonį“, užuodėme… „šieno ir liepynų kvapą“. Labai gražiai pasipuoštos gimnazijos erdvės džiugino visus ir nuteikė tęsti šventę ištisus metus. Prasmingos naujo šimtmečio pradžios, gerų darbų mylimai Lietuvai.

Užgavėnės!

Gimnazijos pirmokai Užgavėnių šventėje smagiai trepsėjo, blynus valgė, žiemą gąsdino ir pavasarį kvietė…

Skaitykite toliau »

„Raktai į sėkmę“

2018 m. sausio 25-26 dienomis gimnazijos 20 –ties pedagogų grupė sėkmingai dalyvavo 16 akademinių valandų seminare „Raktai į sėkmę“. Jį vedė LIONS QUEST programos instruktorius VšĮ LIONS QUEST LIETUVA direktorius, psichiatras Linas Slušnys. Pedagogai turėjo galimybę teoriškai susipažinti su XXI amžiaus socialines ir emocines kompetencijas ugdančia programa bei praktikoje įgyvendinti kelias kūrybines užduotis įvairiose įstaigose. Seminaras buvo pakankamai įdomus ir vertingas. 

DĖL UGDYMO PROCESO NUTRAUKIMO GRIPO EPIDEMIJOS METU

Dėl didesnio nei 50% mokinių sergamumo, Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos direktoriaus sausio 29 d. įsakymu Nr. M-13 nuo sausio 30 d. iki vasario 12 d. imtinai, nutraukiamas ugdymo procesas I-IV klasėse. 

Dalykų mokytojai sudaro sąlygas individualioms IV klasių mokinių konsultacijoms tiek gimnazijoje, tiek elektroninėmis konsultavimo priemonėmis.

Edukacinė išvyka

Sausio 21 dieną grupė III-IV klasių mokinių vyko į edukacinę išvyką į Kauną. Iškart atvykę mokiniai lankėsi Vytauto Didžiojo karo muziejuje, vėliau aplankė Kauno senamiesčio, seminarijos erdves, Maironio kapą. Vakare  Kauno dramos teatre pamatytas J.Jurašo spektaklis „Balta drobulė“ galbūt ne vieną privers dar kartą permąstyti vertybes ir egzistencijos prasmę

 

Pasieniečių varžybos

Sausio 16 dieną ,,Jaunojo pasieniečio" būrelio atstovai dalyvavo šaudymo varžybose Visagine (dalyvavo Švenčionių ir Ignalinos raj.)

Pamokų laikas
Kalendorius
2018 m. vasario mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Sau    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  
Archyvas
Kategorijos