Atvirų durų diena

Asmens duomenų apsauga

Gerbiami svetainės lankytojai, svetainėje yra publikuojamos mokykloje vykstančių viešų renginių foto nuotraukos ir asmenų atvaizdai. Asmenys, pageidaujantys pasinaudoti „teise būti pamirštam“ (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679, 2016 m. gegužės mėn. 24 d.) turėtų kreiptis į svetainės administratorių.

Paskutinio skambučio šventės akimirkos

Sveikinimas

Ministro A. Monkevičiaus sveikinimas Paskutinio skambučio šventės proga

Mieli XIX laidos abiturientai,

Paskutinio skambučio šventė – seniai laukta diena: kaskart gegužės skambėjime pavydžiai palydėdavote akimis anuos, užaugusius ir išeinančius kurti savo giesmės. Ir vis dėlto neramūs Jūsų žvilgsniai, sumišę su džiaugsmu ir baime, netekties jausmu ir vilties svaiguliu. Tai diena, kai pasaulis ir siela aiškiai skirsto „buvo čia“ ir „ bus ten“. Žmogus, besiruošiantis į kelionę, pasiima lagaminą. Kas jame – priklauso tik nuo žmogaus. Šiandien gal Jūsų lagaminas kažkur giliai po sofa, nes šiandien – pagaliau – baigėte mokyklą. Rytoj gal  atliksite savo sąžinės ir žinių bagažo patikrinimą, nes čia pat sunkiasvoris egzaminų maratonas. Po jo lagamino turinys vėl bus peržiūrėtas, nes lauks tolimas kelias į save. Jei norėsite nedaug – nueiti nuo taško A iki B – pasiimkite logiką ir racionalumą. Jei norite daug daugiau – pasiimkite vaizduotę ir meilę, kurios atvers bet kokias duris. Jei norite būti laimingi, pasiimkite savo svajonę. Ir būkite jos verti.
Ačiū Jums, kad su Jumis nebuvo nuobodu, ačiū, kad nuolat vertėte mokytis dirbti vis kitaip, kad žavėjote savo atradimais ir sprendimais.

Direktorė
Daiva Veronika Gaidamavičienė

Paskutinis skambutis

Išeinam…
kiekvieno kelias skirtingas.
Paliekam viską:
Ir kas gražu ir kas nemiela.
Paliekam tai, ko pasiimt negalim –

Vaikystę, klegesį, draugus.

Mielieji,

maloniai kviečiame Jus dalyvauti
Paskutinio skambučio šventėje,
kuri vyks
Švenčionėlių Mindaugo gimnazijoje
gegužės 23 d. 12 val.

XIX-osios laidos abiturientai

Baigėsi stalo teniso varžybos

Gegužės 21 d. pasibaigusio stalo teniso turnyro nugalėtojais tapo Tomas Jutelis iš IV kl. (1 vieta), Aleksandras Mazurkevič iš IV kl.( 2 vieta), Gvidas Rudzinskis iš 1b kl. (3 vieta).

Mokinius varžyboms rengė kūno kultūros mokytoja Daiva Panavienė.

Gimnazistai ir VGTU?

Gegužės 17 dieną Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos mokiniai Mantas Lipinskas, Adrijus Šlajus, Modestas Mikštas, Julius Bankauskas, Eimantas Juozapavičius, Mindaugas Pipiras ir Mantas Janušas su technologijų mokytoja Gita Uzialiene dalyvavo VGTU vykusioje pavasario sesijoje „Naujoji inžinerija“. Renginio tikslas – paskatinti mokinius domėtis naująja inžinerija, jos vystymosi perspektyva bei bendradarbiauti su VGTU. Vaikinai liko sužavėti matytu reginiu ir pasižadėjo patys p kurti naujas įdomias konstrukcijas. Kitais mokslo metais mokytoja kartu su mokiniais planuoja tęsti bendradarbiavimą su šia aukštąja mokykla, dalyvauti universiteto rengiamose paskaitose ir įgytas teorines žinias pritaikyti praktikoje.

Pilietiškumo projektas

Gimnazijos Ia klasės mokiniai, vadovaujant istorijos mokytojai O. Orechovienei, vykdė istorijos – pilietiškumo pagrindų projektą ,,Savivaldos institucijos“. Pasidalinę į grupes, mokiniai rinko medžiagą apie rajono savivaldybės, seniūnijų ir gimnazijos savivaldos veiklą. Gimnazistai lankėsi Švenčionėlių seniūnijoje, domėjosi savivaldybės veikla, ėmė interviu iš buvusių gimnazijos mokinių tarybos narių bei prezidentės. Surinkę ir susisteminę informaciją, gegužės 17d. per pilietiškumo pagrindų pamoką pristatė savo darbus pasirinkta forma. Šis projektas – puiki galimybė suvokti aktyvios veiklos mokyklos bendruomenėje prasmę, pamatyti kasdieninį institucijų darbą, tobulinti bendravimo įgūdžius.

Buvo ketvirti

Ketvirtadienį, gegužės 16 d., Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos stadione vyko jaunojo pasieniečio būrelių sporto žaidynės. Gimnazijos komanda užėmė 4 vietą.

A.S.Puškinui atminti

Gegužės 25 dieną sukanka 220 metų, kai gimė žymus rusų poetas A.S.Puškinas. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijoje vyko popietė „Aš jus mylėjau“, skirta žymiam poetui atminti. Renginį  vedė rusų kalbos mokytojos V. Urbonienės mokiniai.  Šventėje dalyvavo Švenčionėlių progimnazijos 6 klasės mokiniai ir jų rusų kalbos mokytoja metodininkė Irena Ulevičienė.

2019 m. gegužės mėn.
« Bal