Lankytojai

Asmens duomenų apsauga

Gerbiami svetainės lankytojai, svetainėje yra publikuojamos mokykloje vykstančių viešų renginių foto nuotraukos ir asmenų atvaizdai. Asmenys, pageidaujantys pasinaudoti „teise būti pamirštam“ (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679, 2016 m. gegužės mėn. 24 d.) turėtų kreiptis į svetainės administratorių.

Dėl ugdymo proceso nutraukimo birželio 12-14 d.

Gimnazijos direktoriaus įsakymais Nr. O-68 ir O-69 birželio 12-14 d. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijoje nutraukiamas ugdymo procesas.

Vadovėlių priėmimas

Ketvirtadienis

2p. – Ib

3p. – IIb

4p. – IIIa

Penktadienis

3p. – Ia

4p. – IIIc

Pirmadienis

1p. – IIIb

4p. – IIc

7p. – IIa

Pamoka

Mokome robotą įveikti kliūtis.

Skaitykite toliau »

Mūsiškiai geriausi respublikoje!

Gimnazijos Jaunojo pasieniečio būrelio nariai birželio 5 dieną viešėjo Medininkų Pasieniečių mokykloje. Čia įvairiose sporto rungtyse varžėsi jaunieji pasieniečiai, mokyklos kursantai ir tarnaujantys pasieniečiai iš visos Lietuvos.

Mindaugo gimnazijos jaunieji pasieniečiai : M.Gudelis, J.Bankauskas, E. Brazaitytė ir M. Lipinskas – kartu su Ignalinos pasienio rinktine dalyvavo sporto žaidynių finale ir užėmė pirmąją komandinę vietą. Krepšinio ir virvės traukimo rungtyse jie buvo pirmi, o kliūčių ruožą įveikė treti.

Pasieniečių būrelio vadovas kūno kultūros mokytojas Mindaugas Švereika.

Skaitykite toliau »

Žvilgsnis pro objektyvą

Mūsų gimnazijos II c klasės mokinė Simona Petkevičiūtė dalyvavo fotografijų konkurse „Senieji Švenčionių krašto kaimai“, kurį organizavo Švenčionių rajono Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centras. 9-12 klasių mokinių amžiaus grupėje Simona laimėjo I vietą. Pasiruošti konkursui jaunajai fotografei padėjo dailės mokytoja Alfreda Karovackienė.

Čempionas

Penktadienį vyko Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių finalo varžybos Klaipėdoje. Mūsų gimnazijos vaikinų komanda (L. Mančinskas, I. Ivanauskas, P. Veikalas, G. Andreikėnas, M. Gudelis, J. Prokofjev, L. Vyšnėnas) užėmė 4 vietą, o L. Mančinskas tapo 100 m bėgimo rungties čempionu. Jaunimą treniruoja kūno kultūros mokytojas Mindaugas Švereika.

Skaitykite toliau »

Mitologiniais takais

Gegužės 31d. – birželio 1 d. II b klasės mokiniai su auklėtoja D. Gaidamavičiene dalyvavo edukacinėje išvykoje. Sirvėtos regioniniame parke vyko renginys „Mitologiniais takais“. Kraštotvarkininkas Marius Semaška įtaigiai ir išradingai pasakojo gimnazistams apie mūsų protėvių gyvenimo būdą ir būtį, apie gamtos reikšmę kasdieniame jų gyvenime, apie pirminę harmoniją ir natūralią žmogaus ir aplinkos pusiausvyrą. Edukacinės programos metu jaunimas daug naujo sužinojo apie senąsias lietuvių Dievybes, mitologines būtybes, įkūnytas septyniolikoje skulptūrų, bei įvertino mūsų rajono gamtos grožį ir unikalumą.

Skaitykite toliau »

Pasijutome praturtėję

Penktadienį gimnazijos pirmokams pamokos vyko Reškutėnų tradicinių amatų centre. Pamoką vedė centro įkūrėja ir vadovė, edukatorė, Reškutėnų kaimo bendruomenės pirmininkė Janina Petkūnienė.

Mokiniai šiai energingai moteriai pateikė daug klausimų: kuo ypatingas šis amatų centras, ar ji patenkinta savo darbu, ko reikia žmogui, kad jaustųsi sėkmingas? Mokiniai norėjo sužinoti, kaip motyvuoti save siekiant karjeros, kaip apmokamas edukatorės darbas? Atsakymai kai kuriuos susitikimo dalyvius ir stebino, ir vertė susimąstyti.

Po atviro ir nuoširdaus pokalbio Janina parodė ir papasakojo apie centre veikiančias audimo, pynimo, verpimo, vėlimo, medžio bei keramikos dirbtuves, taip pat pristatė liaudies tapytojo, muzikanto ir poeto Valdemaro Prunskaus personalinę tapybos darbų parodą. Reškutėnų muziejininkė ir knygų autorė Viktorija Lapėnienė daug įdomių istorijų papasakojo apie muziejaus eksponatus. Meistras Ričardas Polučanskas parodė, kaip drožiami mediniai šaukštai, ir leido patiems mokiniams padrožinėti. Bendravimas su amatų centro specialistais bei praktikais buvo labai turiningas. Mokiniai įvertino pamoką amatų centre kaip emocingą ir dvasingą.

Skaitykite toliau »

ANGLŲ KALBOS KENGŪROS LYDERIŲ TURO LAUREATĖ!

Laimėjusi Kalbų Kengūros konkurse Anglų Kalbos Auksinės Kengūros titulą, sėkmingai pasirodžiusi kitame etape bei tapusi Anglų Kalbos Kengūros Lyderių turo laureate, 1b klasės mokinė Ingrida Masoit buvo apdovanota diplomu ir kelione į Vroclavą ir Prahą.Kelionė vyko 2019 metų gegužės 16-19 d.

Sveikiname Ingridą Masoit ir jos mokytoją Zitą Karneckienę!

SVEIKINAME!!!

Labai džiaugiamės puikiais tarptautinio vertimo ir iliustracijų projekto „TAVO ŽVILGSNIS 2019“ rezultatais. Net 6 mūsų gimnazijos mokinės apdovanotos nugalėtojų diplomais:

Karolina Karneckaitė (IIb) – už geriausią vertimą iš anglų kalbos, Greta Mančinskaitė (Ia) – už geriausią vertimą iš anglų kalbos, Valerija Michnevič (Ia) – už geriausią vertimą iš rusų kalbos, Veronika Michnevič (IIIa) – už geriausią vertimą iš rusų kalbos, Inga Emilija Saulytė (Ib) – už geriausią vertimą iš anglų kalbos ir Meda Tarvydaitė (Ia) – už geriausią vertimą iš anglų kalbos.

Mergaičių mokytojos – Z. Karneckienė ir V. Urbonienė.

Pamokų laikas

Birželio 10-14 d.


Kalendorius
2019 m. birželio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Geg    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Archyvas
Kategorijos