Lankytojai

Sausio 13-osios aukų atminimas (II)

     Ryte jaunimo ir suaugusiųjų mokyklos languose sužibo žvakutės – vyko akcija „Atmintis gyva, nes liudija“. Pirmosios pamokos metu buvo prisiminti sausio 13-osios dienos įvykiai, pagerbti žuvusieji už Lietuvos laisvę.

>>>>toliau

Sausio 13-osios aukų atminimas (I)

Prisimename 1991 m. sausio 13-osios aukas.

Ryte mokyklos languose sužibo žvakutės – vyko akcija „Atmintis gyva, nes liudija“.

DSC_0530

Pirmosios pamokos metu buvo prisiminti sausio 13-osios dienos įvykiai, pagerbti žuvusieji už Lietuvos laisvę.  Pertraukų metu koridoriuose skambėjo mokyklos radijo transliuojamos patriotinės dainos. Vakare 19.00 val. dalyvavome Šv. Mišiose Švenčionėlių Švč. Mergelės Marijos Sopulingosios bažnyčioje, segėdami šios dienos simbolį – neužmirštuolę.

 

Žiemos restoranas

Žiemos metu, spaudžiant šaltukui ar prisnigus, paukščiams sunku susirasti lesalo. Rūpestingų žmonių pakabintos lesyklėlės tampa pagrindiniu jų maisto šaltiniu. 

Džiugu, kad mūsų gimnazijos mokiniai nepamiršta mažųjų sparnuočių: pakabina lesyklėles ir noriai jais rūpinasi. Ačiū visiems dalyvaujantiems akcijoje „Žiemos restoranas“, o nedalyvaujančius – kviečiame prisijungti, pakabinti lesyklas ir padėti žvėreliams bei paukšteliams įveikti žiemos negandas.

Augustino P. 3b kl. (2) Roberto 3b kl. Augustino P. 3b kl. Enrika S 1 b kl. Gabija A.  3b Dominykos J. 3kl Elenos R. 2bkl Adelina M Gabrielė P. Aistėja 1b k.

Ačiū už edukacinę kelionę

Žvarbų sausio 6 -osios  dienos  rytą su pačiais aktyviausiais kraštotyros būrelio ir gimnazijos mokiniais  LR Seimo narės Agnės Širinskienės pakviesti  vykome į Seimą.  Seime mus sutiko mūsų kraštietė, švenčionėliškė Janina Jurkevičiūtė – Balsienė, kuri dirba  Seimo narės padėjėja. Apie Seimo istoriją, tradicijas ir funkcijas pasakojo Donatas, kuris dirba Europos informacijos biure. Vaikščiojome po visas sales, o didžiausią įspūdį paliko Kovo 11-osios salė, kurioje buvo paskelbta Lietuvos nepriklausomybė. Europos informavimo biure dalyvavome pamokoje apie Europos Sąjungą, kur pasitikrinome  žinias apie ES sukūrimo istoriją bei valstybes nares. Po  to Seimo narė Agnė Širinskienė pakvietė arbatos, vaišino saldainiais ir labai gražiai kalbėjo apie mokytojų prestižo kėlimą, apie galimybę padėti mokytojams jų sunkiame darbe. Su didele pagarba apie savo mokytojus, apie mūsų gimnaziją kalbėjo Janina Jurkevičiūtė- Balsienė (čia mokėsi jos sūnėnai). Dėkojame už suteiktą galimybę sužinoti, pažinti ir gauti daug dovanų. Parsivežėme labai daug knygų. Dar viena dovana – ekskursija į Genocido muziejų, iš kur mokiniai išėjo sukrėsti sovietinių budelių žiaurumo. Tikimės, kad užsimezgusi pažintis tęsis toliau, kad mokiniai turės galimybę susipažinti su valstybės institucijomis iš arčiau ir formuoti savo požiūrį į valstybės žmonių darbą.
DSC05909

Skaitykite toliau »

Laikas skuba tiems, kurie patys skuba.

Prisimindami papročius, tradicijas, mes turtėjame. Jų laikydamiesi, tampame išmintingesni, doresni. Kūčių, Kalėdų laukimas yra labai intymus, asmeniškas. Tad ir skyriaus mokytojai ir mokiniai gruodžio 23 dieną,  kaip įprasta,  8 valandą neskubėjo į pamoką pagal tvarkaraštį, bet susirinko visi į vieną klasę. Mokiniai klausėsi mokytojų pasakojimų apie Baltųjų metų švenčių papročius, tradicijas, burtus.

Vėliau jie kūrė sveikinimus, piešė atvirukus. Po kūrybinių užduočių  laukė maloni staigmena – Kūčių stalas. Mokiniai būrė ateitį: liejo vaško figūrėles, traukė šiaudus, iš javų grūdų rinko žirnius ir t. t. bei vaišinosi.

Labai smagi ir šurmulinga adventinio renginio dalis – laimės šulinys. Mokiniai  džiaugėsi surastomis dovanėlėmis.

Laikas skuba tiems, kurie patys skuba. Mes neskubėjome atsisveikinti dviem atostogų savaitėms. Dar ilgai bendravome, žaidėme… Juk susitikti susitarėme tik kitais metais.

>>>>toliau

Atostogos

Gražių ir jaukių Šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų!

kaledinis_atvirukas_2016

Atostogos nuo 2016-12-27 iki 2017-01-06.

Gimnazijoje  pamokos prasideda 2017-01-09 dieną,

nepamirškite pasižiūrėti į tvarkaraštį!

 

Karnavalas

Gruodžio 22 dienos vakaro kalėdinę ugnelę įžiebė dvyliktokai ir Mergaitė su degtukais. Aplinkui visom spalvom žaižaruojančiam paslaptingam miške sukosi snaigės, o Direktorei įžiebus eglutes švito nušvito salė ir prasidėjo… KARNAVALAS! Karnavalo vedantieji Gabrielė ir Augustinas nuvedė visus Holivudo šlovės alėja: „Adrenalizo“ dozė,  žvaigždžių iš Amerikos, Rusijos, Anglijos, Italijos, Brazilijos, Ukrainos, Indijos ir, aišku, Lietuvos parodijų šou, žaidimai, Maksimo ir Auksės šokio duetas.  Ir dovanos – Ugnius, mūsų didžėjus, su tėčiu Gintu padovanojo gimnazijai muzikos aparatūrą – ačiū Jiems, būtinai išbandysime artimiausioje diskotekoje. Kiekvieną Karnavalo akimirką norėjosi kartoti ir kartoti, tačiau ir tas grožis nepakartojamas, ir laikas bėga valandų rodyklėmis… Miškas užsnūdo laukdamas rytojaus…
    

    

     

Gruodžio 23 diena prasidėjo Švenčionėlių Šv. Mergelės Marijos Sopulingosios bažnyčioje. Klebonas Raimundas Macidulskas, tikybos mokytoja Giedra Umbražiūnienė ir Ic klasės mokiniai Lukas ir Karina pravedė Adveto pamoką, Direktorė priėmė ypatingą dovaną – šventąją ugnį iš Betliejaus. Bažnyčioje išmokome , kad laukdami Kristaus gimimo kiekvienas Kalėdų misterijoje  turime atrasti savo vaidmenį.

Toliau diena sukosi Advento pamokų sūkuryje: Advento šokių pamoka, debatai tema „Ar egzistuoja Kalėdų senelis?“, „Protmūšio“ III-IV pusfinalis (sveikiname pusfinalio nugalėtojus: I vieta – IIIb, II vieta – IVb, III vieta – IIIc), integruotos muzikos-psichologijos, lietuvių-matematikos, technologijų-IT Advento pamokos, popietės klasėse ir šventinę renginių girliandą  užbaigė kūrybinės dirbtuvės gimnazijos bendruomenei.

Ačiū visiems – kūrusiems, dalyvavusiems, patarusiems, laukusiems, dovanojusiems, budėjusiems,  stebėjusiems ir visaip kitaip prisidėjusiems  – šventės be jūsų nebūtų tokios gražios!

Aplankėme mažuosius kaimynus

Kiekvienais metais gimnazijos pirmokai aplanko globos namų mažylius. Mes, visų pirmų klasių atstovai, buvome svečiuose pas pačius mažiausius mūsų kaimynus. Dviejų metukų dvyniai, ketverių ir penkerių metų broliukai ir išmintingoji Vakarė mielai žaidė su mūsų mokiniais. Gimnazistai padovanojo žaislų.

20161221 112529 20161221 105823 20161221 110827 20161221 111000

Tinklinio turnyras

Tinklinio turnyro rezultatai:

I vieta – IVb klasės komanda (T. Jutelis, V. Carenko, I. Stolyarchuk, A. Šimčuk, D. Veršelis).
II vieta – IIb klasės komanda (S. Ambrulaitis, L. Grybauskas, P. Guntys, K. Kavšin, M. Sadzevičius, K. Šalna).
III vieta – IIa klasės komanda (U. Rodevičius, J. Podolskytė, E. Tamašauskas,  L. Charačidis, D. Jutelis).

Varžybų teisėjas – T. Jutelis, sekretorė – K. Pokaliuk, fotografė – A. Semėnaitė.

T1

Kvietimas

Maloniai kviečiame visus gimnazijos bendruomenės narius dalyvauti kultūrinėje-meninėje veikloje:

gruodžio 22 d.:

17.00 – 19.30 – Eglutės įžiebimo šventė ir Karnavalas „Žvaigždžių parodijų šou“

gruodžio 23 d.:

8.00 – Advento pamoka Švenčionėlių Šv. Mergelės Marijos Sopulingosios bažnyčioje

9.00 – Advento šokių pamoka/Debatai

10.00 – „Protmūšio“ pusfinalis/Integruotos pamokos pirmokams

11.00 – Advento pamokos klasėse

Lauksime Jūsų!

Pamokų laikas
Kalendorius
2017 m. sausio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Gru    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Archyvas
Vardadieniai
Orai

Akvariumas