AD apsauga

Gerbiami svetainės lankytojai, svetainėje yra publikuojamos mokykloje vykstančių viešų renginių foto nuotraukos ir asmenų atvaizdai. Asmenys, pageidaujantys pasinaudoti „teise būti pamirštam“ (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679, 2016 m. gegužės mėn. 24 d.) turėtų kreiptis į svetainės administratorių.

Dėl darbo organizavimo

Nuotolinis mokymas

Psichologo konsultacija

Brandos egzaminų tvarkaraščio pakeitimai.

ŠMSM informacija dėl koronaviruso

Asmens duomenų apsauga

„Temidėje“ tapo nugalėtojais

Vasario 28 d. Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas organizavo teisinių žinių konkursą „Temidė“. Pirmasis konkurso etapas vyko Cirkliškio dvaro rūmų skaitykloje. Jame dalyvavo ir nugalėtoja tapo Mindaugo gimnazijos komanda: M. Lipinskas, IVa, U. Palitaitė, IIIa, S. Petkevičiūtė, IIIb, U. Saulytė, IIIa, E. Vareikaitė, IIIa. Mokinius į konkursą lydėjo Viktorija Cijūnelienė.

Interneto etiketas

Viešieji debatai, skirti Lietuvių kalbos dienoms

Kovo 4 d. gimnazijos aktų salėje  įvyko viešieji debatai tema „Žmogaus ir gimtosios vietos ryšys yra svarbus“. Teigiantieji Jokūbas Jurkevičius, Laurynas Grachovskis, Ingrida Masoit stengdamiesi pagrįsti teiginį grūmėsi su  opozicijos komanda Ligita Meidute, Robertu Šimaneliu ir Justu Stvolu. Vertėtų pabrėžti, jog komandos pozicija nebūtinai sutampa su asmens nuomone, todėl debatai ir yra toleranciją ugdantis intelektinis žaidimas. Debatuose teisėjavo ir įžvalgomis dalinosi Nacionalinės vasaros debatų akademijos-2019 finalininkės Ieva Lisauskaitė,  Gabrielė Lavreckytė ir Evelina Vareikaitė.

Renginį, skirtą Lietuvių kalbos dienoms  nuo Vasario 16-osios iki Kovo 11-osios, prasmingai papuošė Tautvydo Jurkuvėno atliekamos  dainos „Sakale, lėk“,  „Kur aukštas klevas“- šia daina tarsi ir buvo atsakyta į klausimą „Ar svarbus žmogaus ir gimtosios vietos ryšys?“

Maironiečių būrelio vadovė Alė Krinickienė

Respublikiniame etikos konkurse pirma

Sveikiname IVb klasės mokinę Kariną Pokaliuk,   laimėjus 1-ąją vietą 11-12 klasių etikos konkurse. Mokinę ruošė mokytoja Vilhelmina Urbonienė

Dovanos

Mūsų alumnai nepamiršta nudžiuginti ne tik pasiekimais, dėmesiu socialiniuose tinkluose, apsilankymu. Šį kartą gavome dovanų – rinkinį knygų, kurį padovanojo Dovilė Čibiraitė.

Jaunimo pergalės

Vasario 27 dieną Švenčionių sporto klube „Grifas“ vyko rajoninės moksleivių štangos spaudimo varžybos. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos gimnazistai užėmė III vietą komandinėje įskaitoje. Asmeninėje įskaitoje pirmą vietą laimėjo L. Vyšnėnas, M. Zenkevič, L. Uziela, antrą – R. Martinkėnas ir M. Gudelis, trečioji vieta atiteko J. Stvolui, M. Lipinskui, D. Balčiūnui ir J. Kaniušui.

Gimnazistai sesijoje VGTU

Švenčionėlių Mindaugo gimnazija bendradarbiauja su VGTU universitetu. Vasario 27 dieną VGTU vyko pavasario sesija, kurioje dalyvavo ir mūsų gimnazistai. Darbas vyko įvairiose platformose.

Šiuolaikinio automobilio sistemas nagrinėjo Paulius Novičkovas, Laurynas Grachovskij, Deividas Nalivaika, Jonas Guntys ir Linas Vilkoic. Liejimo technologijų sritimi domėjosi Robertas Šimanėlis, Andžej Jankovskij ir Armantė Pupelytė.

Adrijus Šlajus ir Modestas Mikštas aiškinosi naujos kartos šiltnamio teikiamas galimybes. Mokiniai sesijos metu taip pat pristatė savo darbus ir sprendė darbo proceso metu iškilusias problemas. Gimnazistų darbą kuruoja mokytoja Gita Uzialienė.

Skaitykite toliau »

Aš – geriausias savo krašto gidas

Vasario 26 d. pirmokių komanda (F.Meidutė, A.Poraikaitė, A.Rokickytė, R.Mikštaitė, G.Nalivaikaitė) kartu su geografijos mokytoja J.Politiene dalyvavo Pabradės „Ryto“ gimnazijoje vykusiame rajoniniame konkurse „Aš – geriausias savo krašto gidas“. Mergaitės įdomiai, įtaigiai, panaudodamos padavimus ir krašto gyventojų pasakojimus, pristatė savo miestą bei jo apylinkes. Jos konkurso dalyviams suteikė galimybę pakeliauti po Švenčionėlių centrą ir  pažintiniu taku pasukti į Labanoro apylinkes, kur yra geologinis paminklas – Ožkos akmuo. Pateikė įdomių faktų apie  Kaltanėnus ir Reškutėnus. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos merginų komanda šiame konkurse laimėjo I vietą, o Raminta Mikštaitė  pelnė „Geriausio gido“ nominaciją.

2020 m. balandžio mėn.
« Kov