Lankytojai

Autoriaus archyvas

Šeštadienį Labanoro girioje

Spalio 13 d,. šeštadienį, grupė gimnazijos mokinių kartu su mokytojais D. Gaidamavičiene, D. Panaviene ir M. Švereika dalyvavo žygyje „Ateik ir pamatyk pats“. Tūkstantinė žygeivių minia Labanoro girios takais pėsčiomis įveikė apie 12 km. Visi matė iškirstus miškų plotus ir suprato, jog būtina stabdyti plynus kirtimus, nes Žmonėms reikia gyvo ir brandaus miško su visais gyvūnais ir augalais jame.

Kelionė į sostinę

2b klasės mokiniai su Daiva Gaidamavičiene saulėtą penktadienio popietę kelionės į Vilnių metu prisiminė Lietuvos istorijos vingius: jie aplankė Gedimino kalną, Katedros aikštę bei žiūrėjo ir aptarė filmą, sukurtą pagal rašytojos Rūtos Šepetys romaną, „Tarp pilkų debesų“.

Read the rest of this entry »

Dalyvavo lengvosios atletikos pirmenybėse

Spalio 11 d. Švenčionių rajone vyko atviros lengvosios atletikos pirmenybės. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos sportininkų garbę Pabradėje vykusiose varžybose gynė darni lengvaatlečių komanda. 100 m ir 300 m bėgime I-ą vietą laimėjo L. Mančinskas. P. Veikalas užėmė – I-ą vieta šuolio į tolį rungtyje ir II-ą vietą 100 m distancijos bėgime.  J. Prokofjev – I vieta šuolyje į tolį ir III vieta 100 m bėgime. M. Gudelis – III vieta šuolyje į tolį ir 1000 m bėgime; E. Tamašauskas – II vieta 100 m ir 300 m bėgime; G. Andraikėnas – III vieta 1000 m bėgime; A. Burakaitė – I vieta 100 m, II vieta 300 m bėgime; A. Andrejeva – I vieta 300 m bėgime, II vieta 100 m bėgime; K. Jancevičiūtė – III vieta 300 m bėgime; U. Palytaitė – II vieta šuolyje į tolį; D. Raketytė – II vieta 300 m bėgime.

Gimnazistų sėkmės paukštė Rudens kermošiuje

Ankstų šeštadienio rytą mūsų gimnazistai geltonu autobusu riedėjo į Švenčionis, į Rudens kermošių. Keliavo ne tuščiomis. Kartu vežėsi išradingai pagamintą floristinį kilimą. Savo kūrybinį darbą „Mūsų sėkmės paukštė“ mokiniai gamino kartu su dailės mokytoja Alfreda Karovackiene ir technologijų mokytojomis Gita Uzialiene bei Jurgita Travkina. Ryškiomis rudens gėlėmis dekoruota bei tautinius motyvus atspindinti floristinė kompozicija darniai papildė kitų Kermošiaus dalyvių eksponuotus kūrinius.

 

Europos kalbų diena

Minėdami Europos kalbų dieną, suprantame kokius privalumus suteikia anglų kalbos žinojimas. Eimantas Juozapavičius (IIa) papasakojo apie vasaros stovyklą Amerikoje, kur jam pasisekė pabuvoti iš dalies ir dėl to, kad puikiai moka anglų kalbą. Stovyklą organizavo Baltijos šalių UAV ambasados.

Anglų k. mokytoja metodininkė Jelena Rimkienė

Rugsėjo 26 d. po 3 pamokų I-II klasių mokiniai buvo pakviesti į kelionę po Anykščių šilelį. Trumpos ekskursijos, kuri vyko šešiomis Europos kalbomis (ir visomis trimis oficialiomis Europos kalbomis), metu mokiniai susipažino su A.Baranausko poema „Anykščių šilelis“, kuri išversta į 11 Europos kalbų, o fragmentai dar į 7,  išmoko poemoje aprašytų medžių ir grybų pavadinimus keliomis kalbomis 

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Asta Činčikienė

Viktorina „Aš ir pasaulis“

Rugsėjo 26 d. Ia klasės gimnazistai dalyvavo Lietuvos vaikų ir jaunimo centro inicijuotoje viktorinoje „Aš ir pasaulis“. Renginio tikslas supažindinti moksleivius su globaliomis pasaulio problemomis ir panagrinėti Darnaus pasulio vystymosi tikslus. 1-ąją vietą viktorinoje (surinkę 16 taškų iš 20 galimų) laimėjo „Aitvariuko“ komanda: G. Mančinskaitė, L. Meidutė, Dž. Karklelis, L. Vyšnėnas, A. Jankovskij ir K. Suboč. 

Mokytoja metodininkė Jurgita Politienė

 

Jaunųjų gimnazijos pasieniečių sėkmė

Gimnazijoje veikiančio „Jaunųjų pasieniečių“ būrelio nariai dalyvavo Lietuvos karo akademijos iššūkių rungtyse. Fortūna nusišypsojo trims mūsų gimnazistams. A. Andrejeva užėmė I vietą, A. Saveljev II vietą, M. Gudelis III vietą.

Kūno kultūros mokytojas metodininkas Mindaugas Švereika

Mindaugo gimnazijos gimnazistai pabuvojo BAIMĖS laboratorijoje

Rugsėjo 21 d. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijoje vyko projektas "Baimės laboratorija – jaunimas kalba". Renginio tikslas – skatinti vaikų saviraišką, pozityvią socializaciją, nevyriausybinių organizacijų ir švietimo įstaigų bendradarbiavimą. Grupės užsiėmimus Ib klasės mokiniams vedė Vilniaus atviro jaunimo centro "Mes" komanda – trys kvalifikuotos specialistės: psichologė psichoterapeutė Virginija Mikėnienė , emocinio intelekto Lietuvoje lektorė ir teatro pedagogė Audronė Masiukienė bei dailės pedagogė Skaidrė Butnoriutė.

Read the rest of this entry »

Pilietiškumo pamoka Atminties keliu

Rugsėjo 21 d. mokytoja Daiva Uzialienė su II c klasės mokiniais aplankė Platumų kaimo miške žydų sušaudymo vietą, kur vyko pilietiškumo pamoka apie holokaustą Lietuvoje bei pagerbė jų atminimą. Gimnazistai išdėliojo iš akmenukų Švenčionėlių vardą bei atidžiai klausė mokytojos pasakojimo (iš liudininkų prisiminimų) apie baisų žydų tautos masinį naikinimą. Mokytoja Onutė Orechovienė ir Ia klasės mokiniai Švenčionėlių vardą sudėliojo iš akmenukų JIDIŠ kalba. 

Read the rest of this entry »

Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45
2. 08:55 - 09:40
3. 09:50 - 10:35
4. 10:55 - 11:40
5. 11:50 - 12:35
6. 12:55 - 13:40
7. 13:50 - 14:35
8. 14:45 - 15:30

Kalendorius
2018 m. spalio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Rgs    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Archyvas
Kategorijos