Lankytojai

Autoriaus archyvas

Informacija abiturientams ir jų tėvams

Pagrindinė egzaminų sesija abiturientams baigėsi, tačiau gali būti, kad Jūs vis dar turite neatsakytų klausimų.  Pateikiame Jums keletą atsakymų, o jei dar ko nors nerasite, rašykite direktoriaus pavaduotojai ugdymui į el. paštą asta.cincikiene@gmail.com ir tikrai rasite visus atsakymus į klausimus apie valstybinius ir mokyklinius brandos egzaminus.

Kur galima sužinoti VBE ir MBE rezultatus?

Visų tipų brandos egzaminų rezultatus galima sužinoti savoje mokykloje arba prisijungęs prie https://rezultatai.nec.lt. Prie sistemos bus galima prisijungti tik kai bus paskelbti pirmieji VBE rezultatai. Prisijungimo vardas – kandidato kodas, slaptažodis – kandidato asmens kodo paskutiniai keturi skaitmenys. Prisijungę prie sistemos galėsite matyti ir savo darbą. Pametę prisijungimo vardą, kreipkitės į dir. pavaduotoją ugdymui.

Ką daryti, jei neišlaikiau lietuvių kalbos ir literatūros VBE ar MBE?

Pakartotinė sesija neišlaikiusiems lietuvių kalbos ir literatūros VBE ar MBE pagrindinėje sesijoje vyks liepos 7 dieną 9 valandą  Švenčionių Z.Žemaičio gimnazijoje  (iš gimnazijos kiemo išvykstama 8.00 val. mokykliniu autobusu). Neišlaikiusiems lietuvių kalbos ir literatūros VBE ar MBE rekomenduojama dar kartą  pasikonsultuoti su savo lietuvių kalbos mokytoju.

Ar į brandos atestatą bus įrašoma, kad egzaminas neišlaikytas?

Į brandos atestatus įrašomi tik išlaikytų brandos egzaminų rezultatai.

Kada sužinosiu savo valstybinių brandos egzaminų rezultatus?

Valstybinių brandos egzaminų rezultatai skelbiami per 3 darbo dienas nuo Valstybinių brandos egzaminų vertinimo komiteto posėdžio, patvirtinusio rezultatus, dienos. Visų valstybinių brandos egzaminų pagrindinės sesijos rezultatus planuojama paskelbti iki liepos 11 d.

Ką daryti, jei nesutinku su egzamino įvertinimu?

Kandidatas, nesutinkantis su brandos egzamino darbo įvertinimu, per 3 darbo dienas nuo rezultatų paskelbimo dienos gali teikti mokyklos vadovui apeliaciją dar kartą darbą peržiūrėti ir pakartotinai jį įvertinti. Apeliaciją rekomenduojama teikti, jei mokinys, susipažinęs su savo darbo rezultatais ir atlikto darbo virtualia kopija, argumentuotai įsitikino įvertinimo klaidingumu.

Kada gausiu brandos atestatą, jei pateikiau apeliaciją?

Apeliacijos nagrinėjimo laikotarpiu laikinai sustabdomas brandos atestato išdavimas. Jis išduodamas tik gavus apeliacijų rezultatus. Apeliacijos išnagrinėjamos ne vėliau kaip iki liepos 18 d. Į brandos atestato priedą įrašomas apeliacijos rezultatas.

Protmūšis

Sveikiname „Protmūšio“ finalo nugalėtojus:

I vieta – I c klasės komanda,

II vieta – IIIc klasės komanda,

III vieta – IIIb klasės komanda.

Nugalėtojai  apdovanoti padėkos raštais ir vertingais prizais. „Protmūšio“  užduotis parengė ir renginį moderavo mokinių taryba, konsultavo mokytoja D.Gaidamavičienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Asta Činčikienė

„TAVO ŽVILGSNIO 2017“ REZULTATAI

Vertimų konkurse „Tavo žvilgsnis“ nugalėtojais tapo Adelina Martinkėnaitė, Adriana Baltakytė, Eglė Maliavkaitė, Ignas Cibulskas ir Karina Pokaliuk. Sveikiname!

 „Kalbų Kengūros“ ir „Tavo žvilgsnio“ konkursus gimnazijoje inicijavo ir kuravo anglų ir vokiečių kalbų mokytoja Zita Karneckienė.

 

 

KALBŲ KENGŪRA 2017

Sveikiname Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo tarptautinio projekto „Kalbų Kengūra 2017“ diplomantus:

KARINĄ POKALIUK (vokiečių kalbos Auksinės Kengūros diplomas);

ADRIANĄ BALTAKYTĘ (anglų kalbos Auksinės kengūros diplomas);

JULIŲ BANKAUSKĄ (anglų kalbos Sidabrinės Kengūros diplomas);

IGNĄ CIBULSKĄ, PAULIŲ GINIOTĮ, ADELINĄ MARTINKĖNAITĘ, AURIMĄ MATULEVIČIŲ ir VYTAUTĘ RUKŠĖNAITĘ (anglų kalbos Oranžinės Kengūros diplomai).

Katarina Koiro, Jurgita Lukšo ir Vilija Maliavkaitė apdovanotos padėkomis

Atvirų durų diena

         Gegužės 11 dieną gimnazija atvėrė duris būsimiems pirmokams. Susitikimas prasidėjo įdomia staigmena – robotas, gebantis reikšti emocijas, mokiniams išdalino atmintines. Pasirodė šokėjai Auksė ir Maksimas,  Dainų studijos dainininkai Evelina ir Ignas, su gimnazijos veiklomis nuotaikingai ir žaismingai aštuntokus supažindino Ugnius ir Ramunė. Direktorė akcentavo, kad gimnazijoje svarbūs visi ir kiekvienas, kad mokiniai turi ypatingas sąlygas tiek formaliam, tiek neformaliam ugdymuisi. Tada antrokės Elena, Viktorija ir Ernesta surengė būsimiems gimnazistams ekskursiją. Refleksijos metu mokiniai atsakė į penkis klausimus ir vienbalsiai pareiškė labai norintys mokytis mūsų gimnazijoje. Taigi, lauksime Jūsų, mieli aštuntokai!

Iš mokinių tarybos dienoraščio

         Gegužės 10 dieną gimnazijos mokinių tarybos atstovai dalyvavo mokinių tarybų susitikime Švenčionėlių progimnazijoje. Adutiškio pagrindinės mokyklos, Švenčionėlių progimnazijos ir mūsų gimnazijos lyderiai aptarė rinkimus į mokinių tarybą, pristatė savo veiklas, parengė būsimo susitikimo Adutiškyje projektą

 

Netradicinės pamokos

        Balandžio 26 d. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijoje lankėsi Mykolo Romerio universiteto filologijos krypties programų „Dalykinė anglų ir kita užsienio kalba“ bei „Vertimas ir redagavimas“ dėstytoja iš JAV Kristina Schimmels ir dvi II kurso studentės Margarita Vozniouk iš Izraelio ir lietuvė Paulina Tručinskaitė.

       Dėstytoja iš JAV Kristina Schimmels, gyvenanti Lietuvoje ketvirtus metus, pasakojo apie Amerikos indėnų čoktų gentį, iš kurios ji pati yra kilusi. Moksleiviai sužinojo daug įdomių detalių apie šios genties istoriją, išgirdo, kaip čoktų genties atstovai, dirbę karo radistais JAV kariuomenės daliniuose, savo gimtąja kalba perduodavo vieni kitiems slaptą informaciją ir taip padėjo Prancūzijai laimėti pirmąjį pasaulinį karą, po kurio Lietuva, Latvija ir Estija atgavo nepriklausomybę.

         Studentės Rita ir Paulina papasakojo moksleiviams apie Mykolo Romerio universiteto filologijos programas, kuriose studentai studijuoja anglų ir dar vieną užsienio kalbą (prancūzų/vokiečių/norvegų/ispanų/korėjiečių), galimybes siekti dvigubo laipsnio bei studijuoti užsienio universitetuose pagal ERASMUS mainų programą

Užsienio kalbų metodinė diena

Balandžio 25 d. gimnazijoje vyko užsienio kalbų metodinė diena. Vyko viena atvira-integruota rusų k. – dailės pamoka ir dvi anglų kalbos pamokos, kurias stebėjo rajono mokytojai. Pamokas vedė mokytojos A. Karovackienė, J. Rimkienė, B. Radziulienė ir T. Ščiogoleva. Vėliau vyko stebėtų pamokų aptarimas. Po jo mokytoja Z. Karneckienė svečiams pristatė gimnazijos metodinę veiklą bei organizavo metodinį užsiėmimą tema „IKT taikymo galimybės užsienio kalbų pamokose“

Pasiekimai

Sveikiname olimpiadų rajono etapo laimėtojus:

Adeliną Martinkėnaitę,
užėmusią I-ąją vietą  anglų kalbos olimpiados 11 klasių mokiniams rajoniniame etape;

Vytautą Kraujalį,
užėmusį II-ąją vietą rajono mokinių informatikos olimpiadoje;

Eglę Maliavkaitę, 
užėmusią II-ąją vietą  anglų kalbos olimpiados 11 klasių mokiniams rajoniniame etape;

Adrianą Baltakytę
užėmusią III-ąją vietą  anglų kalbos olimpiados 11 klasių mokiniams rajoniniame etape

2016-2017 m.m. I pusmečio geriausiai besimokantys mokiniai

Mokosi tik puikiai (10) – Radvilas Bendorys, IIIc

Mokosi labai gerai ir puikiai:

 • Katarina Koiro, Ic,
 • Karina Pokaliuk, Ic,
 • Ramunė Černiauskaitė, Ic,
 • Erika Vilkoitytė, Ic,
 • Augustė Semėnaitė, Ic,
 • Ramunė Vilkoitytė, IIa,
 • Gerda Beliauskaitė, IIb,
 • Maksim Jemeljanov, IIIb,
 • Augustė Skrebutėnaitė, IVa,
 • Vaida Skrebutėnaitė, IVa,
 • Evelina Veikutytė, IVb
Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45
2. 08:55 - 09:40
3. 09:50 - 10:35
4. 10:55 - 11:40
5. 11:50 - 12:35
6. 13:00 - 13:45
7. 13:55 - 14:40
8. 14:50 - 15:35

Suaugusiųjų ir jaunimo ugdymo skyriuje:

1. 08:00 - 08:45
2. 08:55 - 09:40
3. 09:50 - 10:35
4. 10:50 - 11:35
5. 12:05 - 12:50
6. 13:00 - 13:45
7. 13:55 - 14:40
8. 14:50 - 15:35

Kalendorius
2017 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bir    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archyvas
Kategorijos