Lankytojai

Autoriaus archyvas

Edukacinė išvyka

Sausio 21 dieną grupė III-IV klasių mokinių vyko į edukacinę išvyką į Kauną. Iškart atvykę mokiniai lankėsi Vytauto Didžiojo karo muziejuje, vėliau aplankė Kauno senamiesčio, seminarijos erdves, Maironio kapą. Vakare  Kauno dramos teatre pamatytas J.Jurašo spektaklis „Balta drobulė“ galbūt ne vieną privers dar kartą permąstyti vertybes ir egzistencijos prasmę

 

Pasieniečių varžybos

Sausio 16 dieną ,,Jaunojo pasieniečio" būrelio atstovai dalyvavo šaudymo varžybose Visagine (dalyvavo Švenčionių ir Ignalinos raj.)

Rajoninės krepšinio varžybos

Sausio 16 dieną „Juventus“ krepšinio lygos I etapo (rajoninėse) varžybose mūsų gimnazistų vaikinų komanda laimėjo pirmąją vietą ir pateko į II etapą. Daugiau informacijos tinklapyje:http://juventuslyga.lt

Vizitas į Švenčionių pasienio užkardą

Sausio 11 dieną direktoriaus pavaduotoja Asta Činčikienė dalyvavo Švenčionių pasienio užkardoje organizuotame renginyje ir išklausė vado Algirdo Andrulionio metinės veiklos ataskaitą.  Jaunieji pasieniečiai gavo  marškinėlius su pasienio simbolika – tai  puiki dovana pasieniečių būrelio veiklos pradžiai pažymėti. Taip pat  po pasieniečių bei svečių pranešimų smagu buvo matyti mūsų gimnazistų Luko Kuleš ir Karinos Pokaliuk koncertą, kuriam mokinius parengė Švenčionėlių meno mokyklos mokytoja ekspertė L.Šidlauskienė. Dar kartą dėkojame užkardos vadui už bendradarbiavimu, socialine, pilietine veikla grįstą partnerystę

Eurodebatų finalas

Gruodžio 11 dieną Europos komisijos atstovybėje vyko Eurodebatų finalas, kuriame dalyvavo IIIa klasės mokinė Ramunė Vilkoitytė. Dalyvius paruošė viešojo kalbėjimo guru Igoris Vasiliauskas. Debatuose komisija vertino idėjos originalumą, pagrįstumą, gebėjimą užduoti taiklius klausimus, išraiškingą ir įtaigų dėstymą.

Finalininkus vertino:Arnoldas Pranckevičius, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas; Aurimas Perednis, žurnalistas; Igoris Vasiliauskas, viešojo kalbėjimo treneris; Mantas Bartuševičius, Vaidotas Šiožinis, „Humoro klubo“ nariai; Ovidijus Lukošius, žurnalo „IQ“ vyriausiasis redaktorius; Rita Miliute, žurnalistė; Raimundas Karoblis, LR Krašto apsaugos ministras; Simonas Bartulis, Lietuvos debatų komandos treneris pasauliniuose debatų turnyruose; Viktorija Urbonavičiūtė, Europos išorės veiksmų tarnybos  Strateginės komunikacijos Rytų partnerystės šalims grupės ekspertė.

 

 

Lietuvos Respublikos Vyriausybės apdovanojimas

Šiandienos herojus yra kiekvienas Lietuvą kuriantis žmogus – aktyvus XXI amžiaus Lietuvos kūrėjas, suvokiantis, kad nuo jo kasdienių pastangų priklauso ne tik dabartis, bet ir būsimi Lietuvos valstybės ir tautos istorijos įvykiai. 

Gruodžio 5 dieną Lietuvos Respublikos Vyriausybėje vyko šimtmečio herojų apdovanojimai. Didžiuojamės, kad apdovanojimą už savanoriškas veiklas ir iniciatyvas Lietuvai pelnė IIIa klasės mokinė Ramunė Vilkoitytė

Aš ir tu – tai MES!!!

Gruodžio 3 dieną gimnazistai dalyvavo socialinėje akcijoje „Aš ir Tu – tai mes“ ir prisidėjo prie žmonių bendrumo skatinimo, visuomenės abejingumo šalia esančiam žmogui mažinimo.  Akcijoje „Aš” – neįgalieji ir jų artimieji, “Tu” – asmenys, neturintys negalios arba artimo sąlyčio su ja ir „Mes” – lygiateisiai bendros visuomenės piliečiai, galintys ir turintys turėti teisę nesijausti kitokie nei kiti. 

Iš mokinių tarybos dienoraščio

         Mokinių tarybos aktyvistės, Ib klasės mokinės Karolina Karneckaitė ir Erika Čaikinaitė  spalio 21-22 dienomis dalyvavo jaunimo verslumo dirbtuvėse Sirvėtos regioninio parko direkcijos „Gamtos mokykloje“. Grįžusios merginos naujomis įžvalgomis ir įgyta patirtimi pasidalins  su kitais  mokinių tarybos nariais.

 

 

 

Iš mokinių tarybos dienoraščio

Švenčionėlių Mindaugo gimnazijoje mokinių tarybos narės, IIIa klasės mokinės Ramunės Vilkoitytės  iniciatyva organizuota TIME TO MOVE savaitė. Jos metu buvo pristatytos mobilumo galimybės mokiniams: stažuotės, praktikos, mokymosi galimybės JAV. Svarbu paminėti, jog visos šios galimybės yra finansuojamos organizacijų, tad reikia tik didelio noro ir pastangų!

Spalio 11 d. Baltijos-Amerikos fondo atstovė pristatė vasaros lyderystės akademiją, kuri vyksta JAV, stažuotes jauniesiems profesionalams bei tolimesnes galimybes.

Spalio 13 d. FLEX programos atstovai pristatė galimybes gabiems ir talentingiems moksleiviams gyventi amerikiečių šeimose ir mokytis mokyklose 2018–2019 mokslo metais. Papasakojo apie FLEX programą, konkursą ir atrankos tvarkaraštį.

 

 

Iš mokinių tarybos dienoraščio

Spalio 6 dieną vyko iškilminga gimnazistų kambario atidarymo ceremonija. Buvo viskas,kas pagal protokolą priklauso: mokinių iškeptas pyragas, raudona juostelė, kurią perkirpo direktorė, sveikinimai ir dovanos, balionai.  Ateikite  į gimnazistų kambarį – tikrai turėsite ką veikti:)

Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45
2. 08:55 - 09:40
3. 09:50 - 10:35
4. 10:55 - 11:40
5. 11:50 - 12:35
6. 12:55 - 13:40
7. 13:50 - 14:35
8. 14:45 - 15:30

Kalendorius
2018 m. birželio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Geg    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Archyvas
Orai
Kategorijos