Lankytojai

Autoriaus archyvas

Iš mokinių tarybos dienoraščio

         Mokinių tarybos aktyvistės, Ib klasės mokinės Karolina Karneckaitė ir Erika Čaikinaitė  spalio 21-22 dienomis dalyvavo jaunimo verslumo dirbtuvėse Sirvėtos regioninio parko direkcijos „Gamtos mokykloje“. Grįžusios merginos naujomis įžvalgomis ir įgyta patirtimi pasidalins  su kitais  mokinių tarybos nariais.

 

 

 

Iš mokinių tarybos dienoraščio

Švenčionėlių Mindaugo gimnazijoje mokinių tarybos narės, IIIa klasės mokinės Ramunės Vilkoitytės  iniciatyva organizuota TIME TO MOVE savaitė. Jos metu buvo pristatytos mobilumo galimybės mokiniams: stažuotės, praktikos, mokymosi galimybės JAV. Svarbu paminėti, jog visos šios galimybės yra finansuojamos organizacijų, tad reikia tik didelio noro ir pastangų!

Spalio 11 d. Baltijos-Amerikos fondo atstovė pristatė vasaros lyderystės akademiją, kuri vyksta JAV, stažuotes jauniesiems profesionalams bei tolimesnes galimybes.

Spalio 13 d. FLEX programos atstovai pristatė galimybes gabiems ir talentingiems moksleiviams gyventi amerikiečių šeimose ir mokytis mokyklose 2018–2019 mokslo metais. Papasakojo apie FLEX programą, konkursą ir atrankos tvarkaraštį.

 

 

Iš mokinių tarybos dienoraščio

Spalio 6 dieną vyko iškilminga gimnazistų kambario atidarymo ceremonija. Buvo viskas,kas pagal protokolą priklauso: mokinių iškeptas pyragas, raudona juostelė, kurią perkirpo direktorė, sveikinimai ir dovanos, balionai.  Ateikite  į gimnazistų kambarį – tikrai turėsite ką veikti:)

Netradicinės pamokos

Spalio 2 dieną gimnazijoje svečiavosi aktorius Raimundas Lukšas. I-II klasių mokiniai klausėsi aktoriaus skaitomų „Mažojo princo“ ištraukų, o III-IV klasių mokiniai išgirdo Justino Marcinkevičiaus draminės trilogijos „Mindaugas.  Mažvydas. Katedra“ ištraukas ir jų interpretacijas su istorinio konteksto paaiškinimais.

Bėgimas už sveiką ir blaivią Lietuvą

                 Rugsėjo 28 dieną gimnazistų ir Švenčionėlių progimnazijos   komandos dalyvavo Švenčionių profesinio rengimo centro akcijoje – varžybose „Bėgimas už sveiką ir blaivią Lietuvą“. Baudų metimo konkurse V. Rukšėnaitė užėmė I vietą, 3 km bėgime D. Poraika užėmė III vietą

Iš mokinių tarybos dienoraščio

Rugsėjo 25 d. gimnazijoje mokinių tarybos inicijuota vyko akcija „Diena be automobilio“. Nors norinčių palikti automobilius garaže buvo nedaug, akcija įvyko: į gimnaziją dalis mokinių, mokytojų ir darbuotojų priešakyje su gimnazijos direktore važiavo dviračiais, kita dalis atėjo pėstute, o visiems akcijos dalyviams smagiai šypsojosi saulutė.

Erasmus+

Rugsėjo 17-23 dienomis Vokietijoje, Vupertalio miesto MAX-Planck-Realschule gimnazijoje vyko finalinis tarptautinio projekto Erasmus+ penkių šalių (Ispanijos, Vokietijos, Turkijos, Lenkijos ir Lietuvos) partnerių susitikimas, kurio metu aptartos visos dvejų metų projekto „Atsinaujinantys energijos šaltiniai“ veiklos.  Susitikime dalyvavo mokyklos projekto koordinatorė J.Rimkienė ir dir. pavaduotoja ugdymui A.Činčikienė bei IVc klasės mokiniai A.Baltakytė ir P.Balčiūnas. Projekto grupė tris dienas dirbo Vupertalio gimnazijoje, lankėsi Engelso muziejuje, aplankė Viurtsburgo miestą ir baroko epochos vyskupo rezidenciją, lankėsi Ulme ir Miuncheno energetikos muziejuje. Detaliau – skaitykite rajono spaudoje ir dalyvaukite projekto pristatyme mokyklos bendruomenei

Susitikimas su Britų Tarybos atstovais

Rugsėjo 19 d. anglų kalbos mokytoja Z. Karneckienė organizavo susitikimą su Britų Tarybos atstovais, kurie supažindino mokinius su IELTS egzaminu. Tarptautinis IELTS egzaminas (International English Language Testing System) skirtas anglų kalbos žinioms įvertinti ir siūlomas ketinantiems studijuoti užsienyje. Jį pripažįsta dauguma užsienio šalių universitetų bei tarptautinių kompanijų

Iš mokinių tarybos dienoraščio

Mokinių tarybos pirmų antrų klasių mokiniai aktyviai įsitraukė į veiklas, skirtas tarptautinei grožio dienai paminėti.

Tik įėjęs pro gimnazijos duris kiekvienas veidrodyje galėjo pamatyti patį gražiausią pasaulyje žmogų ir pamąstyti, kas gi yra grožis. O po trijų pamokų antro aukšto koridoriuje šurmuliavo norintys išmokti užrišti kaklaraištį, pasidaryti šukuosenas ar makiažą. 

Pažintis su Kinija

Rugsėjo 7 dieną  labai nuotaikingai apie savo gyvenimą ir nuotykius Kinijoje papasakojo IVc klasės mokinė Gabija Jusytė ir jos draugė  iš Švenčionių Z.Žemaičio gimnazijos Justė, su kuria vasarą dvi savaites jos praleido Kinijoje, Vilniaus Konfucijaus instituto organizuotoje kelionėje. Kinija  – mūsų kultūrai labai tolima, tačiau būtent tuo ir viliojanti, užburianti ir daugiau nepaleidžianti paslaptingųjų drakonų šalis.  Merginos kopė į kinų sieną, mokėsi kinų kalbos, dainų, rytų kovų menų, išragavo gausybę patiekalų, aplankė Uždraustąjį miestą, atrado ir palygino daugybę tiesų ir mitų. Pasakojimo pabaigoje merginos pakvietė visus mokytis kinų kalbos, nes kinų ekonomoka sparčiai auga, kinų  kalbos mokėjimas tampa darbdavių nurodomu privalumu, kinų rinka vis labiau užkariauja pasaulį. 

 

Pamokų laikas
Kalendorius
2017 m. lapkričio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Spa    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Archyvas
Kategorijos