Lankytojai

Autoriaus archyvas

Gimtinė pasaulėvokoje

Gruodžio 7 d. vykusiame  integruoto projekto „Gimtinė pasaulėvokoje“ renginyje –   ekskursijoje po Švenčionių rajono istorines, mitologines vietas, skirtoje Piliakalnių metams,  dalyvavo II a klasės mokiniai su geografijos mokytoja Jūrate Guigiene bei lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Ale Krinickiene. Aplankyta  istorinę,  baltiškąją praeitį saugantys  Perkūno kalnas bei  Akvieriškės piliakalnis,  totorių kapinės, menančios daugiakultūrę LDK tradiciją.

I. Simonaitytės 120-osios metinės

Gruodžio 5 dieną  II klasių mokiniams vyko renginys, skirtas I.Simonaitytės 120-osioms metinėms (mokytoja N.Daubarienė).

„Žingsniai sveikatos link“

Pirmųjų klasių mokiniai dalyvavo socialinės pedagogės Viktorijos Cijūnėlienės ir psichologės Aušros Kaukėnienės organizuotame praktiniame užsiėmime apie žalingų įpročių poveikį. Gimnazistai žiūrėjo informacinį filmą, kuriame buvo pabrėžiama, kaip svarbu saugoti save. Mokiniai diskutuodami grupėse ieškojo atsakymų į pateiktus klausimus, kūrė plakatus apie laimingą gyvenimą ir žaismingai juos pristatinėjo visai auditorijai.

Sporto pamoka

Gimnazija – šiuolaikinio gyvenimo sūkury. Ką tik užmegzti ryšiai su Nyderlandų kariais. O štai lapkričio 24 dieną jie jau mūsų sporto aikštelėje veda kūno kultūros pamoką kitaip. Susirinkusiems gimnazistams teko patirti, kaip treniruojasi NATO kariai. Pirmieji lengvi apšilimo pratimai vienas po kito keitėsi į jėgos, ištvermės ir sunkėjančius greičio pratimus. Ne kiekvienam pajėgti. Buvo puiki naujos patirties pamoka, kuri parodė, kad treniruotas karys – jėga!

NATO kariai

Gimnazijoje lankėsi svečiai – NATO kariai. Dalinamės įspūdingų akimirkų fragmentais.

Aleksandro Stulginskio universitete

Lapkričio 16 d. III-IV klasių mokiniai dalyvavo Aleksandro Stulginskio universiteto atvirų durų dienos renginiuose. Gimnazistai klausėsi aktoriaus Roko Petrausko motyvuojančios paskaitos „Norint toli ir sklandžiai važiuoti, reikia daryti tai, kas „veža“. Karjeros konsultantė Rita Mičiulienė pristatė temą „Gyvenimo kelią rinkis tikslingai“, o lektorius Kastytis Šimkevičius praktiniame užsiėmime gvildeno medžioklėtyros klausimus. 

Dėkojame Švenčionėlių miškų urėdijai už nemokamą kelionę.

 

Gimnazijos gimtadienis

Lapkričio 17-osios pavakare gimnazijos bendruomenė nuotaikingai rinkosi į sporto salę. Čia prasidėjo Gimnazijos dienos šventė. Po trumpos gimnazijos istorijos pristatymo kitaip, nuvilnijo linksmas šurmuliukas – bus imatrikuliuoti pirmokai. Žinoma, ypač pirmokai laukė šitos dienos, kada jie gaus krikštą ir orų pripažinimą. Krikštatėviai – atkaklūs jūreiviai – šventinto vandens nepagailėjo, o ir pirmokai buvo ne pėsti – puikiai prisistačiusios trys klasės vykdė visas jūrų piratų užgaidas. Kas vyko toliau, mums nežinoti. Įvyko daug kitų įdomių užsiėmimų: Augustė Semėnaitė iniciavo „Lyderystės“ paskaitą, o Ramunė Vilkuotytė – susitikimą su keliautojais Šarūnu Savicku ir Guoda Bardauskaite. Draugiškos krepšinio varžybos išjudino I-II klases, mokytojus. Vėl stalo tenisas ir šokio pamoka, kino salės, pokalbiai klasėse prie arbatos puodelio, tėvų ir pavaduotojos Natalijos obuolių pyragai mokytojams, refleksijos metu direktorės padėkos už… už…už… Daug padėkų. Ir pagaliau – vėlyvo vakaro diskoteka. Labai laukta. Šventę moderavo pavaduotoja Asta Činčikienė, daug dirbo mokinių taryba ir  klasių vadovai. Buvo tikrai smagu ir linksma.

Kviečiame pasidžiaugti Gimnazijos gimtadienio akimirkomis.

 

Renginys „Kaip apsaugoti savo duomenis“

Mūsų gimnazija dalyvauja respublikiniame projekte „Mokymai: Medijų raštingumas multiplikatoriams“. Mokytoja Zita Karneckienė ir 4a klasės mokinė Vytautė Rukšėnaitė spalio 13-14 d. dalyvavo projekto mokymuose Vilniaus universitete, o lapkričio 18 d. vyks į prezentacijų dienos renginį, kuriame pristatys įvykdytas veiklas savo mokykloje.

Šį projektą finansuoja Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Vilniuje. Projektą vykdo Lietuvos vokiečių kalbos mokytojų asociacija bendradarbiaudama su Tolerantiško Jaunimo Asociacija.

Lapkričio 13 d. 13 val. gimnazijoje vyko renginys „Kaip apsaugoti savo duomenis“. Dirbdami „stotelėse“ mokiniai ir mokytojai susipažino su duomenų apsauga naudojantis elektronine bankininkyste, perkant el. parduotuvėse, išmoko susikurti saugius slaptažodžius ir sužinojo, kaip apsaugoti savo kompiuterį ir asmeninius duomenis socialiniuose tinkluose. Renginį organizavo mokytoja Zita Karneckienė ir 4a klasės mokinė Vytautė Rukšėnaitė. 

Viktorina ,,Ar pažįsti profesijas?“

 Lapkričio 9 dieną I-II klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje ,,Ar pažįsti profesijas?", kurią organizavo psichologė Aušra Kaukėnienė ir Vilniaus teritorinės darbo biržos Švenčionių skyriaus vyriausioji specialistė Sigita Čepienė. 

Lytiškumo ugdymo paskaita

Lapkričio 9 dieną gimnazijos I-II klasių mokiniai dalyvavo vienoje iš sveikatingumo projekto ,,Žingsniai link sveikatos" ( vad. socialinė pedagogė Viktorija Cijūnėlienė ir psichologė Aušra Kaukėnienė ) veiklų.  Prevencinę lytiškumo ugdymo paskaitą vedė Lietuvos medicinos studentų asociacijos Vilniaus skyriaus narės. Praktinio užsiemimo metu mokiniai gilino žinias apie sveikatos rizikos veiksnių valdymą ir savikontrolę, tobulino socialines, emocines ir komunikacines kompetencijas.

Pamokų laikas
Kalendorius
2017 m. gruodžio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Lap    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Archyvas
Kategorijos