OLWEUS mokykla
Programos
Projektai

AD apsauga

Gerbiami svetainės lankytojai, svetainėje yra publikuojamos mokykloje vykstančių viešų renginių foto nuotraukos ir asmenų atvaizdai. Asmenys, pageidaujantys pasinaudoti „teise būti pamirštam“ (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679, 2016 m. gegužės mėn. 24 d.) turėtų kreiptis į svetainės administratorių.

Lankytojai

Archyvas ‘Skelbimai’ Kategorija

Ukrainos karo pabėgėlių vaikų priėmimas į švietimo įstaigas

Прийом дітей біженців війни з України до навчальних закладів

Ukrainos karo pabėgėlių vaikų priėmimas į švietimo įstaigas
Enrollment of Ukrainian refugees to educational institutions in Lithuania

Žinių apie save nebūna per daug

Kovo 30 d. gimnazijoje svečiavosi Psichologijos ir mokymų centro psichologė Inga Vaidelauskienė. Praktinių užsiėmimų metu mokiniai išgyveno efektyvų bendravimą, patyrė kūrybinio, kritinio mąstymo galią, aiškinosi pasitikėjimo savimi ir kitais klausimus. „Jeigu jūs esate medžiai, stiprybė – jūsų šaknyse, o audros priverčia ąžuolus leisti dar gilesnes šaknis.“

Vytauto Didžiojo universiteto studijų patyrimai Vilniuje

Vytauto Didžiojo universitetas siūlo naujas galimybes studijoms Vilniuje.
Šia proga moksleiviai, jų tėveliai ir mokytojai yra kviečiami kovo 17 d. 10 val. į VDU studijų Vilniuje patyrimus.

Skaitykite toliau »

Neįtikėtinos ateities profesijos. Kaip joms tinkamai pasirengti?

Gruodžio 5 d. IV klasių mokiniai klausėsi Kazimiero Simonavičiaus universiteto lektorės Vilijos Skaudžiuvienės paskaitos, kurioje   skatinta mokinius mąstyti plačiau, galvoti ne tik apie šiandieną, bet ir apie ateitį, nebijoti priimti drąsių sprendimų ir rinktis netradicinių kelių, nes ateityje tai gali tapti sėkmės pagrindu. Susitikimo metu  pristatytos  tokios ateities profesijos, kaip gero oro pardavimų specialistai, kosmoso architektai, sukurtų vidaus organų prekiautojai ir pan. Kartu su mokiniais  diskutuota, kaip sėkmingai pasirengti tokioms, net ir labai netradicinėms profesijoms. Taip pat lektorė pristatė Kazimiero Simonavičiaus universitetą, jo išskirtinumą, vertybes ir siekius. 

Pamoka Reškutėnų tradicinių amatų centre

Lapkričio 29 d. 1c klasės mokiniai dalyvavo Reškutėnų tradicinių amatų centro edukacinėse programose. Mokiniai klausė įdomių pasakojimų apie medieną, iš medžio gamino Nykštuką. Su edukatore Jane Petkūniene prisiminė Šv. Kūčių ir Šv. Kalėdų papročius, burtus bei tradicijas, minkė tešlą, gamino kūčiukus, kepė juos krosnyje ir skanavo. Iš dialogų: „Kaip vadinasi profesija, kurios atstovas drožia iš medžio? Stalius.“ „Kaip vadinasi profesija, kurios atstovas visą laiką gamina valgį? Žmona…“

20161129_140952

Konferencija „Gerosios patirties kaleidoskopas“

Lapkričio 24 d. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos komanda organizavo respublikinę jaunimo konferenciją „Gerosios patirties kaleidoskopas“, kuri vyko Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centre. Konferencijoje dalyvavo Švenčionėlių Šv. Edvardo parapijos klebonas Raimundas Macidulskas, Švenčionių r. policijos komisariato specialistė Diana Stūglienė, Švenčionių r. Švenčionėlių miesto kultūros centro meno vadovė Vida Vilutienė, Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centro direktorius Kęstutis Lisauskas, Švenčionėlių miškų urėdijos atstovė Onutė Gylienė. Konferencijos svečiai pasidalino pozityvaus bendravimo ir bendradarbiavimo patirtimi, įvardino visuomeninės veiklos organizavimo ir veiklų vykdymo kartu su mokyklų bendruomenėmis galimybes bei lūkesčius. Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos, Ignalinos, Molėtų, Zarasų ir Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos mokiniai ir mokytojai pristatė savo mokyklas, dalinosi bendruomeniškumo kūrimo ir išsaugojimo idėjomis. Teorinį – praktinį užsiėmimą „Kodėl kiekvienam „Aš“  taip svarbu turėti „Mes“ ?“ vedė Psichologijos ir mokymų centro psichologė Inga Vaidelauskienė. Užsiėmimo metu dalyviai praktiškai išbandė savęs realizavimo galimybes, atliko įvairias savęs ir kitų pažinimo užduotis, patyrė komandinio darbo privalumus. Po intensyvaus darbo dalyviai keliavo po Kaltanėnų miestelį, ekskursiją vedė seniūnas Tomas Rokickis. Konferencijos pabaigoje griaudėjo garsūs, vieningi draugystės šūksniai ir šokiai, kurie visus užbūrė sklindančia teigiama, galinga energija. 

Ugdymo karjerai pamoka UAB „Maltosa“

Ia klasės mokiniai lankėsi UAB „Maltosa“. Pažintinio vizito metu apie įmonės veiklą pasakojo vadybininkė Dovilė Žižienė. Mokiniai susipažino su grūdų perdirbimo procesu ir dalyvavo grūdų rūšiavimo, daiginimo, mirkymo, skrudinimo veiklose. Ekskursijos metu buvo vardinti mokomieji dalykai, kurie būtini dirbant šį atsakingą darbą: biologija, chemija, informacinės technologijos ir…kūno kultūra, nes teko lipti laiptais labai labai aukštai.

20161121_132346

Pabradės poligone

Lapkričio 18 d. gimnazijos I-IV klasių mokiniai lankėsi Pabradės poligone, kuriame buvo organizuota atvirų durų diena.Viso renginio metu lydėjo ir įdomiai pasakojo apie centrą buvęs gimnazijos mokinys, o dabar Pabradės poligone tarnybą atliekantis Liudvikas Gaidamovičius. Mokiniai stebėjo iškilmingą rikiuotę, dalyvavo karinės technikos ir ginkluotės parodose, važinėjo sausumos karine transporto priemone, varžėsi karinėse rungtyse, kuriose buvo laimėjusių ir gavusių atsiminimo dovanų. Visi pasivaišinę kareiviška koše, pilni įspūdžių grįžo namo.  

4

 

Ugdymas karjerai

Spalio 18 d. į gimnaziją buvo atvykusi organizacijos KASTU atstovė Gabrielė, kuri pasidalino aktualia bei naudinga informacija apie studijas užsienyje. Šio pristatymo metu 3-4 klasių gimnazijos mokiniai sužinojo apie švietimo sistemas, aukštąsias mokyklas bei studijų finansavimo galimybes penkiose skirtingose šalyse: Danijoje, Švedijoje, Nyderlanduose, Anglijoje bei Škotijoje. Lektorė pristatė supaprastintą stojimo procesą, užsienio universitetų stojimo reikalavimus, lygino studijas Lietuvoje ir užsienyje, informavo apie organizuojamas keliones į Danijos ir Nyderlandų aukštąsias mokyklas, kurių metu mokiniai patys gali pamatyti, kaip vyksta studijos šiose šalyse, pabendrauti su dėstytojais ir studentais.

Po pristatymo tarp gimnazijos mokinių kilo diskusijos: kur geriau studijuoti – užsienyje ar Lietuvoje? Jeigu kyla klausimai, vadinasi, vyksta ieškojimai, o kas ieško, tas randa.

dsc_0394

Skaitykite toliau »

Kvietimas dalyvauti parodoje

Parodoje „Tarptautinių studijų dienos 2016“, kuri vyks spalio 24 d. Vilniuje Radisson Blu Hotel Lietuva konferencijų centre (Konstitucijos pr. 20) Jūs turėsite progą pasikalbėti su daugiau kaip 80 švietimo įstaigų iš įvairių pasaulio šalių: Kanados, JAV, Italijos, Danijos, Čekijos, Jungtinės Karalystės, Olandijos, Šveicarijos, Japonijos, Prancūzijos ir kt. šalių.

Parodos metu nuo 10:00 iki 18:00 val. vyks seminarai.

Seminarų sąrašą ir trumpą aprašymą skaitykite čia.

Prašome registruokitės iš anksto užpildydami šią anketą.

Registracija į seminarus.

Taip pat, daugiau informacijos skaitykite Facebook paskyroje.

Pamokų laikas

1. 08.00 - 08.45
2. 08.55 - 09.40
3. 09.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 13.05 - 13.50
7. 14.00 - 14.45
8. 14.55 - 15.40

Kalendorius
2022 m. rugpjūčio mėn.
Pr A T K Pn Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Archyvas
Kategorijos