Archyvas 17-11-17

Varžybos

Krepšinis: I-kai/mokytojai – II-kai 53:39 (laimėjo II-kai).

Metimai:
Vaikinai: 1. A. Pechovka,  2. R. Trebnik, 3.E. Tamašauskas, 4. J. Bankauskas;
Merginos:1.V. Terleckaitė, 2. I. Lisauskaitė, 3. E. Brazaitytė, 4. G. Jaksebogaitė, 5. G. Lavreckytė, 6. V. Rukšėnaitė.

Stalo tenisas
1. A. Mazurkevič, 2. D. Jutelis, 3. K. Šalna.

Varžybų teisėjai: L.Šiekštelė, E. Tamašauskas, G. Kazlauskaitė,
E. Bagdonaitė, V. Rukšėnaitė, E. Čaikinaitė, I. Lisauskaitė, K. Karneckaitė.

Edukacinė pamoka NDG

Lapkričio 17 d. grupė gimnazistų su mokytojomis Jūrate Guigiene ir Vilhelmina Urboniene dalyvavo edukacinėje paskaitoje-pamokoje „Vilniaus žydų dailės menas“ Nacionalinėje dailės galerijoje. Mokiniai gavo užduotį: įamžinti įsimintą paveikslą, dailininką ar simbolius iš sukauptų įspūdžių ekskursijos metu. Po pamokos NDG,  Rusų dramos teatre gimnazistai žiūrėjo spektaklį  „Eugenijus Oneginas“.

Su gimtadieniu, miela Gimnazija!

Miela Švenčionėlių Mindaugo gimnazija,

gimimo dieną Svečių knygoje nugulė žodžiai „Girdime aidą iš arti ir toli, ir jis verčia mus patikėti, jog egzistuoja neregima draugų brolija, geros širdies žmonės, kuriuos sieja pilnatvės troškimas, noras tobulinti gyvenimą iš vidaus ir išorės“. Tebūnie šie žodžiai šiandien priminimu ir pastiprinimu, kad esame kurti Gyvenimą. Tebūnie 17 – as gimtadienis maloniu stabtelėjimu kasdienos sūkuryje, susimąstymo akimirka, naujų sumanymų pradžia. Dosnios lemties ir sodraus gyvenimo Tau, miela Gimnazija.

Gimnazijo direktorė
Daiva Veronika Gaidamavičienė