Lankytojai

Archyvas 17-12

Metų paskaita – lituanistui

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Alė Krinickienė dalyvavo gruodžio 28 d. Vilniaus universitete vykusiame  Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos ir Ugdymo plėtotės centro organizuotame tradiciniame  renginyje „Metų paskaita – lituanistui“. Metų paskaitą „Lietuvių avangardas: valia ir vėjas“ skaitė literatūrologas, eseistas ir poetas doc. dr. Mindaugas Kvietkauskas. Po paskaitos – įspūdinga dainuojamosios poezijos valanda  su aktorium, bardu  Giedriumi  Arbačiausku.

Mokytoja Alė Krinickienė apdovanota Ugdymo plėtotės centro Padėka.

Karnavalas

Pasirodžiusios paskutinės senųjų metų kalėdinio karnavalo nuotraukos liudija, kad gruodžio 22 -oji gimnazijoje buvo linksma, nepakartojamų įspūdžių diena. Kiekviena klasė turėjo paruošti pasirodymą – TV sezono laidą. Ir pačiai išrankiausiai komisijai būtų buvę sunku pasakyti, kuris pasirodymas įdomiausias. Buvo čia visko: ir ūkininkas ieškojo žmonos, ir kaimynai pešėsi dėl eglės, ir vyko chorų karai, ir grožį demonstravo TOP modeliai, netikėčiausios vertinimo komisijos, buvo pagrobtas Kalėdų senelis, mokytojai gudriai ir technokratiškai vyniojosi, turėdami pasirodyti, ir.. ir… ir… nuo jaunų juoko, dainų, plojimų skambėjo net koridoriai. Dabar viskas jau nutilę. Palydėti senieji. Visiems linksmų, sėkmingų ir laimingų Naujųjų.

Sveikinimai!

Read the rest of this entry »

Kalėdinė animacija


Spuspelk paveikslėlį…

Read the rest of this entry »

Kalėdinis karnavalas

Maloniai kviečiame visą gimnazijos bendruomenę į kalėdinį karnavalą.

Gruodžio 22-oji – nepamirštamų įspūdžių diena!

Programa:

 • 9.00-11.00 – Advento popietės klasėse
 • 11.00-13.00 – Karnavalas – TV sezono atidarymo šventė:
 1. Klauskite daktaro
 2. Lietuvos talentai
 3. Lietuvos balsas
 4. 24 valandos
 5. Kitas
 6. Chorų karai
 7. TV pagalba
 8. Ūkininkas ieško žmonos
 9. Top modeliai
 10. Farai
 11. Šok su manimi

Konkurso laureatas

Gruodžio 20 d. IV c klasės mokinys Paulius Balčiūnas buvo pakviestas į piešinių konkurso „Lietuvos pasienis vaiko akimis“ laureatų apdovanojimą. Paulius laimėjo I-ąją vietą tarp 12 klasės mokinių. Konkursą organizavo Ignalinos pasieniečių rinktinė siekdama paminėti VSAT Ignalinos rinktinės 20-metį. Sveikiname Paulių!

Akcija „Po gerumo sparnu“

Gruodžio 19 d. maironietės Vesta Saulytė ir Evelina Vareikaitė su būrelio vadove Ale Krinickiene  lankėsi Švenčionėlių parapijos Caritas vaikų dienos centre „Šypsenėlė“. Vaikučiams patiko viskas: ir gimnazisčių skaitomos pasakaitės, ir judrieji bei stalo žaidimai. Žinoma, perdavėme ir Kalėdų senelio dovanėlę.

Senosios baltų genties lopšy – susitikimas su liaudies daina

Gruodžio mėn. 15 d. Ia klasės mokiniai  su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Ale Krinickiene dalyvavo netradicinėje erdvėje vykusioje pamokoje,   projekto „Gimtinė pasaulėvokoje“ renginyje, – lankėsi  Reškutėnuose,  muziejuje bei tradicinių amatų centre. Muziejininkė Viktorija Lapėnienė gimnazistus nukėlė senuosius protėvių baltų laikus – pasijutome esą senosios baltų genties lopšy. Mokiniai daug sužinojo apie savo gimtųjų apylinkių tolimą ir artimesnę praeitį: subtiliai papasakota ir skauduliai, ir džiugios akimirkos, atskleistos  etnokultūrinės tradicijos. Po to šiltoje centro salėje  prasidėjo Advento popietė „Susėdę ratu“. Gurkšnojant  vaistažolių arbatą ir skanaujant  sūrį Nalšios muziejaus Etninės veiklos skyriaus vedėja dr. Regina Mikštaitė -Čičiurkienė papasakojo apie Advento, Kūčių, Kalėdų, Mėsiedo apeigas, simboliką, tikėjimus bei draudimus. Į susitikimą su liaudies daina  pakvietęs Reškutėnų folkloro ansamblis, vadovaujamas Valdemaro Prunskaus,  padainavo Reškutėnų krašte užrašytas dainas. Po nuotaikingos vakaronės dar aplankyta itin įdomi  Švenčionių r. tautodailininkų, amatininkų, meno kūrėjų ir mėgėjų paroda. 

Studentiška diena VU Komunikacijos fakultete

Gruodžio 14 d. gimnazijos maironiečiai įgijo vertingos patirties – išklausė paskaitų ciklą, organizuotą gimnazijos alumnės VU Komunikacijos fakulteto studentės Dianos Borovik. Apie „Populizmą šiuolaikinėje politikoje ir žiniasklaidoje“ kalbėjo VU Komunikacijos fakulteto lektorius Kęstutis Petrauskis, paskaitos „Efektyvi komunikacija sprendžiant konfliktus“ lektorė – dr. Daiva  Siudikienė. „Kaip įveikti viešo kalbėjimo baimę?“  – trečioji, itin paveiki doc. Dr. Lijanos Stundžės paskaita. Mokiniai gavo pažymas apie išklausytas paskaitas. Edukacinę išvyką organizavo maironiečių būrelio vadovė Alė Krinickienė.

Finansinio raštingumo pamoka

Gruodžio 13 d. antrų klasių gimnazistai turėjo kitokią ekonomikos pamoką – ją vedė ir finansinio raštingumo gimnazistus mokė Utenos skyriaus Swedbanko vyr.specialistas Paulius Ražanskas. Banko darbuotojas kalbėjo apie tai, kaip sėkmingai ir be nuostolių  tvarkyti  asmeninį  biudžetą, kaip taupyti pinigus ir kaip su jais atsakingai elgtis. Be to, paaiškino apie opią nūdienos problemą  – greituosius kreditus bei jų žalą. Pamokos gale mokiniai gavo įsivertinimo testą. Daugiausiai teisingų atsakymų pateikę mokiniai gavo saldžių Swedbanko prizų.

Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45
2. 08:55 - 09:40
3. 09:50 - 10:35
4. 10:55 - 11:40
5. 11:50 - 12:35
6. 12:55 - 13:40
7. 13:50 - 14:35
8. 14:45 - 15:30

Kalendorius
2017 m. gruodžio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Lap   Sau »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Archyvas
Kategorijos