Lankytojai

Archyvas 18-02

„Kūrybos kampas 360°“

Vasario 28 d. I – II klasių mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Kūrybinės dirbtuvės „Pasidaryk pats“, kuris vyko Kaune dizaino studijoje „Kūrybos kampas 360°“. Tai erdvė, kurioje vyksta seminarai, diskusijos, filmų peržiūros aplinkos saugojimo bei darnaus vartojimo temomis. Mokiniai aplankė antrinio dizaino daiktų krautuvėlę, kur parduodami kūrybingų žmonių rankomis sukūrti daiktai iš antrinių žaliavų, apžiūrėjo sandėlį, kur sukaupta daugybė antrinės žaliavos, iš kurios galima sukurti įvairių daiktų. Kūrybinėse dirbtuvėse mokiniai turėjo galimybę daiktus "prikelti" antram gyvenimui ar pasigaminti juos iš antrinio panaudojimo žaliavų.

Skelbimas

Taiklieji pasieniečiai

Vasario 27 d. mūsų gimnazistai dalyvavo jaunojo pasieniečio 3×3 krepšinio varžybose Ignalinoje. Vaikinai užėmė pirmąją vietą (M.Pipiras, J.Bankauskas, I.Ivanauskas), merginos antrąją (E.Bagdonaitė, E.Brazaitytė, G.Kazlauskaitė, V.Rukšėnaitė) ir trečiąją (G.Jaksebogaitė, E.Čaikinaitė, G.Lavreckytė, S.Gudelaitytė) vietas. Į pergalę mokinius vedė mokytojas Mindaugas Švereika.

Trys prizinės vietos viename turnyre!

Adutiškyje vyko Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtas krepšinio 3×3 turnyras, kuriame dalyvavo 4 gimnazistų komandos (3 merginų ir 1 vaikinų). Mūsų merginos užėmė visas (I,II,III) prizines vietas!

SU VASARIO 16-ĄJA!

Mielieji,

Vasario 16-oji – tai amžinas mūsų Tautos tvirtybės liudijimas ir įsipareigojimas ateities kartoms. Kadangi Valstybė prasideda nuo žmogaus, jo šeimos, jo namų, būkime verti šios atsakomybės, Lietuvoje kurdami gerovę sau, savo vaikams, savo žemei. Tebūnie Lietuvos gimtadienis – nacionalinio orumo ir kiekvieno mūsų asmeninė šventė.

Direktorė Daiva Veronika Gaidamavičienė

100 dienų…

Vasario 15-ąją dieną gimnazijos sporto salė buvo pasipuošusi piratų atributika. Čia popiet abiturientai linksmai rinkosi švęsti Šimtadienį. Elegantiškai pasipuošę abiturientai turėjo atlikti visai ne pagal aprangos kodą piratų užgaidas: klumpės visai netiko vietoj aukštakulnių batelių, kostiumuotiems vaikinams reikėjo plaukti nepatogiose valtyse ir apskritai daryti tai, ko labai nesinorėjo. Bet už tai nepaprasta piratų dovana – Šimtadienio kruizinis laivas – kalendorius, kurio kiekvienas atvertas kajutės langas primins besibaigiančias mokslo dienas gimnazijoje. O Šimtadienio galingas tortas jau suvalgytas.

Sėkmingai spaudė štangą!

Vasario 15 d. mūsų gimnazistų štangos spaudimo komanda dalyvavo rajoninėse varžybose ir užėmė II vietą.

Asmeninė įskaita: I vieta – S. Nalivaika, T. Tomaševskis, L. Uziela,  II vieta – G. Kazlauskaitė, P. Guntys, III vieta – V.Rukšėnaitė, D. Koroliov, A. Mečala.

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio minėjimas

„Šventė, kuri niekada nesibaigia“,- taip galima būtų sakyti apie Nepriklausomybės 100-mečio paminėjimą Lietuvoje ir mūsų gimnazijoje. Vasario 15-ąją dieną ir mūsų gimnazijos bendruomenė rinkosi į aktų salę ir visi džiugiai, nuoširdžiai ir iškilmingai pažymėjo šią istorinę datą. Renginys, prasidėjęs Justino Marcinkevičiaus „Mindaugo“ ištraukos inscenizacija, gimnazijos direktorės istorine sveikinimo kalba ir tęsiamas nepaprastai gražių gimnazistų dainų, mokytojos istorinės pamokos, Nepriklausomybės akto signatarų prisiminimu ir besibaigiąs vėl Justino Marcinkevičiaus „Mažvydo“ ištraukos skaitymu, visus nuteikė pakiliai, patriotiškai. Kai vedėjai (Karina Pokaliuk ir Lukas Kuleš) pakvietė bendruomenę vaišintis lietuviška duona, sūriu ir medumi, iš tikrųjų pajutome „medaus… skonį“, užuodėme… „šieno ir liepynų kvapą“. Labai gražiai pasipuoštos gimnazijos erdvės džiugino visus ir nuteikė tęsti šventę ištisus metus. Prasmingos naujo šimtmečio pradžios, gerų darbų mylimai Lietuvai.

Užgavėnės!

Gimnazijos pirmokai Užgavėnių šventėje smagiai trepsėjo, blynus valgė, žiemą gąsdino ir pavasarį kvietė…

Read the rest of this entry »

„Raktai į sėkmę“

2018 m. sausio 25-26 dienomis gimnazijos 20 –ties pedagogų grupė sėkmingai dalyvavo 16 akademinių valandų seminare „Raktai į sėkmę“. Jį vedė LIONS QUEST programos instruktorius VšĮ LIONS QUEST LIETUVA direktorius, psichiatras Linas Slušnys. Pedagogai turėjo galimybę teoriškai susipažinti su XXI amžiaus socialines ir emocines kompetencijas ugdančia programa bei praktikoje įgyvendinti kelias kūrybines užduotis įvairiose įstaigose. Seminaras buvo pakankamai įdomus ir vertingas. 

Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45
2. 08:55 - 09:40
3. 09:50 - 10:35
4. 10:55 - 11:40
5. 11:50 - 12:35
6. 12:55 - 13:40
7. 13:50 - 14:35
8. 14:45 - 15:30

Kalendorius
2018 m. vasario mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Sau   Kov »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  
Archyvas
Kategorijos