Archyvas 18-04-18

Konkurso „Kol širdyje lakštingala giedos“ laureatai

Švenčionėlių meno mokykloje vyko IV Respublikinis vokalinės muzikos festivalis-konkursas „Kol širdyje lakštingala giedos“. Dalyvavo dainininkai iš Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos, Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokyklos, Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos, Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos, Vilniaus Miuziklo ir „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklų. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos vokalinis ansamblis buvo įvertintas labai kompetetingos komisijos ir apdovanotas laureato diplomu. Konkursui mokinius ruošė muzikos mokytoja Agnė Šalnienė. Po konkurso visi dalyviai vaišinosi tortu.

Finansinio raštingumo pamoka

Gimnazijos antrų klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje finansinio raštingumo pamokoje, kuri vyko SWEDbanko centrinėje būstinėje Vilniuje. Gimnazistai aplankė finansų laboratoriją ir, žaisdami interaktyvius žaidimus, sužinojo kaip naudingiau panaudoti savo pajamas, kodėl ir kokius mokesčius mokėti valstybei. Pinigų muziejuje pagilino savo žinias apie Lietuvos pinigų raidą nuo primityvių iki šiuolaikinių elektroninių pinigų. Patys aktyviausi, daugiausiai teisingų atsakymų pateikę mokiniai, gavo Lietuvos banko monetas ir kitų prizų.

Išrinktas gimnazijos prezidentas

Balandžio 18 d. vyko gimnazijos prezidento rinkimai.

Gimnazijos prezidentu balsų dauguma išrinktas IIb klasės mokinys Mantas Lipinskas.

Sveikiname naujai išrinktą prezidentą ir linkime visokeriopos sėkmės įgyvendinant rinkiminę programą.

Tarpklasinės tinklinio varžybos

Baigėsi tarpklasinės tinklinio varžybos.

I vieta – 3a klasės 1 komanda (U.Rodevičius, J. Padolskytė, L. Charačidis, D. Jutelis);
II vieta – 3a klasės 2 komanda (M.Sadzevičius,K.Šalna,E.Tamašauskas,K.Kavšin);
III vieta – 4b/4c klsių jungtinė komanda (S.Šalna, M.Jameljanovas, A.Matuliavičius, A.Mečala, P.Balčiūnas, M.Rudinskis).

2018 m. balandžio mėn.
« Kov   Geg »