Diena: 2018-09-03

Pirma naujų mokslo metų diena Mindaugo gimnazijoje

Šiais metais Švenčionėlių Mindaugo gimnaziją rugsėjo 3-iąją aplankė gausus būrys reporterių bei žurnalistų iš populiariausių televizijos programų. Jie susirinkusius pakvietė į laidą „Visuomenės aktualijos. Rugsėjo 1-oji“. Į pirmąjį intelektinio TV žaidimo „Kas ir kodėl“ klausimą teko atsakyti direktorei Daivai Veronikai Gaidamavičienei. Direktorė sąmojingai atsakė į žurnalistų klausimą ir pakvietė prie gimnazijos bendruomenės prisijungti naujokus. Taip prasidėjo šventė.

Sveikinimas

Miela gimnazijos bendruomene,  vasaros kaitros paženklinti sveikinamės su rudeniu. Įpratę gyvenimą skaičiuoti ir matuoti rugsėjais, šiandien pradedame dar vieną kūrybinę kelionę – į Žmogų, į Save, į Pasaulį. Tam, kad mokėtume ir galėtume, būdami savimi, kurti pasaulį aplink save. Rugsėjo 1-osios šventės proga linkiu atvirumo pasauliui ir tikėjimo galimybe, kūrybiško požiūrio ir neišsenkančio polėkio. Direktorė