Archyvas 19-05-17

Gimnazistai ir VGTU?

Gegužės 17 dieną Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos mokiniai Mantas Lipinskas, Adrijus Šlajus, Modestas Mikštas, Julius Bankauskas, Eimantas Juozapavičius, Mindaugas Pipiras ir Mantas Janušas su technologijų mokytoja Gita Uzialiene dalyvavo VGTU vykusioje pavasario sesijoje „Naujoji inžinerija“. Renginio tikslas – paskatinti mokinius domėtis naująja inžinerija, jos vystymosi perspektyva bei bendradarbiauti su VGTU. Vaikinai liko sužavėti matytu reginiu ir pasižadėjo patys p kurti naujas įdomias konstrukcijas. Kitais mokslo metais mokytoja kartu su mokiniais planuoja tęsti bendradarbiavimą su šia aukštąja mokykla, dalyvauti universiteto rengiamose paskaitose ir įgytas teorines žinias pritaikyti praktikoje.

Pilietiškumo projektas

Gimnazijos Ia klasės mokiniai, vadovaujant istorijos mokytojai O. Orechovienei, vykdė istorijos – pilietiškumo pagrindų projektą ,,Savivaldos institucijos“. Pasidalinę į grupes, mokiniai rinko medžiagą apie rajono savivaldybės, seniūnijų ir gimnazijos savivaldos veiklą. Gimnazistai lankėsi Švenčionėlių seniūnijoje, domėjosi savivaldybės veikla, ėmė interviu iš buvusių gimnazijos mokinių tarybos narių bei prezidentės. Surinkę ir susisteminę informaciją, gegužės 17d. per pilietiškumo pagrindų pamoką pristatė savo darbus pasirinkta forma. Šis projektas – puiki galimybė suvokti aktyvios veiklos mokyklos bendruomenėje prasmę, pamatyti kasdieninį institucijų darbą, tobulinti bendravimo įgūdžius.

Birželio 10-14 d.

2019 m. gegužės mėn.