AD apsauga

Gerbiami svetainės lankytojai, svetainėje yra publikuojamos mokykloje vykstančių viešų renginių foto nuotraukos ir asmenų atvaizdai. Asmenys, pageidaujantys pasinaudoti „teise būti pamirštam“ (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679, 2016 m. gegužės mėn. 24 d.) turėtų kreiptis į svetainės administratorių.

Priėmimas į gimnaziją

Priėmimas į gimnaziją vyko 2019 m. birželio 26 d.

Nacionalinėje vasaros debatų akademijoje – II vieta

Birželio 19-23 d. Druskininkuose vyko jubiliejinė 25-oji Nacionalinė vasaros debatų akademija, kurios veiklose dalyvavusios, debatavimo impromptu įgūdžius tvirtinusios gimnazijos maironietės Ieva Lisauskaitė, Gabrielė Lavreckytė ir Evelina Vareikaitė debatų turnyre laimėjo II vietą.

Maironiečių būrelio vadovė Alė Krinickienė.

Knygoje – mūsų mokinių darbai

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras 2018 m. išleido knygą „Lietuvos vardu”, kurią sudarė Nacionalinio mokinių konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija” laureatų rašiniai ir piešiniai. Džiaugiamės, kad knygoje yra ir mūsų gimnazijos III b klasės mokinės Erikos Brazaitytės, taip pat buvusių mokinių Adrianos Baltakytės, Ugnės Jutelytės, Silvijos Karovackaitės piešiniai.

Nulijo „Žvaigždžių lietus“

Paskutinę šių mokslo metų dieną vyko tradicinis renginys „Žvaigždžių lietus. 2019“. Renginio vedėjai – E. Čaikinaitė, K. Karneckaitė, M. Janušas bei E. Juozapavičius – šmaikščiai charakterizavo kiekvieną klasę. Gimnazijos direktorė Daiva Veronika Gaidamavičienė Padėkomis ir Pagyrimo raštais apdovanojo puikiai ir labai gerai besimokančius mokinius, olimpiadų bei konkursų nugalėtojus bei aktyviai dalyvaujančius visuomeninėje veikloje. Renginio vedėjai šiems mokiniams užrišo simbolines „Žvaigždžių lietaus“ skareles, kurias sukūrė ir pasiuvo mokytojos A. Karovackienė ir J. Travkina. Šiomis skarelėmis buvo apdovanoti ir visi gimnazijos mokytojai. O užsienio kalbų mokytojoms – Z. Karneckienei, A. Karovackienei, B. Radziulienei, V. Urbonienei – įteikti Kalbų kengūros projekto vykdytojų pažymėjimai. Mokytojai V. Dindienei įteikta dovana už matematikos konkurso „Kengūra“ organizavimą. Gimnazijos dešimtokams buvo išdalinti Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai.

Skaityti daugiau/

UNO parke

Birželio 11 d. Ia klasės mokiniai su auklėtoja J. Politiene lankėsi UNO parke. Antakalnio miško paunksmėje pirmokai išbandė savo jėgas ir ištvermę – skriejo tarp medžių lajų. Turiningai praleido laiką ir įsitikino, kad fizinis pasirengimas būtinas net ir pramogaujant.

Vadovėlių priėmimas

Ketvirtadienis

2p. – Ib

3p. – IIb

4p. – IIIa

Penktadienis

3p. – Ia

4p. – IIIc

Pirmadienis

1p. – IIIb

4p. – IIc

7p. – IIa

Pamoka

Mokome robotą įveikti kliūtis.

Mūsiškiai geriausi respublikoje!

Gimnazijos Jaunojo pasieniečio būrelio nariai birželio 5 dieną viešėjo Pasieniečių mokykloje. Čia įvairiose sporto rungtyse varžėsi jaunieji pasieniečiai, mokyklos kursantai ir tarnaujantys pasieniečiai iš visos Lietuvos.

Mindaugo gimnazijos jaunieji pasieniečiai – M.Gudelis, J.Bankauskas, E.Brazaitytė ir M. Lipinskas – kartu su Ignalinos pasienio rinktine dalyvavo sporto žaidynių finale ir užėmė pirmąją komandinę vietą. Krepšinio ir virvės traukimo rungtyse jie buvo pirmi, o kliūčių ruožą įveikė treti.

Pasieniečių būrelio vadovas kūno kultūros mokytojas Mindaugas Švereika.

Žvilgsnis pro objektyvą

Mūsų gimnazijos II c klasės mokinė Simona Petkevičiūtė dalyvavo fotografijų konkurse „Senieji Švenčionių krašto kaimai“, kurį organizavo Švenčionių rajono Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centras. 9-12 klasių mokinių amžiaus grupėje Simona laimėjo I vietą. Pasiruošti konkursui jaunajai fotografei padėjo dailės mokytoja Alfreda Karovackienė.

Čempionas

Penktadienį vyko Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių finalo varžybos Klaipėdoje. Mūsų gimnazijos vaikinų komanda (L. Mančinskas, I. Ivanauskas, P. Veikalas, G. Andreikėnas, M. Gudelis, J. Prokofjev, L. Vyšnėnas) užėmė 4 vietą, o L. Mančinskas tapo 100 m bėgimo rungties čempionu. Jaunimą treniruoja kūno kultūros mokytojas Mindaugas Švereika.

2019 m. birželio mėn.
« Geg   Lie »