Lankytojai

Archyvas 19-11

Šalies pradedančiųjų debatų turnyras

Lapkričio 30d. gimnazijos maironiečiai dalyvavo Kauno jėzuitų gimnazijoje vykusiame šalies pradedančiųjų debatų turnyre, kuriame aktualiomis  klimato kaitos temomis  debatuota WSDC stiliumi. I ir II raundo tema „ Automobilių kiekis miestuose turėtų būti stipriai ribojamas“, o  III ir IV raunde debatuota  tema  „Šalys turėtų prioritetizuoti ne klimato kaitos mažinimą, o prisitaikymą prie jos efektų“. Debatavimo meno mokėsi   dvi gimnazijos komandos, o trys gimnazistės tvirtino teisėjavimo įgūdžius.

Maironiečių būrelio vadovė Alė Krinickienė.

Read the rest of this entry »

Baigėsi savaitė

Lapkričio 22 d. gimnazistai rinkosi į baigiamąjį Nacionalinės karjeros savaitės renginį. Pirmų ir antrų klasių mokiniai  susirinkusiems papasakojo apie profesijas, su kuriomis susipažino lankydamiesi įvairiose įmonėse, įstaigose ir organizacijose. I a lankėsi UAB „Maltosa“, I b ir II a – Švenčionėlių socialinių paslaugų centre, II a ir II b – restorane „Beržuvis“ ir Švenčionių policijos komisariate. Susitikimuose su įvairių profesijų atstovais mokiniai turėjo galimybę geriau pažinti save bei įvairių profesijų  darbo specifiką ir pobūdį.

Karjeros savaitės akimirkos. Spauskite nuorodą ant paveikslėlio
Read the rest of this entry »

Tarptautinis vertimų konkursas JUVENES TRANSLATORES

Lapkričio 21 d.  gimnazijos trečiokų komanda – Erika Čaikinaitė (III a), Greta Jaksebogaitė (III b), Karolina Karneckaitė (III a), Karina Masoit (III b) ir Eimantas Juozapavičius (III b) – dalyvavo Europos Komisijos organizuojamame tarptautiniame vertimų konkurse JUVENES TRANSLATORES. Trečių klasių mokiniai  iš anglų kalbos į lietuvių kalbą vertė tekstą apie tai, kaip jaunimas gali prisidėti kuriant Europos ateitį. Konkursą gimnazijoje organizavo anglų kalbos mokytoja Zita Karneckienė.

Baimės laboratorijoje

Lapkričio 21 d. II b klasė dalyvavo projekte „BAIMĖS LABORATORIJA“.  Tai grupiniai užsiėmimai vaikams ir paaugliams, skirti socialiniams ir emociniams įgūdžiams lavinti. Projektas unikalus tuo, kad užsiėmimus vedė trys specialistės: psichologė psichoterapeutė, dailininkė ir  teatro pedagogė, todėl dalyviai gavo kompleksinę bei įvairiapusę paslaugą. Projekto tikslas – išmokyti neskubant kalbėti apie sunkumus, juos įvardyti ir pasirinkti priimtiną problemos sprendimo būdą.

Read the rest of this entry »

Kūrybinės dirbtuvės VGTU

Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos mokiniai dalyvavo VGTU projekto „Ateities inžinerija“ kūrybinėse dirbtuvėse Vilniuje. Gimnazistai, padedami mokytojų Gitos Uzialienės ir Gintaro Nalivaikos, rengia projektus: „Išmanus šiltnamis“, „Liejimas“, „Robotika“, „3D spausdintuvas“ ir kt.

Kūrybinėse dirbtuvėse mokiniai įgijo teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, kurių prireiks atliekant šiuos projektus.

Read the rest of this entry »

Česlovo Kudabos takais

Lapkričio 20 d. 1a ir 1b klasės mokiniai dalyvavo geografijos viktorinoje „Č.Kudabos takais“. Iš pradžių gimnazistai sužinojo daug įdomių faktų apie garsaus mūsų kraštiečio Č. Kudabos, geografijos profesoriaus, gyvenimą, jo mokslinę, kraštotyrinę ir visuomeninę veiklą, o vėliau turėjo galimybę virtualiai pakeliauti jo maršrutais. 

Karjeros diena UAB „Maltosa“

Lapkričio 19 d. I a klasės mokiniai su klasės auklėtoja Ale Krinickiene lankėsi UAB „Maltosa“. Ši bendrovė gamina salyklą iš aukščiausios kokybės grūdinių kultūrų. Įmonės vadybininkė Dovilė Žižienė papasakojo įmonės atsiradimo ir veiklos istoriją. Gimnazistai lankėsi ir modernioje laboratorijoje, mikrosalyklinėje.

Read the rest of this entry »

Kam sekėsi labiausiai?

Gimnazijos dieną vykusiose krepšinio varžybose geriausiai sekėsi komandai, kurioje žaidė I ir IV kl. krepšininkai. Jie rungtynes prieš II ir III klasių komandą laimėjo rezultatu 59:56. Rezultatyviausiu žaidėju pripažintas I.Ivanauskas pelnė 18 taškų, M. Gudelis – 17, E. Čaikinaitė – 14, I. Lisauskaitė – 9, M. Pipiras ir J. Bankauskas po 8 taškus.

Read the rest of this entry »

Tolerancijos diena

Šviesk, Žmogau, savuoju gerumu kitam ir kitokiam…
Kiekvieno žmogaus svajonė – būti priimtam ir suprastam. Šių metų Tolerancijos šauklys – Švyturys – pagarbos, empatijos, pakantos ir bendrystės simbolis. Lai jis būna vedliu ne tik lapkričio 16-ąją,
tegul atmintyje išlieka ne nuoskaudos, o geri darbai, kad ir labai maži. Dalinkimės ta duotybe, nes ji mūsų vizitinė kortelė ateities kartoms.

Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos Tolerancijos švyturys  

Akciją organizavo dorinio ugdymo mokytojos
Giedra Umbražiūnienė ir Vilhelmina Urbonienė.

Gimnazijos diena

Read the rest of this entry »
Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45
2. 08:55 - 09:40
3. 09:50 - 10:35
4. 10:55 - 11:40
5. 11:50 - 12:35
6. 12:55 - 13:40
7. 13:50 - 14:35
8. 14:45 - 15:30

Kalendorius
2019 m. lapkričio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Spa   Gru »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Archyvas
Kategorijos