AD apsauga

Gerbiami svetainės lankytojai, svetainėje yra publikuojamos mokykloje vykstančių viešų renginių foto nuotraukos ir asmenų atvaizdai. Asmenys, pageidaujantys pasinaudoti „teise būti pamirštam“ (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679, 2016 m. gegužės mėn. 24 d.) turėtų kreiptis į svetainės administratorių.

„Temidėje“ tapo nugalėtojais

Vasario 28 d. Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas organizavo teisinių žinių konkursą „Temidė“. Pirmasis konkurso etapas vyko Cirkliškio dvaro rūmų skaitykloje. Jame dalyvavo ir nugalėtoja tapo Mindaugo gimnazijos komanda: M. Lipinskas, IVa, U. Palitaitė, IIIa, S. Petkevičiūtė, IIIb, U. Saulytė, IIIa, E. Vareikaitė, IIIa. Mokinius į konkursą lydėjo Viktorija Cijūnelienė.

Interneto etiketas

Dėl darbo organizavimo

Nuotolinis mokymas

Psichologo konsultacija

Brandos egzaminų tvarkaraščio pakeitimai.

Viešieji debatai, skirti Lietuvių kalbos dienoms

Kovo 4 d. gimnazijos aktų salėje  įvyko viešieji debatai tema „Žmogaus ir gimtosios vietos ryšys yra svarbus“. Teigiantieji Jokūbas Jurkevičius, Laurynas Grachovskis, Ingrida Masoit stengdamiesi pagrįsti teiginį grūmėsi su  opozicijos komanda Ligita Meidute, Robertu Šimaneliu ir Justu Stvolu. Vertėtų pabrėžti, jog komandos pozicija nebūtinai sutampa su asmens nuomone, todėl debatai ir yra toleranciją ugdantis intelektinis žaidimas. Debatuose teisėjavo ir įžvalgomis dalinosi Nacionalinės vasaros debatų akademijos-2019 finalininkės Ieva Lisauskaitė,  Gabrielė Lavreckytė ir Evelina Vareikaitė.

Renginį, skirtą Lietuvių kalbos dienoms  nuo Vasario 16-osios iki Kovo 11-osios, prasmingai papuošė Tautvydo Jurkuvėno atliekamos  dainos „Sakale, lėk“,  „Kur aukštas klevas“- šia daina tarsi ir buvo atsakyta į klausimą „Ar svarbus žmogaus ir gimtosios vietos ryšys?“

Maironiečių būrelio vadovė Alė Krinickienė

Respublikiniame etikos konkurse pirma

Sveikiname IVb klasės mokinę Kariną Pokaliuk,   laimėjus 1-ąją vietą 11-12 klasių etikos konkurse. Mokinę ruošė mokytoja Vilhelmina Urbonienė

ŠMSM informacija dėl koronaviruso

Dovanos

Mūsų alumnai nepamiršta nudžiuginti ne tik pasiekimais, dėmesiu socialiniuose tinkluose, apsilankymu. Šį kartą gavome dovanų – rinkinį knygų, kurį padovanojo Dovilė Čibiraitė.

2020 m. kovo mėn.
« Vas   Bal »