Mėnuo: 2020 rugsėjo

Konkurse „Temidė“

Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos mokinių komanda atstovavo Švenčionių rajonui Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato konkurso „Temidė“ II etape.

Dėl ugdymo mišriu ir nuotoliniu būdu

„Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos mokymo mišriu ir nuotoliniu ugdymo proceso organizavimo būdu taisykles“. INFORMACIJA TĖVAMS. Jeigu COVID-19 liga patvirtinta jūsų vaikui (Atnaujinta 21-02-09)

Minėjome Lietuvos žydų genocido dieną

Rugsėjo 23 d. mūsų gimnazijos penktokai kartu su mokytoja Stanislava Černiauskiene Švenčionių krašto istorijos pamokos metu vyko į Švenčionėlių žydų žudynių atminimo vietą. Čia mokiniai uždegė žvakutes ir padėjo atminimo akmenėlius. Taip buvo paminėta Lietuvos žydų genocido diena.

„Ateities inžinerijos“ projektas

Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija dalyvauja Vilniaus Gedimino Technikos universiteto inicijuotame projekte „Ateities inžinerija“. Mokiniai galėjo rinktis projektinį darbą iš aplinkos apsaugos, filmo kūrimo, dizaino technologijų ir inovacijų, šiuolaikinio automobilio, liejimo technologijos detalių gamyboje, 3D spausdintuvo gamybos, roboto prototipo kūrimo, biomedicinos inžinerijos platformų.  Projektų darbams mokykloje vadovauja mokytojos  Gita Uzialienė,  Alina Bura, Jolanta Klipčiuvienė,  Inesa Stvolienė.