Mėnuo: 2020 lapkričio

PAŽINTINĖJE PRAKTINĖJE KONFERENCIJOJE „NORIU ŽINOTI“

Lapkričio 26 dieną vyko respublikinė rusų, vokiečių, prancūzų kalbų pažintinė praktinė nuotolinė konferencija bendrojo ugdymo mokyklų 7-12 klasių mokiniams „NORIU ŽINOTI“. Ją organizavo Šiaulių miesto savivaldybės švietimo centras ir Šiaulių Dainų progimnazija. Konferencijoje  pranešimą „MEIN LIEBLINGSTIER“ skaitė mūsų gimnazijos 7b klasės mokinys Gintautas Prunskus. Mokinį ruošė mokytoja Nijolė Vainorienė.

LAPKRIČIO 16 -OJI PASAULINĖ TOLERANCIJOS DIENA

Pakanta, empatija, atjauta, pagarba, pareiga, atsakomybė ar tai jau bendravimo ir bendradarbiavimo pamatas? Lapkričio 16-oji metuose tik vieną kartą, o likusias 363… pamirštame, kad po visomis šiomis vertybėmis slepiasi ŽMOGUS.

Europos Kvantinės savaitės edukacinėje sesijoje

Mūsų gimnazijos 8A klasės mokiniai Donatas P., Eglė B., Rugilė Ch., Justas Š., Beata K., Fausta R., Raminta Č., Raminta M., ir 7B klasės mokiniai Viltė V. ir Deimantė Š. dalyvavo Europos Kvantinės savaitės edukacinėje sesijoje. Mokytoja Gitai Uzialienė.

ANGLŲ KALBOS PAMOKA NETRADICINĖJE APLINKOJE

Galima mokytis kitaip – įdomiai, žaismingai, gyvenimiškai. Spalio 5 dieną 3a klasės mokiniams anglų kalbos pamoka vyko miesto parke. Mokiniai kalbėjo angliškai, mokėsi naujų žodžių, nebijojo klysti, patarė draugams. Mokytoja Nijolė Vainorienė