2018 metų TOLERANCIJOS simbolis- raktas

2018 metų TOLERANCIJOS simbolis- raktas

.
Būrelio „Filosofija mokykloje“ nariai  paminėjo tolerancijos dieną. Kiekviena klasė  užrašė ant rakto – šių metų tolerancijos simbolio – vertybę, kuri, jų manymu, svarbiausia šiuolaikinei visuomenei. Tolerancijos aukurą įžiebė gimnazijos direktorė Daiva Veronika Gaidamavičienė. Buvo išrinkti tolerantiškiausi mokiniai ir apdovanoti  padėkomis. Jas  įteikė gimnazijos prezidentas Mantas Lipinskas.  Po renginio raktai, liudijantys mūsų gimnazijos vertybines nuostatas, buvo pakabinti ant  Lietuvos šimtmečiui skirto medžio.

Tolerantiškiausi gimnazistai:  Kotryna Suboč (Ia),  Raimonda Šeikytė (Ib), Ieva Lisauskaitė (IIa), Irmantas Varna (IIb), Karolina Sliskytė (IIc),  Robertas Kožurno(IIIa), Edvinas Bečelis (IIIb), Dominykas Maslauskas (IIIc),  Ramunė Vilkoitytė ir Dalius Jutelis IV).