Gimnazijos antrokės LR Seime

Gimnazijos antrokės LR Seime

Mūsų mielos bičiulės, Informacijos ir komunikacijos departamento, Parlamentarizmo istorinės atminties skyriaus vedėjos Angonitos Rupšytės, kvietimu gruodžio 5 dieną dalyvavome viktorinoje „Vieni iš daugelio: 1918 m. Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai-valstybės kūrėjai“. Smagu, kad į viktoriną važiavo gimnazistės, kurios domisi Lietuvos istorija, kurios daug skaito, yra pilietiškos, dalyvauja įvairiuose renginiuose. Tai antrokės: Ieva Lisauskaitė, Vesta Saulytė, Erika Čaikinaitė, Karolina Karneckaitė bei komandos kapitonė Karina Masoit. Po viktorinos buvome įvertinti: gavome knygų, „Atgimimo“ laikraščių ir, žinoma, padėkų, kurias pasirašė Seimo Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisijos pirmininkas dr. prof. Arūnas Gumuliauskas. Su šaunia Mindaugo gimnazijos jaunųjų istorikų komanda renginyje dalyvavo ir istorijos mokytoja Daiva Uzialienė.