Ką reiškia žmoniškumas?

Ką reiškia žmoniškumas?

„Žmoniškumas reiškia atsakomybę. Mes esame atsakingi už tuos, kuriuos prisijaukinome“, – šiais A.de Sent Egziuperi žodžiais Utenos gyvūnų prieglauda pasitinka  svečius. Gruodžio 12 d. grupė pirmų ir antrų klasių mokinių kartu su mokytoja J. Politiene bei gimnazijos   prezidentu M.Lipinsku viešėjo šioje gyvūnėlių prieglaudoje. Čia gimnazistai turėjo galimybę  pažaisti su šios įstaigos gyventojais – kačiukais ir šuniukais. Į gyvūnų prieglaudą jaunimas atvyko netuščiomis – atvežė  gyvūnams maisto, žaislų, indų, apklotų, taip pat ir pinigų, kuriuos per 2 savaites paaukojo gimnazijos bendruomenė. Šios savanorystės idėjos iniciatorės – Ligita Meidutė (1a), Greta Mančinskaitė (1a) ir Ingrida Masoit (1b).  Prieglaudos personalas dėkingas visiems geros valios žmonės, padedantiems likimo nuskriaustiems gyvūnams.