Nalšios muziejuje – apskritojo stalo diskusija, skirta rašytojo J. Tumo- Vaižganto 150 – osioms gimimo metinėms

Balandžio 30 d. Nalšios muziejuje įvyko Švenčionių rajono mokinių apskritojo stalo diskusija – Juozo Tumo- Vaižganto kūrybos komentuojamieji skaitymai, skirti 150-osioms rašytojo gimimo metinėms paminėti. Savitas įvadas į diskusiją –  II a klasės gimnazisto Jokūbo Jurkevičiaus skaitytas apysakos fragmentas apie pagrindinio veikėjo Mykoliuko vidinę kelionę, dominuojančią visame kūrinyje. Renginyje dalyvavę visų rajono gimnazijų mokiniai gvildeno Vaižganto apysakos „Dėdės ir dėdienės“ problemiką bei sietį su šiandienos aktualijomis. O III c klasės gimnazisto Igno Molčanovo atlikta „Severiutės rauda“- įspūdingas renginio pabaigos akordas.

Mokinius ruošė lietuvių kalbos mokytojos Alė Krinickienė ir Asta Činčikienė.