Talentai

Talentai

Mūsų gimnazijos mokiniai 2018 – 2019 m. m. dalyvavo įvairiuose meno renginiuose: konkursuose, festivaliuose, muzikos ir choreografijos projekte „Žmogaus gyvenimo kelias“ . Mokiniai yra talentingi, muzikalūs, kūrybingi ir išradingi.

2018 m. lapkričio 29 dieną vyko VII Lietuvos moksleivių dainuojamosios poezijos festivalis-konkursas „Mano senas drauge…“, kuriame savo kūrybos dainas atliko IIIc klasės mokinys Ignas Malčanovas. Renginys skirtas Elenai Mezginaitei atminti.

Balandžio 19 dieną Vilniaus Ozo gimnazijoje vyko Respublikinis gyvos muzikos moksleivių festivalis „Bardai kitaip“, kuriame dalyvauja Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklos. Šiame festivalyje dalyvavo ir mūsų gimnazijos moksleiviai.

2019 m. Rokiškis iš Marijampolės perėmė Lietuvos kultūros sostinės titulą. Tapęs kultūros sostine Rokiškis suplanavo įvairių renginių visiems metams – čia vyks įvairūs festivaliai, turnyrai, parodos ir koncertai. Nuo 2008 m. Lietuvos kultūros sostinė renkama kasmet, siekiant plėtoti kultūrą ir meną regionuose. Vienas iš renginių įvyko balandžio 25 Rokiškio kultūros centre. IX tarptautiniame vokalinės muzikos konkurse „Lėkime dainų sparnais”, kurį organizavo Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokykla, dalyvavo ir diplomante tapo II c klasės mokinė Emilija Gruškaitė.

Mokinius dainavimo meno moko mokytojos Lina Rodevičienė ir Agnė Šalnienė.