Pažintis su profesijomis tęsiasi

Pažintis su profesijomis tęsiasi

Pirmadienį gimnazijos pirmokai vyko į susitikimą su baldininkais. Augustavo kaime įsikūrusioje įmonėje SK UAB „Design“ yra gaminami minkšti baldai. Cecho meistras Romualdas Pipiras mokiniams pasakojo apie tai, kaip ir kada šie baldų gamintojai iš Danijos įsikūrė Švenčionėliuose, koks darbo pobūdis, kokią produkciją gamina, iš kur importuoja žaliavas, kiek uždirba cecho darbininkai, kokie reikalavimai keliami darbuotojams ir t.t. Mokiniai patys pamatė visą gamybos procesą, turėjo galimybę įvertinti jo sudėtingumą ir , matyt, galvojo kaip ir George Santayana: „Gyvenimas – ne spektaklis ir ne šventė; gyvenimas – darbas“.

Už kelionės organizavimą esame dėkingi SK UAB „Design“ gamybos vadovei Janinai Kuodienei.