Gimnazistai ir VGTU?

Gimnazistai ir VGTU?

Gegužės 17 dieną Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos mokiniai Mantas Lipinskas, Adrijus Šlajus, Modestas Mikštas, Julius Bankauskas, Eimantas Juozapavičius, Mindaugas Pipiras ir Mantas Janušas su technologijų mokytoja Gita Uzialiene dalyvavo VGTU vykusioje pavasario sesijoje „Naujoji inžinerija“. Renginio tikslas – paskatinti mokinius domėtis naująja inžinerija, jos vystymosi perspektyva bei bendradarbiauti su VGTU. Vaikinai liko sužavėti matytu reginiu ir pasižadėjo patys kurti naujas įdomias konstrukcijas. Kitais mokslo metais mokytoja kartu su mokiniais planuoja tęsti bendradarbiavimą su šia aukštąja mokykla, dalyvauti universiteto rengiamose paskaitose ir įgytas teorines žinias pritaikyti praktikoje.