Mieli XIX laidos abiturientai,

Mieli XIX laidos abiturientai,

Paskutinio skambučio šventė – seniai laukta diena: kaskart gegužės skambėjime pavydžiai palydėdavote akimis anuos, užaugusius ir išeinančius kurti savo giesmės. Ir vis dėlto neramūs Jūsų žvilgsniai, sumišę su džiaugsmu ir baime, netekties jausmu ir vilties svaiguliu. Tai diena, kai pasaulis ir siela aiškiai skirsto „buvo čia“ ir „ bus ten”. Žmogus, besiruošiantis į kelionę, pasiima lagaminą. Kas jame – priklauso tik nuo žmogaus. Šiandien gal Jūsų lagaminas kažkur giliai po sofa, nes šiandien – pagaliau – baigėte mokyklą. Rytoj gal  atliksite savo sąžinės ir žinių bagažo patikrinimą, nes čia pat sunkiasvoris egzaminų maratonas. Po jo lagamino turinys vėl bus peržiūrėtas, nes lauks tolimas kelias į save. Jei norėsite nedaug – nueiti nuo taško A iki B – pasiimkite logiką ir racionalumą. Jei norite daug daugiau – pasiimkite vaizduotę ir meilę, kurios atvers bet kokias duris. Jei norite būti laimingi, pasiimkite savo svajonę. Ir būkite jos verti.
Ačiū Jums, kad su Jumis nebuvo nuobodu, ačiū, kad nuolat vertėte mokytis dirbti vis kitaip, kad žavėjote savo atradimais ir sprendimais.

Direktorė
Daiva Veronika Gaidamavičienė