Nulijo „Žvaigždžių lietus“

Nulijo „Žvaigždžių lietus“

Paskutinę šių mokslo metų dieną vyko tradicinis renginys „Žvaigždžių lietus. 2019“. Renginio vedėjai – E. Čaikinaitė, K. Karneckaitė, M. Janušas bei E. Juozapavičius – šmaikščiai charakterizavo kiekvieną klasę. Gimnazijos direktorė Daiva Veronika Gaidamavičienė Padėkomis ir Pagyrimo raštais apdovanojo puikiai ir labai gerai besimokančius mokinius, olimpiadų bei konkursų nugalėtojus bei aktyviai dalyvaujančius visuomeninėje veikloje. Renginio vedėjai šiems mokiniams užrišo simbolines „Žvaigždžių lietaus“ skareles, kurias sukūrė ir pasiuvo mokytojos A. Karovackienė ir J. Travkina. Šiomis skarelėmis buvo apdovanoti ir visi gimnazijos mokytojai. O užsienio kalbų mokytojoms – Z. Karneckienei, A. Karovackienei, B. Radziulienei, V. Urbonienei – įteikti Kalbų kengūros projekto vykdytojų pažymėjimai. Mokytojai V. Dindienei įteikta dovana už matematikos konkurso „Kengūra“ organizavimą. Gimnazijos dešimtokams buvo išdalinti Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai.

Po to, kai direktorė pasveikino mokinius, sėkmingai baigusius 2018-2019 m.m., buvo parodytas skaidrių albumas apie mokytojus „Mes – kaip ir jūs”. Skaidrių albumą paruošė ir pakomentavo mokytojas G. Nalivaika. Mokiniai susidomėję klausėsi komentarų apie įvairias mokytojų veiklas, nes mokytojai, pasirodo, taip pat mokosi, keliauja, sportuoja, tvarko aplinką. Už atsakingai atliekamas pareigas gimnazijos mokytojai ir darbuotojai buvo apdovanoti medaliais. Renginys „Žvaigždžių lietus“ baigėsi nuoširdžiais direktorės linkėjimais smagiai ir turiningai vasaroti.