Rajoninė mokinių konferencija „Ištiesk pagalbos ranką“

Rajoninė mokinių konferencija „Ištiesk pagalbos ranką“

Spalio 11 d. mokytojos Giedra Umbražiūnienė ir Vilhelmina Urbonienė organizavo Švenčionių r. 7-10 klasių mokinių konferenciją „Ištiesk pagalbos ranką“. Pranešimus parengė ir skaitė Adutiškio pagrindinės mokyklos, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos, Pabradės „Žeimenos“ gimnazijos, Švenčionėlių progimnazijos ir Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos mokiniai. Mokinius rengė mokytojos Kristina Krivel, Danuta Voitechovič, Ana Lastovska, Giedra Umbražiūnienė ir Vilhelmina Urbonienė.  Konferencijoje dalyvavo gamtininkas Andrejus Gaidamavičius, Švenčionėlių šv. Edvardo bažnyčios kunigas Vitalij Kisel, Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Pošiūnė. Konferencijos dalyviams padėkas ir atminimo dovanėles įteikė Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos direktorė Daiva Veronika Gaidamavičienė. Muzikinius kūrinius  atliko IVb klasės mokiniai Lukas Kuleš ir Karina Pokaliuk. Dėkojame konferencijos rėmėjams: Ričardui Maliavkai, Gražinai Rudėnienei, Menkovams.