Vokiečių kalbos diena

Vokiečių kalbos diena

Spalio 17 d. gimnazijoje vyko Vokiečių kalbos diena, kurią organizavo vokiečių kalbos mokytoja Zita Karneckienė. Pertraukų metu skambėjo vokiškos dainos, vyko viktorina I-II kl. mokiniams, besimokantiems vokiečių kalbos, o po jos gimnazijos  bendruomenė buvo pakviesta į vokiečių kalbos mokymosi stoteles. Dalyvavusieji pasitikrino savo vokiečių kalbos žinias, išmoko naujų žodžių bei sužinojo daug įdomių dalykų apie Vokietiją. Visi skubėjo kuo greičiau ir geriau atlikti užduotis, surinkti kuo daugiau taškų. Buvo linksma, triukšminga, laikas, skirtas vokiečių kalbos mokymuisi, stotelėse prabėgo labai greitai. Linksmai ir naudingai praleidome laiką, o ir pralaimėjusių nebuvo – dovanų ir saldžių prizų užteko visiems!