Ar žinau, ko noriu?

Ar žinau, ko noriu?

Tradiciškai lapkričio mėnesį daugiau dėmesio skiriama jaunimo karjeros ugdymui. 18-22 d. visose šalies mokyklose septintą kartą vyksta Nacionalinė karjeros savaitė.

Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos antrokai taip pat lankosi rajono įstaigose ir organizacijose, susitinka su įvairių profesijų atstovais.

Lapkričio 7 d. mokiniai lankėsi Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centre. Centro direktorius Kęstutis Lisauskas ir direktoriaus pavaduotoja Irena Turčinskienė papasakojo apie įstaigos veiklą, apie savo profesiją,  pasirinkimo motyvus. Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centro darbuotojai patarė išbandyti save ir per vasaros atostogas kur nors padirbėti.

Lapkričio 13 d. gimnazistai viešėjo Švenčionėlių sveikatos centre. Centro direktorė Ramunė Paškevičienė parodė mokiniams įstaigos patalpas, kalbėjo apie šeimos verslo ištakas ir akcentavo, kad jaunam žmogui svarbu įvardinti savo norus ir turėti kantrybės ir atkaklumo siekiant jų.