Baigėsi savaitė

Baigėsi savaitė

Lapkričio 22 d. gimnazistai rinkosi į baigiamąjį Nacionalinės karjeros savaitės renginį. Pirmų ir antrų klasių mokiniai  susirinkusiems papasakojo apie profesijas, su kuriomis susipažino lankydamiesi įvairiose įmonėse, įstaigose ir organizacijose. I a lankėsi UAB „Maltosa“, I b ir II a – Švenčionėlių socialinių paslaugų centre, II a ir II b – restorane „Beržuvis“ ir Švenčionių policijos komisariate. Susitikimuose su įvairių profesijų atstovais mokiniai turėjo galimybę geriau pažinti save bei įvairių profesijų  darbo specifiką ir pobūdį.

Karjeros savaitės akimirkos. Spauskite nuorodą ant paveikslėlio

Į renginį  atvyko  Lietuvos grafinio dizaino asociacijos narė, dizainerė Viktorija Kulešova. Ji gimnazistams papasakojo apie grafikos dizainerio specialybę  ir apie galimybę rinktis studijuoti kitas specializuotas dizaino sritis. Po renginio Viktorija visus pakvietė  į vizualinio raštingumo kūrybines dirbtuves ir  suorganizavo įdomų užsiėmimą, pilną praktinių veiklų. Užsiėmime dalyvavo aukštesniųjų klasių mokiniai bei mokytojai.