Respublikoje antra

Respublikoje antra

Vasario 8 d. Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada. Varžėsi 78 mokiniai – miestų ir rajonų etapų laimėtojai. Mokiniai atliko kalbėjimo, rašymo ir komandinę užduotis.

Apdovanojimo ceremonijoje visi dalyviai pagerbti rėmėjų prizais, I, II, III vietų laimėtojams įteikti aukso, sidabro ir bronzos medaliai.

Olimpiados I vietos laimėtoju tapo Simas Rimašauskas iš Alytaus Jotvingių gimnazijos. Antrąją vietą užėmė Vesta Šeputytė iš Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos ir Karolina Karneckaitė iš Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos. Trečioji vieta atiteko trims dalyviams: Ernestui Butkui iš Šakių „Žiburio“ gimnazijos, Ievai Raigardaitei iš Vilniaus Žirmūnų gimnazijos ir Matui Šamšonui iš Biržų „Saulės“ gimnazijos.

Sveikiname Karoliną ir jos mokytoją Zitą Karneckienę!