Europos Olimpinio karatė čempionate

Europos Olimpinio karatė čempionate

Vasario 7-9 d. Vengrijoje, Budapešte, vyko EKF (Europos karatė federacijos) organizuotas jaunimo, jaunių ir jaunučių Europos Olimpinio karatė čempionatas, kuriame dalyvavo 1185 sportininkai iš 52 šalių. Jie kovojo kata ir kumite rungtyse.

Šiame renginyje Lietuvai atstovavo 10 nacionalinės karatė rinktinės sportininkų, iškovojusių  Lietuvos čempionų titulus savo amžiaus ir svorio kategorijose atrankiniame Lietuvos WKF čempionate. Vienas iš nacionalinės rinktinės narių, atstovaujančių Lietuvai šiame čempionate – Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos 3B kl. mokinys Rolandas Vaiškūnas, kuris savo kategorijoje (U18, 76 kg) kumite rungtyje nusileido čempionui iš Bosnijos ir Hercogovinos. Atstovaudamas mūsų šaliai tokio aukšto lygio čempionate Rolandas gavo neįkainojamos patirties.

Europos čempionate daugiausiai pergalių iškovojo Turkijos, Prancūzijos ir Azerbaidžano komandos. Lietuvos jaunimo rinktinė pelnė vieną bronzos medalį, jį iškovojo sportininkas iš Radviliškio.