Iš mokyklinio suolo į ateities technologijas

Iš mokyklinio suolo į ateities technologijas

Kovo 5 d. mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo VGTU „Ateities inžinerijos“ 4-ojo sezono žiemos sesijoje. Jos metu 33 Lietuvos mokyklų atstovai pristatė 13 užbaigtų ir 113 vykdomų projektinių darbų 17-oje tematikų. Mūsų gimnazijos mokiniai pasirinko šias platformas: „Robotika ir biomedicina“, kuriai atstovavo Viltė V. ir Ugnė N. iš 7b, Kajus U. ir Nojus S. iš 6b; „Filmo kūrimas“, kuriai atstovavo Enrikas R., Rasa R., Odilija B., Akvilė R., Karina R., Sofija S., Austėja B. ir Olivija S. iš 5a; „Statybos praktiškai“, kuriai atstovavo Andžejus J. iš III a, Robertas Š., Lukas D., Justas S., ir Lukas L. iš III b; „Aplinkos apsauga“, kuriai atstovavo Orinta K. ir Paulina Š. iš 7a, Beata K., Fausta R., Rugilė Ch. ir Eglė B. iš 8a. Dauguma šio projekto dalyvių yra gimnazinių klasių mokiniai. Džiugu, kad nuo jų neatsilieka ir mūsų 5-okai, kurie šiemet taip gausiai papildė projekto dalyvių gretas.

Gimnazijoje „Ateities inžinerijos“ projektą kuruoja mokytojos Gita Uzialienė, Jolanta Klipčiuvienė, Alina Bura ir Ina Stvolienė.