Minint Pasaulinę gido dieną

Minint Pasaulinę gido dieną

Vasario 26 d., paminint Pasaulinę gido dieną, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos antrokų komanda „Žeimenos lelija“, kurią sudarė Andrėja R., Raminta M., Greta N. ir Deividas Č. dalyvavo regioniniame konkurse „Aš – geriausias savo krašto gidas“. Komanda pristatė maršrutą Švenčionėliai-Kaltanėnai-Reškutėnai. Konkurse dalyvavo Švenčionių ir Molėtų r. gimnazijų komandos. Asvejos ir Sirvėtos regioninių parkų darbuotojai įtaigiai pristatė gido profesiją, atskleidė savo darbo subtilybes ir nekasdieniškus nutikimus gamtoje. Labai įdomus ir informatyvus buvo Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos prezidento Ryto Šalnos kelionių po visus žemynus (išskyrus Antarktidą) pristatymas. Komanda laimėjo III vietą, o Raminta M. antrus metus iš eilės laimėjo ir geriausio gido nominacijoje. Mokinius ruošė geografijos mokytoja Jurgita Politienė.