„Mažvydo taurė 2021“

„Mažvydo taurė 2021“

Balandžio 28d., Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija organizavo II-ąsias respublikines moksleivių (virtualias) Vex IQ robotų konstruktorių varžybas „Mažvydo taurė 2021“. Varžybose dalyvavo Kauno J. ir P. Vileišių mokyklos, KTU inžinerijos licėjaus, Simno, Klaipėdos Gedminų, Martyno Mažvydo progimnazija ir mūsų gimnazijų moksleivių komandos: „NojKaj“- Nojus S., Kajus U.; „Elektronikos užkariautojai“ – Robertas Č.; „Lekiantis sparnas“ – Lukas V.; „Aqua“ – Majus L.; „Rusty“ – Regimantas G.; „ARMY“ – Viltė V. Varžybų metu, mokiniai turėjo programuoti virtualius robotus, įveikti įvairius labirintus. Renginyje dalyvavo 19 komandų. Teisėjavo Martyno Mažvydo progimnazijos matematikos mokytojos Džiuginta V. ir Eugenija L.

Virtualiuose robotų konstruktorių varžybose, bendru komandų vadovų nutarimu, buvo skirtos trys prizinės III-osios vietos, kurias iškovojo –   KTU inžinerijos licėjaus komanda „VRMS“ (Vilius R., Mantas S.), Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo komandos „Lekiantis sparnas“ (Lukas V.), bei „Rusty“ (Regimantas G.). II-ąją vietą laimėjo Martyno Mažvydo komanda „X Men“ (Jonas L.). Čempionais tapo Martyno Mažvydo komanda „A4“ (Domas L.)

Informacinių technologijų ir robotikos mokytoja
Alina Bura.