Ateities inžinieriai

Ateities inžinieriai

Birželio 2d. Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija dalyvavo AI projektinių darbų pristatymuose. Iš viso buvo pristatyta virš 400 darbų iš įvairių temų. Mūsų mokiniai pristatė darbus iš Aplinkos apsaugos ir  Dizaino technologijos ir inovacijų temų. Aplinkos apsaugos projektus rengė Orinta K., Paulina Š., Beata K., Fausta R. , Eglė B. Rugilė Ch. ir Kamile V. Dizaino projektus šiemet pristatė Laurynas G., Marijus G., Daumantas G. ir Deividas Č. VGTU dėstytojai įdomius ir kūrybiškus projektus gyrė bei teikė pasiūlymus. Mokiniams buvo įdomu ne tik atlikti ir pristatyti savo darbus, bet ir stebėti kitų dalyvių projektų pristatymus. Visi projekte dalyvavę mokiniai gaus pažymėjimus  ir simbolines  dovanėles. Dėkojame AI koordinatoriui dr. Henrikui Mykolaičiui bei dėstytojams doc. dr. Eglei Marčiulaitienei ir doc. dr. Linui Kūgeliui už pagalbą.

Mokyklos projektų kuratoriai
Alina Bura, Jolanta Klipčiuvienė, Inesa Stvolienė ir Gita Uzialienė