OLWEUS mokykla
Programos
Projektai

AD apsauga

Gerbiami svetainės lankytojai, svetainėje yra publikuojamos mokykloje vykstančių viešų renginių foto nuotraukos ir asmenų atvaizdai. Asmenys, pageidaujantys pasinaudoti „teise būti pamirštam“ (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679, 2016 m. gegužės mėn. 24 d.) turėtų kreiptis į svetainės administratorių.

Lankytojai

Šiaulių valstybinė kolegija nuotoliniu būdu organizuoja Atvirų durų dienas

Jau šią savaitę startuojančios Atvirų durų dienos kviečia virtualiai pažinti, patirti ir keliauti! Šiaulių valstybinės kolegijos organizuojami  nuotoliniai renginiai skirti ne tik moksleiviams,  bet ir plačiajai auditorijai – moksleivių tėvams, studentams, akademinei bendruomenei, alumnams, švietimo atstovams, socialiniams partneriams ir kt. 

Šių metų aukštosios mokyklos renginių ciklas pavadintas „Patirčių mozaika“: dalyvausiantiems nuotoliniuose (ir ne tik) susitikimuose siūloma puiki proga iš arčiau pažinti Šiauliuose veikiančią aukštojo mokslo įstaigą, vykdomas studijų programas, patobulinti savo žinias kai kuriomis specifinėmis temomis, plėsti akiratį – tam parengta 20 užsiėmimų ir nuotolinių susitikimų. Susidomėjusieji kviečiami ir į nuotolines priėmimo konsultacijas. 

Mozaika susideda iš skirtingų dalių, kurios taip pat gali simbolizuoti skirtingas patirtis, sritis, kasdienio gyvenimo ir pažinimo galimybių įvairovę. Šiaulių valstybinės kolegijos renginių ciklas „Patirčių mozaika“ siūlo leistis į kelionę, kurios tikslas – įvairios patirtys, leisiančios geriau pažinti save, rasti tai, kas domina, atskleisti gebėjimus, pažinti ir išmokti, tobulėti.  

Atvirų durų renginių ciklas ne tik suteiks naujų žinių, bet ir parodys, kiek savirealizacijos galimybių žada studijos šioje aukštojoje mokykloje. Kad kelionė per patirtis būtų sklandi, pasirengę padėti Šiaulių valstybinės kolegijos dėstytojai.

Atvirų durų dienų renginiai prasideda kovo 3 d. ir tęsis iki pat kovo 24 dienos. 

Šiaulių valstybinė kolegija atveria duris ne tik kovo mėnesį. Žinodami, kad artėja svarbus laikotarpis ketinantiems rinktis studijas, raginame planuoti(s) ir gyvus susitikimus – dėl patogaus jų laiko ir datos kviečiame susisiekti individualiai.

Kovo 24-ąją numatomas finalinis renginių ciklo susitikimas su moksleiviais – tądien moksleivių laukiama apsilankančių Šiaulių valstybinėje kolegijoje gyvai. Daugiau informacijos apie kovo 24 dienos susitikimus ir išsami programa bus paskelbta artimiausiu metu. Sekite naujienas aukštosios mokyklos interneto svetainėje www.svako.lt.

Kovo–balandžio mėnesiais Šiaulių valstybinė kolegija moksleiviams suplanavusi nemažai užsiėmimų. Miesto mokyklas kviečiame sekti Socialinių kompetencijų ugdymo kalendoriaus naujienas, rinktis užsiėmimus ir registruotis. 

Iki smagių susitikimų Šiaulių valstybinės kolegijos renginiuose! 

Komentarai negalimi.

Pamokų laikas

1. 08.00-08.45
2. 08.55-09.40
3. 10.00-10.45
4. 11.05-11.50
5. 12.10-12.55
6. 13.10-13.55
7. 14.05-14.50
8. 15.00-15.45

Kalendorius
2022 m. rugsėjo mėn.
Pr A T K Pn Š S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Archyvas
Kategorijos