Festivalis „NAUJA GAIDA“

Festivalis „NAUJA GAIDA“

Š.m. gegužės 7 d. Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje vyko respublikinis mokinių autorinės muzikos festivalis „NAUJA GAIDA“. Festivalyje dalyvavo 49 jaunieji kompozitoriai iš visos Lietuvos. Tiek žiūrovai, tiek festivalio vertinimo komisija buvo nustebinti autorių kūrybiškumu ir inovatyviom meninėm idėjom. Džiugu, kad šiame festivalyje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Festivaliui savo kompozicijas sukūrė Raminta Mikštaitė (11b) ir Dominykas Krivonos (10b). Ramintos dainai „Pokerio korta“  instrumentais pritarė Greta Nalivaikaitė, Simonas Bučelis, Aurimas Podolskis, Agnė Šalnienė. Raminta nominuota specialiu diplomu už įsimenančią ir skambią kompoziciją. Dominykas sukūrė kompoziciją fortepijonui „Pavasario sekmadienis“. Jis apdovanotas diplomu už spalvingą kompoziciją. Taip pat jiems įteiktos festivalio statulėlės. Jaunuosius kūrėjus skatino, globojo ir įkvėpė kūrybai muzikos mokytoja metodininkė Agnė Šalnienė.